Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

sezon melanzowy 2003/2004 uwazam za zamkniety


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

niestety juz koniec na ten sezon hasania na nartkach .. teraz trzeba sie przekfalifikowac ... w wikendzik majowy na baltyk w rejsik dookola bornkolmu .. czy ktos podziela moje zdanie ?? ktos jedzie teraz pozeglowac??????? pozdrawiam wszystkich narciarzy ja sie bede wyciszac .. aczkolwiek jutro juz nartki nowe odboieram .. hehe pozdro i buziaki rakunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon melanzowy 2003/2004 uwazam za zamkniety

Nie no nie podddajmy sie tak łatwo :) wczoraj na soszowie jeszcze mozna bylo super posmigac , ale zbliza sie to co nie uniknione zostaje tylko wypad na lodowiec :) , co do przekwalifikowania jak najbardziej trzeba sie czyms zajać ale nad morze mam troche daleko :) moze w ten weekend wyciagne juz moją cross-ówke Kawasaki Kx125 i troche posmigam po błotku ;-) , a nartek nowych gratuluje - choc osobiscie nie wytrzymalbym czekania do "nowego" sezonu zeby "zasmakowac" nowych krawedzi :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon melanzowy 2003/2004 uwazam za zamkniety

Szkoda, że to już - choć to nieuniknione.

A z drugiej strony przyjemnie będzie powozić cztery litery po Adriatyku na początku maja, prawda?

A co do przekwalifikowania się - czas popchać trochę w bułki, żeby bom ładniutko dopiąć - mniam!!!! ;)

Ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startuj na premiera, poprę Cię..

super...więcej takich dziewczyn jak Ty i świat będzie lepszy...ja w tym roku na razie posmigałem tylko w Spindlerowym, ale kto wie co się jeszcze wydarzy...do maja można atakować...za to już sobie obiecałem że w lecie jakiś jachcik się wypożyczy i pobalastuje trochę tu i tam, jak będe szukał załogi to się do Ciebie zgłoszę...see yaa....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...