Narty - skionline.pl
Jump to content

gregre0

Members
 • Content Count

  672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

gregre0 last won the day on April 11 2010

gregre0 had the most liked content!

Community Reputation

307 Excellent

About gregre0

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 06/30/1958

Personal Information

 • Imię
  Grzegorz
 • Miejscowość
  Warszawa

Ski equipment

 • Narty marka
  Blizard R Power, Atomic SL12, Blizard Quattro RX
 • Buty marka
  Lange RS130
 • Gogle
  kask z szybą

Skills

 • Styl jazdy
  mój własny
 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  12

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak jeszcze było połączenie kolejowe z Warszawy do Pilawy, to kilka razy korzystałem z niego wybierając różne drogi powrotne (niekoniecznie szlakami). Z jakością dróg bywało różnie, ale zawsze było ciekawie.
 2. Podobną trasę robiliśmy na jesieni. Trasa nad świdrem jest też częścią "Otwockiego Szlaku Okrężnego" - polecam - spore urozmaicenie terenu. MPK trochę ostatnio straciło przecięte obwodnicą, rozerwano kilka fajnych tras MTB.
 3. Dzięki, Właśnie tego dojścia szukałem. Teraz przynajmniej wiem, że jest ono tuż za mostkiem nad Mienią (próbowałem trochę dalej). Parkingu nie potrzeba - dojazd rowerkiem z domu 0,5h - lub nieco dłużej jeśli zdobić to podobnym szlakiem wzdłuż Świdra.
 4. Masz może jakiś ślad z tego odcinka? Już dwa razy próbowałem, i jakoś nie mogłem znaleźć początku tej ścieżki nad Mienią.
 5. Korzystajcie ile się da. Ja też planowałem rowerowo wykorzystać ciepełko - wystarczył jeden telefon i jestem na razie uziemiony.
 6. A potem nowe sprawozdanie i porównanie tych widoków - chyba ciekawy kontrast? Dzięki @tanova - tyle przyjemności za jedyne 3 euro 👏
 7. Mariusz, jak zwykle super relacja i fantastyczne zdjęcia. Co do samego ośrodka to podpisuję pod słowami Marcina
 8. Mnie tam nie mogłeś nim zarazić. Sam jestem od dawna jego permanentnym roznosicielem.
 9. Przyznam się, że patrząc tylko na mapy, jakoś nie mogłem się do tego ośrodka przekonać. Ty jeden cel osiągnąłeś - Diament Karyntii wylądował na mojej liście ośrodków do odwiedzenia. A ponieważ należę do tych co mogą w dobrym ON zapaść na kilka dni, a ośrodek nie jest taki mały to wylądował dość wysoko na tej liście. Tylko skąd brać tyle urlopu, żeby ta lista przynajmniej przestała rosnąć?
 10. Dzięki za prezentację kolejnego nieznanego mi ON. Do zdjęcia "Druga Połowa" mi padła.. to aż Ewę zawołałem (żeby pokazać jak wygląda padnięta druga połowa). Paula nie daj mu się tak wykańczać!!!
 11. Kolejna góra którą znałem tylko w letniej odsłonie. Dzięki. A pamiętamy ją, oj pamiętamy. A szczególnie nasze nogi. Wjechaliśmy tam tą starą gondolą, połaziliśmy trochę w koło, oglądając krzesełka odpoczywające sobie na zielonej murawie i w końcu zapadliśmy na obiadek w lesie w takim mini schronisku Golden Hute. Dojechał tam jeszcze jeden rowerzysta (gieroj), było miło i smacznie. Tylko jak wyszliśmy to: 1. do gondoli solidna godzina z buta - ostatnia odjeżdża o 16tej 2. kolacja o 18tej - trzeba jeszcze kawałek podjechać samochodem 3. jest 15:30 No to biegiem na dół do samochodu. Na kolację zdążyliśmy, tylko potem parę dni to łatwiej było chodzić na rękach.
 12. 👏👏 Bo tak żyją ludzie optymistycznie nastawieni do życia i przyszłości!
 13. Ciągle nie mogę wyjść z podziwu nad Twoją zdolnością do łączenia zamiłowania do szybkiej jazdy z wrażliwością na widoki i zdolnością do chwytania ich w obiektyw pomiędzy szusami. Ja zdecydowanie jestem jednowątkowy. Jak zwykle u Ciebie super zdjęcia. Tym razem szczególnie podobały mi się te widokowe (jak to ostatnie). Dzięki za przedstawienie ośrodka którego jeszcze nie odwiedzałem. Teraz to już prawie jak bym go widział.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...