Narty - skionline.pl
Jump to content

gregre0

Members
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

gregre0 last won the day on April 11 2010

gregre0 had the most liked content!

Community Reputation

200 Excellent

About gregre0

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 06/30/1958

Personal Information

 • Imię
  Grzegorz
 • Miejscowość
  Warszawa

Ski equipment

 • Narty marka
  Blizard R Power, Atomic SL12, Blizard Quattro RX
 • Buty marka
  Lange RS130
 • Gogle
  kask z szybą

Skills

 • Styl jazdy
  mój własny
 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  14

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję Wam wspaniałych wakacji! W Zakopanym minęliśmy się o parę dni. Nocowaliśmy tam z Niedzieli na Poniedziałek, po to by dalej udać się szlakiem Dunajca i Popradu, a wczoraj zakończyć w Nowym Sączu. Mimo zmiennej pogody ten zorganizowany w ostatnim momencie urlop, udał się wyśmienicie.
 2. Cudne widoki. Tylko czy jesteś pewna, że to owieczki a nie jakieś futrzaste kameleony?
 3. Zanieś do serwisu i sprawdź czy technicznie wszystko ok, jak radzi JC. To że wypinasz wiązania np. skrętem stopy nie musi świadczyć o wadzie konstrukcyjnej, ale o sile Twoich nóg i zbyt niskich nastawach wiązań. Jeśli serwis nic nie znajdzie, podkręć wiązania do granicy możliwości wypięcia.
 4. Koledzy takie piękne rysunki Ci podesłali, wyłożyli wszystko jak na dłoni, a Ty swoje. W Twoim przykładzie będzie to nachylenie niecałe 17,5 stopnia czyli koło 31,5%. Mylisz boki trójkąta!!!
 5. Przeczytaj jeszcze raz co sam napisałeś, a jeśli nadal nie rozumiesz to poproś nauczycielkę matematyki ze szkoły podstawowej by ci wytłumaczyła procenty.
 6. Czyli Karyntia przełamała Twoją nieufność do niej. No, ale jak się przywozi pogodę (bigos mrozu/słoneczko) ze sobą w bagażniku, a ludzi przegania ze stoków, to czego tu się dziwić. W tych warunkach każdy teren będzie super, nie tylko taki malowniczy.
 7. Miłych wrażeń z Moltka! Podczas ostatniej mojej tam wizyty,na dole przy kwaterze kwitły magnolie. Natomiast po wyjściu z kreta poczuliśmy się jak na innej planecie. Wkoło nieskalana biel. Środek zimy.
 8. Taaak. Na tego typu wyjazd to i ja jestem baaaaardzo chętny. Niestety chęci to jedno, a możliwości czasowe za rok to inna bajka. Jeśli jednak na jesieni zaczniemy planować, to jest szansa, że się uda rezerwacja wspólnego terminu. Tym bardziej jeśli marboru zarezerwuje pogodę.
 9. Jako że spędziłem w styczniu 2 tygodnie na tych nartach to może dodam moje wrażenia - żeby Ci bardziej zamieszać w głowie Do tej pory jeździłem na R Power'ach Blizzarda które są poprzednikami Quattro RS. Uwielbiam jazdę średnimi, mocno podkręcanymi,czysto na krawędzi łukami. Te narty sprawdzały się w tym znakomicie. Jednak to narta wąska w talii i kiedy robiło się mokro/miękko jazda stawała się cięższa. Szukałem jako dodatkowej nart czegoś ponad 80 pod butem. Przed zakupem rozmawiałem z ludzi z demo teamu Blizzard'a. Mówili, że sami się przesiedli na RX. Narta jest tak samo sztywna, dynamiczna ja R power, ale zdecydowanie bardziej uniwersalna. Tak więc nabyłem ją i praktycznie przesiadłem się na RX'a. Przez dwa tygodnie zapiąłem R Powera tylko dwa razy. RX chodzi jak rasowa masterka - tnie dynamiczne łuki niezależnie od stanu podłoża. Sztywna, świetnie trzyma na twardych i stromych stokach.
 10. Nie kłam że nie stałeś w kolejce. Chyba przepuściłeś swoje panie przed sobą?
 11. Nie zliczę ile to razy przed laty katowałem Lusie.😂 Jak pamiętam początkowa ścianka miała całkiem konkretne nachylenie (tylko dla profesjonalistów). A na 8 ćwiczyłem skręty fun-curving'owe. A tego kiedyś nie było. Ale mi się rzewnie zrobiło.😂 Tylko Wy się przyznajcie coście z ludźmi zrobili? Gdzieście ich przegonili? Takich pustek to tam nigdy nie widziałem. Chociaż jak się zastanowić, to kiedy po Lusi śmigałem, to zazwyczaj z chłopakami czyli w ferie.
 12. Passo Costalunga nazywana ponoć zimną przełęczą. Taki układ terenu, że tamtędy często zimno duje. Świetny wybór. Niskie ukłony uznania. Macie zaparcie.
 13. I to jest prawdziwa pasja w tak młodym wieku. Ja do Ciebie kierowałem pytanie.
 14. Jest super. Zero oporów. Widać, że czuje się na nartach jak jak by to były jej stopy. Z parę lat będziesz ja tylko mógł grzecznie prosić, żeby na Ciebie poczekała
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...