Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic D2 Race Gs 2010/2011


aklim

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo „ucywilizowana” wersja zawodniczej narty gigantowej. Przyjemna w prowadzeniu stabilna przewidywalna i bardzo dynamiczna. Nie jest za sztywna. Wybacza naprawdę wiele, świetnie trzyma krawędź, nienagannie przechodząc ze skrętu w skręt. Lecz brakuje jej „zawodniczego pazura”, brak jej tego czegoś, czym powinna charakteryzować się rasowa zawodnicza narta gigantowa -brak jej trochę brutalności.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przeciętna narta jak na tą grupę. Sztywna i mułowata.

no tak

ilu jeźdźców , tyle opinii:rolleyes:

Boogi pisze ,że dynamiczna , ty zaś ,że mułowata

no i bądź tu mądry i pisz wiersze...:o

wiadomo - najlepiej byłoby przetestować , ale najwcześniej będę mógł za jakieś 6-7 miesięcy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

czy ktoś z forumowiczów miał okazję jeździć na tych nartach ? Interesuje mnie jak spisują się zarówno na bramkach jak i w jeździe dowolnej

pozdrawiam

Mial okazje to jest za malo. Jak widac odpowiedzi tez nie ma.

Mam Sl wiec to nie to samo ale chce powiedziec, ze mialem trudnosci z rozpracowaniem tych nart. Potrzebowalem tygodnia jazdy aby moc powiedziec ze to jest dobry model. Mialem chwile zwatpienia, tyle kasy i tak malo przyjemnosci.

Moge doradzic zebys potestowal te narty kilka dni, bo 1 dzien to za malo.

One, (caly czas mowie o Sl) zaczynaja jezdzic od pewnych predkosci i sil dzialajacych w skrecie. Jezeli sie nie przylozysz to masz taki sobie lajcik na oslej laczce. Mysle, ze z GS jest/bedzie podobnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sl wiec to nie to samo ale chce powiedziec, ze mialem trudnosci z rozpracowaniem tych nart. Potrzebowalem tygodnia jazdy aby moc powiedziec ze to jest dobry model. Mialem chwile zwatpienia, tyle kasy i tak malo przyjemnosci...

Ja również mam SL i zupełnie odwrotnie niż Alfredoo, spasowała mi od razu.

Tak więc Aklim masz rację, sam nie spróbujesz, nie będziesz wiedział kogo słuchać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

czy ktoś z forumowiczów miał okazję jeździć na tych nartach ? Interesuje mnie jak spisują się zarówno na bramkach jak i w jeździe dowolnej

pozdrawiam

Może przyda Ci się lektura wątku rozpoczętego wczoraj ... http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=13590

Sam myślałem o zakupie D2 GS i zdecydowałbym się na nie na pewno, gdyby nie przypadkowa rozmowa z pracownikiem pobliskiego sklepu narciarskiego.

Doszły do tego opinie użytkowników tego (oraz obcego) forum i ... cieszę się, że nie kupowałem w ciemno, bo już o D2 GS nie myślę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...