Narty - skionline.pl
Jump to content

gregre0

Members
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

gregre0 last won the day on April 11 2010

gregre0 had the most liked content!

Community Reputation

208 Excellent

About gregre0

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 06/30/1958

Personal Information

 • Imię
  Grzegorz
 • Miejscowość
  Warszawa

Ski equipment

 • Narty marka
  Blizard R Power, Atomic SL12, Blizard Quattro RX
 • Buty marka
  Lange RS130
 • Gogle
  kask z szybą

Skills

 • Styl jazdy
  mój własny
 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  14

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gregre0

  Kibicujemy Maćkowi!

  Gratulacje Maciek!!!
 2. Wiem. Ja nawet mniej.Byłem tam jakieś dwa tygodnie temu (jazda ścieżką wzdłuż brzegu świdra). Widziałem gościa odbierającego kajaki od klientów. Nie jechałem jeszcze górnej części strumienia (tam gdzie jego brzegi są objęte rezerwatem). To właśnie ten odcinek stanowi chyba obszar spływu. Poszukam trochę więcej informacji.
 3. Będę pamiętał Popatrzyłem sobie na mapę i wydaje mi się, że przed laty to my zakończyliśmy masz spływ tam gdzie @tanova startowała. Zaczęliśmy chyba ze Starego Drawska, a skończyliśmy w Drawnie (czyli od stacjami do stacji kolejowej). Najbardziej w pamięci wrył mi się teren poligonu. Mostek przekroczyliśmy z pierwszym brzaskiem (kiedy żołnierze jeszcze prycze wygrzewali). Rozlewisko rzeki wyłoniło się nam (parę godzin później) z podnoszącej się powoli porannej mgły. Takie urokliwie piękne, dzikie i nieco straszne - na brzegach pełno śladów po czołgowych gąsienicach. No ale armię to zobaczyliśmy sporo później, jak ćwiczyła przeprawę przez taki wybetonowany kanałek przed jakąś zaporą (jakoś nikt nas nie zaczepiał, ale też nikt tego dnia nie strzelał). Ostatnio przejeżdżając koło świdra pomyśleliśmy by znów wrócić do kajaka - może zaczniemy od tego co pod domem - spływu świdrem. Pewnie to nie wyzwanie, ale mogli byśmy obejrzeć go z dołu i z góry -z rowerów.
 4. Pisałem przecież, że były to studenckie czasy! Teraz też się nieco rozleniwiłem. Powiedział bym, że w latach 80'tych
 5. @tanova - dzięki za super relację. Przypomniałaś mi stare studenckie czasy. Jakieś dwa tygodnie spływu Drawą. Były jeziora, zatory, progi, jakaś elektrownia (mini) chyba, poligon o świcie (żeby przeskoczyć mostek na którym rano stawał posterunek podczas ćwiczeń), wojsko ćwiczące przeprawę przez kanałek różnymi metodami, wyprawa w górę starej Drawy do jakiegoś urokliwego super czystego jeziorka..... Oj, aż naszła ochota by tam wrócić. Dawaj więc znać, może uda się zgrać termin i odświeżyć wspomnienia.
 6. No, no, to mógł by się mały zjazd udać. Tylko, że musiał bym Ewę zostawić w domu, bo jej rower własnie oddałem do upgradu. Warka, Góra Kalwaria to okolice na które mam już w GPS'ie przygotowane dwie trasy. Czekają tylko na sprawny rower Ewy i oczywiście żebym nie miał dyżuru! Dawajcie jednak znać, jakby się coś kroiło. Może, wyskoczę sam?
 7. Gratuluję Wam wspaniałych wakacji! W Zakopanym minęliśmy się o parę dni. Nocowaliśmy tam z Niedzieli na Poniedziałek, po to by dalej udać się szlakiem Dunajca i Popradu, a wczoraj zakończyć w Nowym Sączu. Mimo zmiennej pogody ten zorganizowany w ostatnim momencie urlop, udał się wyśmienicie.
 8. Cudne widoki. Tylko czy jesteś pewna, że to owieczki a nie jakieś futrzaste kameleony?
 9. Zanieś do serwisu i sprawdź czy technicznie wszystko ok, jak radzi JC. To że wypinasz wiązania np. skrętem stopy nie musi świadczyć o wadzie konstrukcyjnej, ale o sile Twoich nóg i zbyt niskich nastawach wiązań. Jeśli serwis nic nie znajdzie, podkręć wiązania do granicy możliwości wypięcia.
 10. Koledzy takie piękne rysunki Ci podesłali, wyłożyli wszystko jak na dłoni, a Ty swoje. W Twoim przykładzie będzie to nachylenie niecałe 17,5 stopnia czyli koło 31,5%. Mylisz boki trójkąta!!!
 11. Przeczytaj jeszcze raz co sam napisałeś, a jeśli nadal nie rozumiesz to poproś nauczycielkę matematyki ze szkoły podstawowej by ci wytłumaczyła procenty.
 12. Czyli Karyntia przełamała Twoją nieufność do niej. No, ale jak się przywozi pogodę (bigos mrozu/słoneczko) ze sobą w bagażniku, a ludzi przegania ze stoków, to czego tu się dziwić. W tych warunkach każdy teren będzie super, nie tylko taki malowniczy.
 13. Miłych wrażeń z Moltka! Podczas ostatniej mojej tam wizyty,na dole przy kwaterze kwitły magnolie. Natomiast po wyjściu z kreta poczuliśmy się jak na innej planecie. Wkoło nieskalana biel. Środek zimy.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...