Narty - skionline.pl
Jump to content

andy-w

Members
 • Content Count

  1,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

andy-w last won the day on January 8

andy-w had the most liked content!

Community Reputation

5,949 Excellent

1 Follower

About andy-w

 • Rank
  Stary wyjadacz
 • Birthday 01/25/1967

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer WC SC oraz RC, Atomic Nomad Blackeye TI, Atomic Backland 95
 • Buty marka
  Nordica Sport Machine 12, Atomic Hawx
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  styl własny, zacząłem wszystko od początku po wypadku
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  18

Recent Profile Visitors

14,725 profile views
 1. W niedzielny wieczór ponownie Skrzyczne. Warunki śniegowe jakże inne od sobotnich. Ciapa została lekko zmrożona, na to spadło kilka cm białego. Na zjeździe było szybko, gładko i przyczepnie. Widoczność niemal idealna.
 2. Dzisiaj Malinowska Skała. Tak mokrego, tępego, hamującego i ciężkiego śniegu dawno nie widziałem. Piesi zapadali się w tym budyniu po kolana, a na dnie mieli wodę. Wysokość n.p.m nie miała znaczenia. Spotkaliśmy dzielną grupę skiturowców ciągnących na sankach w tych trudnych warunkach nie mogącą chodzić koleżankę, która dzięki nim była na szczytach naszych gór. Wzruszająca sprawa. 20210123_133351_1.mp4
 3. i to by się zgadzało. Co prawda na małym fragmencie trzeba się trochę poodpychać, ale to nie przeszkadza 🙂. Na moim wyniku te dodatkowe 200-300m to dojście do auta i szwędanie się po szczycie.
 4. Marcinn, mam nadzieję, że do weekendu śnieg na nartostradzie w jej dolnej części utrzyma się. Na stoku Dębowca zapewne tak. W Bielsku i pewnie u Ciebie także wszystko płynie. Polecam taki wypad, chociaż weekend to nie jest najlepszy czas ze względu na masę ludzi.
 5. Szczerze to nie wiem. Czy to jest puste w środku czy mieści się tam jakaś infrastrukura energetyczna czy telekomunikacyjna.
 6. Ja z Johnnym wybieramy się w środe na Szyndzielnię i Klimczok. Start ok. 8 godz. My być słonecznie. Śniegu jest póki co bardzo dużo i zjazd jest możliwy "nartostradą" (czy ktoś jeszcze używa tego określenia ?) do samego dołu. Jest to okazja która zdarza się ostatnio raz na kilka lat, a odwilż już się zaczyna. Pilsko, Rysianka poczekają na nas, tam zima jest niemal "zawsze" 😊.
 7. Miał być Malinów, a było jak zwykle ostatnio. Malinów odpadł bo baliśmy się, że od Soliska będziemy zakładać pierwszy ślad w przynajmniej półmetrowym świeżym śniegu, a że byliśmy we dwóch to byśmy się nieźle "ściorali" (nie wiem jak się to pisze). Śniegu jest tyle, że poza trasą tylko na mocno stromych odcinkach da się dzioby zadrzeć do góry. Na tych płaskawych narta nurkuje (nasze 95 tak robiły). Dzisiaj 120 i więcej dałyby radę.
 8. Wczoraj pierwsze wyjście i zjazd po ciemku. Mróz już trochę dawał, ale towarzystwo i atmosfera wynagrodziła wszystko.
 9. Pięknie na tym Malinowie. My dzisiaj nowe warianty w okolicach Skrzyczeńskiej Kopy obczajaliśmy. Cieszy stała dostawa białego naturalnego i sztucznego.
 10. Naturalnego śniegu w Beskidach przybywa. Szkoda, że to w zasadzie pierwszy większy śnieg, dlatego nie ma wcale podkładu. Jazda w dół poza trasami możliwa powyżej 1000m, ale z dużą ostrożnością. Jeszcze z 30-50 cm i będzie dobrze. Dzisiaj było tak. Chyba wszyscy zorientują się gdzie. 20210108_112105.mp4 20210108_121150.mp4
 11. Dzisiaj też sypali intensywnie od M.Skrzycznego do Soliska. Ratrak rozprowadzał dotychczasowe kopy śniegu. Oczywiście tak nie było wszędzie 🙂.
 12. Szczyrk to obecnie prawdopodobnie stolica polskiego skituringu. Wyjść i zjechać się da bez żadnej szkody dla sprzętu. Podczas wspinaczki można od 1000 m n.p.m. zejść ze stoku w las i iść w tylko po naturalnym śniegu. Na przełomie roku zaliczyliśmy z Maćkiem i kolegami trzydniówkę skiturową. Jutro także wypad w góry.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...