Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szukam osób które jadą gdzieś pojeździć na nartach i potrzebują kogoś na uzupełnienie, interesuje mnie oferta która dotyczy wczesnego wstawania, wjechania pierwszym wyciągiem i zjazdu po świeżym sztruksie. warunki socjalne nie są ważne, byle kąt do spania i prysznic z toaletą. terminy dla mnie osiągalne to w pierwszej wersji do świąt bożego narodzenia a jeżeli nic nie wypali to styczeń i luty\pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam osób które jadą gdzieś pojeździć na nartach i potrzebują kogoś na uzupełnienie, interesuje mnie oferta która dotyczy wczesnego wstawania, wjechania pierwszym wyciągiem i zjazdu po świeżym sztruksie. warunki socjalne nie są ważne, byle kąt do spania i prysznic z toaletą. terminy dla mnie osiągalne to w pierwszej wersji do świąt bożego narodzenia a jeżeli nic nie wypali to styczeń i luty\pozdrawiam Rafał

Hej :)

byłoby na pewno łatwiej się dogadać, znaleźć kogoś itp., gdybyś:

- uzupełnił trochę profil - cokolwiek, żebyś nie była tak anonimowy

- określił kierunek (to określa budżet) - Polska, Czechy, Alpy itd.

- czas - weekend, tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę ,albo Austria albo Włochy ,może być weekend albo tydzień .Wtym roku to jden nie ma kasy ,drugi nie ruszy się bez pierwszego a trzeciemu się znudziło ,więc tak przeglądam sobie tu i tam i widzę że w ogóle w pojedynkę to kicha a tak może z pojedynek mała grupka by się zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam osób które jadą gdzieś pojeździć na nartach i potrzebują kogoś na uzupełnienie, interesuje mnie oferta która dotyczy wczesnego wstawania, wjechania pierwszym wyciągiem i zjazdu po świeżym sztruksie. warunki socjalne nie są ważne, byle kąt do spania i prysznic z toaletą. terminy dla mnie osiągalne to w pierwszej wersji do świąt bożego narodzenia a jeżeli nic nie wypali to styczeń i luty\pozdrawiam Rafał
Janek co Ty nato? jest nas trzech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, trochę mało informacji o sobie zamieściłem-poprawiam się, mam na imię Rafał rocznik 72 pochodzę ze stargardu szczecińskiego, kierunek wyjazdu to Włochy lub Austria (tzn tam już byłem "marilleva i zeel am see" i wiem że organizacyjnie jest ok) na cały tydzień lub nawet więcej-7,8 dni zjeżdżania, aktualnie jestem w kontakcie już z dziewczyna z wrocławia która organizuje taki wyjazd i być może wybiorę się z tą ekipą, ale może ktoś ma kwaterę i potrzebuje do kompletu. Konkretnie zacznę się umawiać jeżeli będę wiedział że z wrocławiem lipa...pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę do tematu swoje 3 grosze.

Za moment miałem wrzucić na forum swoją*propozycję, ale wykorzystam wątek kolegi tankisty :-). Szukam dwóch osób (jeśli ekipa się*rozrośnie, nie ma problemu, kwestia większej kwatery) w terminie 14-21.01.2012, kierunek Austria, konkretnie Serfaus F-L. Na razie zbieram oferty kwater, parę*się*już pojawiło. My - ja 45, syn 14, dosyć sprawnie jeżdżący, rano start z piewrszą gondolą, do ostatniego krzesła. Auto kombiak, z Wawy, czyli bez problemu mogę zgarnąć chętnych z centralnej i południa Polski. Kwatera, dojazd, oczywiście do podziału, wyżywienie klasycznie z Polski, reszta wiadomo, wg. uznania. Jeśli są*pytania, waliś śmiało ;-).

Pozdrawiam, Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to jeszcze jest niski sezon w SFL, nie pamiętam dokładnie, ale jakoś tak do końca stycznia. Sam ośrodek - proponuję poszukać po forum, jest fajna relacja Łokcia, ale opinie są*raczej na 5+, mam nadzieję że się*nie zawiodę. Cena karnetu - 195 E to cena bez karty gościa, tę*otrzymuje się*przy zameldowaniu w którejś z miejscowości kompleksu - wówczas karnet 175 E. Tyle, że niestety noclegi w SFL do tanich nie należą (plus jest już*nie za wielki wybór), dlatego planowałem kwaterę w Ried im Oberintal, te 5-10 km dojazdu myślę że nie jest problemem. Ewentualnie można się*zastanowić nad nieco dalszym noclegiem, kwestia ceny i uzgodnienia. Do tego dojazd na miejsce plus dojazdy na stok - oceniam, że w 250-300 zł na osobę przy 4 os w aucie spokojnie się*zmieścimy. Wyżywienie - wg uznania, miejscowe specjały albo zapasy z Polski ;-).

Sumarycznie:

Karnet - 195 E

Kwatera - do 150 E os (zakładam z taksą klimatyczną, końcowym sprzątaniem)

Dojazd - 250 - 300 zł.

Razem, przy kursie 4.4 - ok 1750 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...