Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uroczyste pożegnanie Małysza zagrożone!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dal mnie to jest wielkie gówniarstwo, to tylko może być w Polsce.

Zakopane ma wszystko dzięki Adamowi, puchar świata, tabuny turystów wydających kase i prestiż że mogą i sam Adam chce fetować zakończenie kariery u nich.

Tylko w Polsce można wszystko spier ..., ADASIOWI powinni być wszyscy dozgonnie wdzięczni za promocje, sukcesy, łzy szczęścia.

No i co z tego że wszyscy chcą zarobić, jedni więcej drudzy mniej - dla mnie niema to znaczenia. Przecież to ma być dla Adama.

Jakbyście się czuli, jakbyście prawie całe swoje życie tyrali na sukces (nie tylko swój ale i Polski) bez wytchnienia, cały Świat was uwielbia, a we własnym kraju na benefis robią wam krzywe kluski.

Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle, żenada !!!

Już nikt, nigdy nie przekona mnie do Zakopanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie to jest wielkie gówniarstwo, to tylko może być w Polsce.

Zakopane ma wszystko dzięki Adamowi, puchar świata, tabuny turystów wydających kase i prestiż że mogą i sam Adam chce fetować zakończenie kariery u nich.

Tylko w Polsce można wszystko spier ..., ADASIOWI powinni być wszyscy dozgonnie wdzięczni za promocje, sukcesy, łzy szczęścia.

No i co z tego że wszyscy chcą zarobić, jedni więcej drudzy mniej - dla mnie niema to znaczenia. Przecież to ma być dla Adama.

Jakbyście się czuli, jakbyście prawie całe swoje życie tyrali na sukces (nie tylko swój ale i Polski) bez wytchnienia, cały Świat was uwielbia, a we własnym kraju na benefis robią wam krzywe kluski.

Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle, żenada !!!

Już nikt, nigdy nie przekona mnie do Zakopanego.

101% racji;)

Szkoda, że w Wiśle wyciąg nie nadaje się do eksploatacji, bo chętnie bym zobaczył jak organizatorzy odwracają się dupą do Zakopanego i robią pożegnalny konkurs na Malince, w rodzinnym mieście Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy F16 mają pożegnać Adama Małysza

Na miejscu tego chłopa, to chyba bym już podziękował rodakom za to pożegnanie i "atrakcje" związane z organizacją.

Teraz kolejny temat, który wzbudza emocje: czy samoloty F16 mają przelecieć w pobliżu skoczni na pożegnanie Małysza?

TPN oczywiście się nie zgadza, wojsko ponoć chciałoby... jakie Wasze zdanie w tej sprawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Teraz kolejny temat, który wzbudza emocje: czy samoloty F16 mają przelecieć w pobliżu skoczni na pożegnanie Małysza?

TPN oczywiście się nie zgadza, wojsko ponoć chciałoby... jakie Wasze zdanie w tej sprawie.

Moim zdaniem to powinien na tą okoliczność przypłynąć również np. okręt ORP Kontradmirał Xawery Czernicki, tylko nie wiem czy była by na to zgoda dunajskich flisaków:D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu tego chłopa, to chyba bym już podziękował rodakom za to pożegnanie i "atrakcje" związane z organizacją.

Teraz kolejny temat, który wzbudza emocje: czy samoloty F16 mają przelecieć w pobliżu skoczni na pożegnanie Małysza?

TPN oczywiście się nie zgadza, wojsko ponoć chciałoby... jakie Wasze zdanie w tej sprawie.

Fajny gest byłby, a TPN oczywiście ma problem. Pokazali by ci ekoi... ludzką twarz w dzień, kiedy ostatnio skok oddaje tak zasłużona osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibice SPORT MAŁYSZ

60 000 ludzi kibicow wytrzymało w śniegu i zimnie przez 6 godzin i kulturalnie kibicowało. a w innym miejscu 60 kibicow nie wytrzymało trudów 90 minut.i zrobiło awantur niszczac stadion....a ich ulubiency jeszcze 0-2.

MAMY w POLSCE kibicow i inych kibicow.

JA gratuluje ADAMOWI skromności oraz decyzji ze zakonczył karire będac na szczycie ..ADAM jestes wielki ...DRUGI po JANIE PAWLE a ON tez był narciarzem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...