Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon kolekcja lato 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wczoraj takie sobie nabyłem:), tyle że z czerwonym motywem, a nie pistacjowym, czyli ładniejsze;).

Pisze że wzorcowy model do biegania w każdym terenie...

No to zaraz wczoraj pobiegłem w nich wpierw do Nowego Targu, dalej przez Myślenice do Tarnowa, no i przez Kraków do domu. Łącznie ponad 400 km:D. Wytrzymały i nie rozleciały się:D.

No i najważniejsze, nie mają konwencjonalnych sznurówek, a u mnie to priorytet przy wyborze butów:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj takie sobie nabyłem:), tyle że z czerwonym motywem, a nie pistacjowym, czyli ładniejsze;).

Pisze że wzorcowy model do biegania w każdym terenie...

No to zaraz wczoraj pobiegłem w nich wpierw do Nowego Targu, dalej przez Myślenice do Tarnowa, no i przez Kraków do domu. Łącznie ponad 400 km:D. Wytrzymały i nie rozleciały się:D.

No i najważniejsze, nie mają konwencjonalnych sznurówek, a u mnie to priorytet przy wyborze butów:rolleyes:.

No tak widziałeś w czym chodziłem w Kaprun.

To moje buty!!! :mad:

buty-salomon-xa-pro-3d-ultra-gtx-m-118075.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak widziałeś w czym chodziłem w Kaprun.To moje buty!!! :mad:buty-salomon-xa-pro-3d-ultra-gtx-m-118075.jpg
Moje nie są aż tak wyzywające:rolleyes::attachment.php?attachmentid=2546&d=1304254538 Ale przyznam że kiedyś odwiedziłeś mnie w takich z dominacją pomarańczowego koloru i miałem ochotę Ci je ukraść:cool:, ot taka obsesja na punkcie pomarańczowego koloru:DW Kaprun powiadasz?O to chyba tego wina było za dużo:rolleyes:, byłem przekonany że jeszcze nigdy w Kaprun nie byłem:D.

Trampki.JPG

Trampki.JPG.1e4f0f579309762bfe4a0557bb30057d.JPG

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nie są aż tak wyzywające:rolleyes:, ale przyznam że kiedyś odwiedziłeś mnie w takich z dominacją pomarańczowego koloru i miałem ochotę Ci je ukraść:cool:, ot taka obsesja na punkcie pomarańczowego koloru:D

Całe szczęście, że nie kazałeś mi ich ściągnąć przy wejściu... teraz będę uważał przy okazji wizyt u Ciebie.

A z praktyki powiem, że będziesz zadowolony z wyboru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z praktyki powiem, że będziesz zadowolony z wyboru.

Używam butów Salomona od wielu lat, lecz do tej pory były to buty jak ja to nazywam "wiaterki" czyli lekkie i przewiewne najczęściej z perforowaną podeszwą. Te na upały będą za ciepłe, ale zamierzam je wykorzystywać jako buty "po nartach", dlatego wybrałem model z Gore-Texem.

Fajne, zdradzicie cene dla śmiertelników?:)

Jak się o upust upomnisz to czwórka z przodu na paragonie się zrobi;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam butów Salomona od wielu lat, lecz do tej pory były to buty jak ja to nazywam "wiaterki" czyli lekkie i przewiewne najczęściej z perforowaną podeszwą. Te na upały będą za ciepłe, ale zamierzam je wykorzystywać jako buty "po nartach", dlatego wybrałem model z Gore-Texem.

Jak się o upust upomnisz to czwórka z przodu na paragonie się zrobi;).

Poszperałem trochę w sieci i z czwórką z przodu nie ma problemu:) może masz namiary by trójka z przodu była?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...