Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodek Włochy


TCarving

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie poszukuję ośrodka we Włoszech na rodzinny wyjazd. Jeżeli możecie cos doradzić to poproszę, z tym ze chodzi mi o polecenie znanego wam z autopsji ośrodka średniej lub małej wielkości /kameralny ale bez przesady/. Często ośrodki na mapkach i w opisach gestorów są inne niz w rzeczywistosci /normalne marketing/ Zainteresowało mnie Plose jak tam jest?? Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plose to bardzo fajny pomysł, ja generalnie polecam, fajne widoki, mało ludzi, tanio, bardzo ładnie i niezły dojazd, kameralny osrodek z calkiem fajnymi i szerokimi trasami, do tego dobry wypadowo bo szybko można dojechać do Gardeny, Kronplatzu czy też do Gitschbergo, który tez tu pasuj

tu masz opis, jak pytania to z chęcią odpowiem:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8351&highlight=Plose

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuję ośrodka we Włoszech na rodzinny wyjazd. Jeżeli możecie cos doradzić to poproszę, z tym ze chodzi mi o polecenie znanego wam z autopsji ośrodka średniej lub małej wielkości /kameralny ale bez przesady/. Często ośrodki na mapkach i w opisach gestorów są inne niz w rzeczywistosci /normalne marketing/ Zainteresowało mnie Plose jak tam jest?? Pozdrawiam i dziękuję.
Plose fajne... na jeden dzień jak dla mnie. Jest super ...ale głównie to południowe stoki - a przy tej pogodzie... ?Skoro ew. Plose, i jak rozumiem chcesz uniknąć wielkich systemów typu Dolomiti Superski (Plose należy), to rozważ także Gitchberg i Jochtal, ew. inne w Eisacktal/Valle Isarco. Te 2 ww. to małe ale fajne, i zupełnie puste ośrodki - nie są położone jakoś specjalnie daleko. O ile wiem, jest też taki (mniejszy) skipass.http://www.valleisarco.info/en/active/winter/alpine-skiing/skipass-prices-valle-isarco-eisacktal.htmlObjechałem je w ub. roku - podobało mi się choć pewnie tydzień bym się nudził to była fajna odskocznia/odmiana od Dolomitów, Sella Rondy itp. i wydaje się ciekawą opcją na wyjazd rodzinny... tylko ta pogoda to znak zapytania - jak naprawdę teraz wyglądają tam warunki. Rok temu po 20.03 już zaczynało wyglądać na końcówkę sezonu a ten jest jakby gorszy ...cóż Włochy ;)

Valle_Isarco.jpg

Valle_Isarco.jpg.90a05b301682770478477746d7153876.jpg

Edytowane przez gajowy01
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuję ośrodka we Włoszech na rodzinny wyjazd. Jeżeli możecie cos doradzić to poproszę, z tym ze chodzi mi o polecenie znanego wam z autopsji ośrodka średniej lub małej wielkości /kameralny ale bez przesady/. Często ośrodki na mapkach i w opisach gestorów są inne niz w rzeczywistosci /normalne marketing/ Zainteresowało mnie Plose jak tam jest?? Pozdrawiam i dziękuję.

Mogę z autopsji polecić Ci www.folgariaski.com (ok, 70 km tras) - bardzo milo wspominam, nawet ptzy deficycie sniegu, trasy super przygotowane. Podobalo mi się także w Piancavallo - mniejszy ośrodek (ok. 25 km tras), ale też mozna pojeździć (www.promotur.org). Jako ciekawostke powiem, że przy dobrej widoczności widać morze:)

Nie są to jakieś giganty, ale też ludzi nie tyle co w bardziej znanych ośrodkach. Coś za coś. Nie wiem jak tam obecnie ze śniegiem, musisz sprawdzić.

Pozdrawiam

Edytowane przez Przemek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Martino di Castrozza

Witam!

Ja polecam dla rodziny miejscowość San Martino di Castrozza. Mała miejscowość z 60 km tras. 2 razy w tygodniu nocne jeżdżenie na niezłej górce. Jak dziecka miałem małe byłem w sumie 5 razy. Trasy typowo rodzinne. Znajdź nocleg z basenem i będziecie zadowoleni. Jak byś potrzebował to daj znać, przypomnę sobie gdzie myśmy mieszkali. Tu masz linka na miejscowość: http://www.sanmartino.com/w/en/index.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...