Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czyrna - Solisko będzie czynne...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też z sentymentem wspominam Beskid, bo to całkiem fajna trasa i zawsze było tam mniej ludzi. Pamiętam, że w pobliżu był tor saneczkowy, po którym co odważniejsi próbowali zjechać na nartach. Na koniec dnia przejeżdżaliśmy górą na Beskidek i tam kończyliśmy narciarskie wyjazdy do Biłej. Szkoda, że na Beskidku zawsze jest problem ze śniegiem, bo to wymagający stok slalomowy i z tego powodu były tam zawsze mniejsze kolejki. Pamiętam, że często trenowali tam zawodnicy na tyczkach. Była tam też taka mała skocznia narciarska. Niestety nie pamiętam kiedy ostatni raz tam byłem na nartach, ale z tego co sobie przypominam, to do Szczyrku wtedy jeździłem, chyba jeszcze PKSem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stoku " Beskidek" skocznia jescze dwa lata temu była taka mała drewniana. Natomiast jakieś 100-150m dalej była skocznia na Biłej nawet w roku 2006 były tam chyba zawody LOTOS, oglądałem na czas zawodów zamykali ulice szlabanami bo koniec zeskoku był po dugiej stronie drogi, jednak została rozebrana chyba w 2009 roku. Mam gdzieś fotki z 2006 roku jak znajdę to obiecuję wrzucić. Natomiast co do stoku Beskid tam również przdała by się kanapa oraz odnowienie trasy niebieskiej która była kiedyś poprowadzona ale strasznie zarosła i wcale jej nie widać będąc na stoku, natomiast na starszych mapkach tego stoku jest zaznaczona. Pamiętam jeszcze, jak szlifowałem na tym stoku swoją technikę jazdy razem z moją córcią. Popołudnie ful śniegu, ludzi zero oraz znakomita obsługa, kasująca karnety takie papierowe na dziurki i mówienie do mnie, że córki karnet nie będą kasować, bo jeszcze za mała i niech się uczy, a płacić będzie jak podrośnie. Powiem wam że miałem kupione cztery karnety po 12 wyjazdów, to nartowałem tam przez pięć dni, oczywiście tylko popołudniu od 18 do póki sił starczało a i umiejętności były nie takie jak dziś. Fotki też mam z tego wyciągu i obiecuję znaleść i dodać.

Edytowane przez Milzbi
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...