Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

puchy


Moby

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazdy, ośrodki - 28 marca, technika - 23 marca, nowych postów 3, użytkowników 0.

tak, to jest po sezonie... piszmy coś i latem!!!

a swoją drogą mam wrażenie, że poprzedniej zimy forumowicze byli bardziej aktywni niż tej.

pozdrawiam wszystkich czekających na zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchy

Pogoda taka, że szkoda czasu na siedzenie przed ekranem... (maj a ja zacząłem palić w kominku...he,he!).

Wakacje blisko i sezon urlopowy sie zbliża...

Narty w Chile? Trochę daleko, ale... mam zaproszenie na spływ kajakowy, a w programie mają być narty.....wodne. W Augustowie na J.Necko jest ponoć jedyny w Polsce profesjonalny wyciąg nart wodnych...

Zastanawiam się jak to działa...? Ze zdjęć w internacie trudno sobie wyrobić jakieś zdanie.

A propos zdjęć mam z majowego Stubaiu cyfrowe... Może nie najlepsze, ale + wspomnienia....

Kto chce pooglądać to mu wyślę: Alpy w wiosennym słoneczku.... ech!

Uwaga: jest tego trochę coś ok. 5,5 MB...

Pozdrawiam wszystkich ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchy, puszki

A ja jeszcze oficjalnie nie zakończyłem sezonu, z czego się cieszę nezmiernie. W kwietniu śmigaliśmy w żlebach Śnieżnych Kotłów po firnie, z czego mam trochu zdjęć, i myślałem że to będą ostatnie zdjęcia tego zimowego sezonu zakończonego jazdą extreem po stromiznach. No to się srodze pomyliłem. 7 czerwca lecimy z ekipa TVP1 do Kaprun kręcić resztę filmu o narciarstwie (a myślałem że nie wypali ;), bo z nimi to różnie). Oby pogoda dopisała, mam nadzieję...

Pozdrowionka narciarze w uśpieniu :-))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjacia - cd.

Możesz je zobaczyć tu na stronie, w galerii-wyjazdy.

Przy okazji - dzięki dla JC za ich umieszczenie.

...ale, ale tu niżej czytam o jakiejś interesującej produkcji... wyjazdach na narty - niektórzy to mają dobrze...

pozdrawiam ardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...