Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl


futix

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra musze teraz podjac ostateczna decyzje cz kupic fishera rc4 race sc z fx12 railflex 2 cz tez kupic slalomke head`a i.sl cp 13 z Tyrolia Free Flex Plus 11. Prosze o opinie. Oczywiscie chodzi o nartki na nadchodzacy sezon! Z gory Dziekuje i pozdrawiam. Cenowo przedstawia sie to tak ze za fischera musze zaplacic 1950zl razem z wiazaniem a za head`a 2150 zl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

ja nie bede ci radzil co wziac, bo nie jezdzilem na tych nartach, mam do ciebie jedno pytanie- po **** zakladasz bezsensowny post? malo ci rad z poprzedniego, czy ,myslisz ze cale to forum podnieca sie twoimi nowymi nartami?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

Aha jeszcze jedno! cz k** ktos cie zmusza to odp na moje posty?? jak nie jezdziles i nic nie wiesz o tych deskach to po co sie odzywasz wogole? Zasrana mentalnosc polakow, za nic nie pomoc drugiemu i jeszcze pyskowac bez pojecia na dany temat! milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

Można wiedzieć gdzie kupujesz te narty? Domyślam się, że kupujesz nowe. Cena jest kusząca. Co do nart, to ostatnio sprzedałem Worldcup`y Fischera i zamieniłem na race sc, bo moje nogi nie wytrzymywały takiego obciążenia. Race kupiłem z sezonu 2003/04 na wiosnę i jeszcze nie miałem ich na nogach, więc nie mogę nic powiedzieć, ale myślę, że race to dobry wybór dla ludzi, którzy chcą ostro pojeździć bez wypruwania z siebie żył. Head to dla mnie tajemnica, bo nigdy na nich nie jeździłem, chociaż słyszałem na temat tego modelu wiele dobrego. Wiesz, myślę, że jaki byś nie kupił, to i tak będziesz zadowolony. Na tym poziomie różnice są napradę niewielkie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

A może jeszcze się wstrzymaj. Co do Fischera to polecam bo mam tą nartkę 04/05 w stosunku do ubiegłorocznych mają fabryczny tuning, na stronie fischera coś tam można doczytać. Ale myśle że Head z "cipem" to kusząca propozycja co do technologji inteligens to napewno daje się to odczuć czyli działa. Podejrzewam że na 04/05 możesz nie znaleźć opinni. Jestem przekonany że Heady będą bardziej wytłumione i spokojniejsze. Niedługo powinny ukazać się testy. Zgaddzam się z przedmówcą na tym poziomieróżnice niewielkie, ale wiemy diabeł tkwi w szczegółach. Najlepiej byłoby samemu potestować ja porównywałem sl9 z RC4 race SC i wybrałem SC lepiej trzymała krawędź na całej długości i łatwiej było prowadzić na kreskę choć zdecydowanie nie do tego są stworzone. Gdy byś wybrał Heada daj znać gdy go już objeździsz.

PS Nie szufladkuj wszystkich polaków pod jedną kreskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

czemu po tobie jade?- bo to 2 twoj topic na ten sam temat i zasmiecasz nim forum, mentalnosc nie ma tu nic do rzeczy- ty to wymysliles, poza tym jaka ty chcesz uzyskac konkretna odpowiedz jak na obydwu modelach an nowy sezon pewnie nikt jeszcze nie jezdzil i to co ci powiedza to beda wylacznie domysly i przypuszczenia, nie p***** ze nie mam pojecia bo 1: nigdy m,nie nie widziales w akcji 2 jezdze na fischerach rc4 worldcup 2002/3- wiesz czemu ich nie zmieniam?- bo do tej pory nie wyszlo nic lepszego( te na nastepny sezon roznily sie tylko kolorem, a na kolorze sie nie jezdzi), kup sobie snowboard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

A wiec tak! jezeli chodzi o fischera to mam zanjmoych ktorzy handluja nartami i moga mi go sciagnac w takiej cenie, oczywiscie nowe. A co do headow to mam mozliwosc zakupienia ich w niemczech. Dzieki za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

Ok dzieki! Wiem ze head z chipem to kuszaca propozycja, ale i drozsza. Musze sobie to wszystko jeszcze przemyslec. W zeszlym sezonie smigalem na head`zie worldcupie z 2001/2002 bylem strasznie zadowolony. I wlasnie nie wiem cz zostac prz headzie cz pojsc w fischera. Wiem ze ktora z tych desek bym nie kupil to bede zadowolny, ale tak jak sam napisales myk jest w szczegolach. Najgorsze jest to ze z tym testowaniem to w polsce jest ciezko, a z wyjazdem w alpy to raczej ciezko.

P.S

A do polakow oczywiscie zdazaja sie wyjatki od reguly!!

Dziekuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cossie

Jakbys nie zauwazyl to forum jest po to zeby posty wsyatwiac, jezeli nie masz ochoty na nie odpisywac to do jasnej cholery nie pisz!! A tak na marginesie to mnie akurat nie ochodzi na czym ty jezdzisz, a jezeli moj post ci sie nie podoba, to go omin!

Z pogarda

futix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do metaal! Dzieki

Ok dzieki! Wiem ze head z chipem to kuszaca propozycja, ale i drozsza. Musze sobie to wszystko jeszcze przemyslec. W zeszlym sezonie smigalem na head`zie worldcupie z 2001/2002 bylem strasznie zadowolony. I wlasnie nie wiem cz zostac prz headzie cz pojsc w fischera. Wiem ze ktora z tych desek bym nie kupil to bede zadowolny, ale tak jak sam napisales myk jest w szczegolach. Najgorsze jest to ze z tym testowaniem to w polsce jest ciezko, a z wyjazdem w alpy to raczej ciezko.

P.S

A do polakow oczywiscie zdazaja sie wyjatki od reguly!!

Dziekuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Krzysiekk

A wiec tak! jezeli chodzi o fischera to mam zanjmoych ktorzy handluja nartami i moga mi go sciagnac w takiej cenie, oczywiscie nowe. A co do headow to mam mozliwosc zakupienia ich w niemczech.

Faktycznie spotkalem sie juz wiele razy z opinia ze worldcup`y sa bardzo twarde i w sumie tez jestem za zakupem czegos lzejszego na ten sezon, Jak bedziesz juz po inauguracji sezonu to napisz jakie wrazenie z desek!

Dzieki za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja Fisher RC4 race sc cz Head i.sl

k**** czlowieku jakis ty nerwowy, widzisz tam gdzies napisane ze nie jezdzilem na innym sprzecie???, jezdzilem na headzie worldcup 2002 atomicach 9.11, 11.12, rossignolu 9x oversize znajomych, atomicach 10.11, 9.11, wie3c porownanie jak najbardziej mam, wiesz co? skonczmy ta klotnie bo to nie ma sensu, a ty dalej mnie nei rozumiesz- chodzilo min tylko o niepotrzebne zalkadanie przez ciebie drugiego topicu na temn sam temat i tyle, mam nadzieje ze dokonasz dobrego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Krzysiekk

Bobic!! Nie irytuj się aż tak - zawsze możesz to napisać P*****enie... A narty to generalnie się ustawia tą wygiętą w górę stroną na dół i jedzie. Mamy tu do czynienia z typem narciarza sprzętowego - nieważne jak jedzie - ważne na czym. Chłopie!! moim zdaniem powinieneś kupić to na czym najlepiej się czujesz - narciarstwo to ma być przyjemność!! Przede wszystkim ma być FUN!! (w sensie przyjemności - stylu -jak lubisz) Jak masz problem co kupić to zwróć się z pytaniem do Ojca prowadzącego (JC) - na pewno polecić jakieś dostępne testy - to najpewniejsza metoda.

:metall - ty chyba na nartach spędzasz jakieś 150 do 200 dni w roku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Japoński

Nie uwazam sie za typ narciarza sprzetowego, - to po pierwsze, a po drugie chcac kupic nowy sprzet nalezy brac pod uwage opinie innych, zwlaszcza tych ktorzy mieli okazji na nim jezdzic. A skad mam wiedziec na czym sie najlepiej czuje, skoro nie mialem okazji na tym posmigac. A co do testow fischera, to tylko Ci sie tak wydaje ze sa super dostapne. np w krynicy i okolicach nie widzialem zednych miejscowek ze sprzetem na 2004/2005!

Pozdrawiam i wez troche poprawki na to ze nie na kazdym stoku masz sprzed do testowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Japoński

1. Jeżeli nie uważasz się za narciarza sportowego to po co Ci takie narty - możesz kupić narty klasy cross - z fischera to RX i mieć taki sam fun

2. opinia innych nie może być miarodajna dla Ciebie - chyba że dokładnie wiesz jak ten ktoś jeździ i jak wygląda - budowa ciała, kondycja, waga, wzrost i typ koordynacji mają podstawowe znaczenie - dobór narty jest obecnie bardzo indywidualny.

3. Jeśli byś szukał naszych centrów testowych to na stronie www.fischer-ski.pl znajdziesz adresy, telefony i wszystkie niezbędne informacje. A w krynicy jest taki punkt. Mam sprzęt rzeczywiście nie na każdym stoku - to niewykonalne, ale jeśli ktoś ma ochotę przetestować te narty to przy odrobinie zainteresowania znajdzie właściwy stok w każdym polskim regionie.

Wiesz to jest naprawdę kosztowne, ale staramy się maksymalnie udostępnić takim osobom jak Ty - które chcą kupić narty odpowiednie dla siebie - nowy sprzęt który dopiero za jakiś czas pojawi się w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Japoński

Nigdzie nie napisalem ze nie uwazam sie za narciarza sportowego cz tez sportowego!! tylko nie uwazam sie jak to Ty ujoles za narciarza "sprzetowego". Uwazam ze moje umiejetnosci sa adekwatne to nart z grupyy, ktorej chce teraz wybrac nowe deski!! A w zeszlym sezonie wogole nie myslalem o zmianie desek wiec nawet jezeli bylaby mozliwosc skorzystania to pewnie bym jej nie wykorzystal!

To tyle, mysle ze powinnismy zakonczyc ta gadke bo widze ze i tak sie nie zrozumiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Japoński

Kup head`a

Fischerow i atomicow jest tyle na stoku, ze nie bedziesz mogl znalezc swoich po przerwie na piwo;)

Powaznie to nie jezdzilem na zadnej z nich, wiec Ci nie doradze.

Ps.

Japonski-dzieki za diagnoze jednostki chorobowej na jaka cierpie- letni onanizm narciarski- ladnie brzmi ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...