Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Żar "dostępny"


ardu

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj po pracy (ok. 16,00) na Żarze... jaka miła odmiana po szycie łyk-endowo - feryjnym... Choć ok. 17 pojawiło się więcej ludzi (tańszy karnet po 17) to i tak w porównaniu z tym czego można było doświadczyć jeszcze w zeszłym tygodniu było OK.

Wreszcie miły - releksacyjny wyciąg na zimowe popołudnia, "na rzut beretem" od domu.

ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar "dostępny"

Na górę wjeżdżałem cały czas tym samym wagonikiem - na początku w przedziale (dopuszczalnie 23 os.) było 5-6 os, potem już był odczuwalny tłok, ale do ok. 18 nie trzeba było czekać na kolejny kurs: dało się jeździć "na okrągło".

Jeśli uda mi się wyrwać w piątek to może się spotkamy? Pewnie wypróbuję czasowy od 17. Zielona kurtka, srebrny kask to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar "dostępny"

Matura... trochę to dawno było, ale z tego co pamiętam to nie boli...,

ale poucz sie trochę, bo jak czytam niektóre "wypociny" uczniów to przyszłość wydaje się czarna.

Jak mawiał mój belfer: "Ucz się ucz, a zrozumienie przyjdzie samo."

Trzymam kciuki ardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar "dostępny"

Mój "rzut beretem" to coś ok.15 km. Co do nudy... "inteligentny czlowiek nigdy sie nie nudzi" (hi, hi, hi) - zazwyczaj przejeżdżam go rojalem... prawa nóżka, lewa nóżka, prawa, lewa....

Płakie... może 360? Trzeba będzie spróbować... oczywiście jak przejdzie "fala"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar "dostępny"

Kocham Pilsko, ale... w sobotę wolę pojechać 10km dalej i pojeździć u sąsiadów, 3h=180sk - choć udaje się jeździć dłużej (papierowe karnety). Stoczek idealny do nauki i szlifowania carvingu. Ludzi, zwłaszcza rano (9,30-11) niewielu, jazda na okrągło. W centrum wsi, za pensjonatem Hrubiak w prawo...

ardu

P.S. Patrzę za okno: góry, słonko, błękit, trochę niwinnych chmurek... zapowiada się niezły dzień... Może warto zamienić "nici" na nartki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żar "dostępny"

Oravska Polhora. Uwaga - wcześniej (ok.2 km za granicą) jest skręt (też w prawo - na Białą Farmę) do SKI Centrum, ale pojedź dalej prosto do centrum wsi. Z drogi widać wyciągi. Teoretycznie ruszają o 10, ale puszczają taki mniejszy vlek jak się ktoś pojawi.

Wieć życzmy sobie słoneczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...