Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zermatt


tata

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżam w tym roku do Zermatt. Znalazlem niedrogie lokum ( 100 CHS) za apartament dla 6 osób w centrum Zermatt.

Co mozecie o tym powiedzieć -to ze ponoć jest tam super to wiem,chodzi mi o subiektywne odczucia bywalców.....

A Maternhorn jest ponoć boski.....

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zermatt

Maternhorn rzeczywiście robi wrażenie. Jadąc tam przygotuj sie na jazdę na nartach na wysokości ok. 3800 m.n.p.m. Na początku oddycha sie troche gorzej, ale da sie przyzwyczaić :) Są tam bardzo dobre tasy do funu ( bardzo szerokie stoki ) ale miłośnicy zawrotnych prędkości znajdą też coś dla siebie. Acha po Zermatt nie można poruszać się samochodem, radze dojechać tam pociągiem, kursuje często więc nie ma problemów. Życze miłej zabawy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zermatt

No tak w Zermatt trzeba być.

Jak będziesz mieszkał w centrum to będziesz miał wszędzie blisko. Oczywiście to subiektywne odczucie, ale najlepiej oddające położenie nie odległości. Przypuszczam, że kilka spacerów w butach odbędziesz, ale jak co, to jeździ skibusik (elektryczny) i można dać nogą odpocząć.

Polecam trasy na Gornergrat, mozna podjeżdżać zamiast krzesłem - pociągiem. Bardzo fajna jest trasa łącząca Gornergrat i Rothorn.

W trzecim miejscu, najlepszym na i wokół Klein Matterhorn wyjeździsz się najwięcej. Jak będziesz się chciał wyspać polecam orczyk chyba Plateau Rosa opalisz się i uśniesz zanim dojedziesz na górę ;)

... a i jeszcze jedno musisz koniecznie przejechać na włoską stronę do Cervinii. Jak zjeździsz do mieściny jednym ciągiem to możesz powiedzieć, że masz kondycję, bo trasa rewelacyjna, urozmaicona i szybka.

Do tego wszystkiego widok na Matterhorn i Monte Rose bajka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...