Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wildschonau


kkirejczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem w Wildshonau dwa lata temu, w Alpbach w poprzednim sezonie. Myślę że ośrodki są na podobnym poziomie. Jak spojrzałem teraz na mapę W. to mam wrażenie że nastąpiły tam pewne zmiany. Czarna po prawej przy krzesełku jest naśnieżana (podczas mojego pobytu w lutym była prawie nieprzejezdna z powodu braku śniegu, którego na innych trasach nie brakowało), nie pamiętam też czarnej wzdłuż gondoli. To jednak tylko takie moje wrażenia - może mnie pamięć zawodzi?

Nie wiem co tu jeszcze napisać. Pytaj jeśli coś konkretnego Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...