Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narciarze na ogół jeżdżą na rowerze więc...


Japoński

Rekomendowane odpowiedzi

Gość axelcarver

narciarze na ogół jeżdżą na rowerze więc...

rowerzysta??? :-)

wiele zalezy od trasy ale :-) czy na przyklad bedzie wytyczona dokladnie ak jak w czasie zawodów downhilowych dla rowerzystow bo jezeli tak to na pewno rowezysta

szybszy w skretach

lepiej moze balansowac /szybciej

po glebie sie zazwyczaj szybko zbiera a z motorem moze byc roznie:-) eh pewnie sie dałęm złapac:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narciarze na ogół jeżdżą na rowerze więc...

jeżeli trasa byłaby coś w rodzaju dualu lub 4X rzecz jasna przygotowana pod względem promieni zakrętów równiez pod motocykl,to rowerzysta niemiałby zadnych szans, z przykrościa muszę napisac że na typowym DH tez rowerzysta odpadłby z kretesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narciarze na ogół jeżdżą na rowerze więc...

na technicznej trasce z duza iloscia zakretow, dh jest szybszy, bo rower jest lzeujszy, bardziej zwrotny, i latwiej sie nim manewruje, na bardzo stromej trasce tez- motorem albo nie zjedziesz, albo mozesz sie tylko zsuwac, a na rowerq dupa za siodlo i musi sie jakos udac, niestety na odcinkach szybkosciowych motor szybszy, bo wiadomo ze wieksze mozliwosci dogrzania, wiem co mowie bo sam jezdze fr/dual i mam paru kumpli i brata ktorzy jezdza fr, ale jezdza tesh enduro na motorkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narciarze na ogół jeżdżą na rowerze więc...

Mógłbym z tobą polemizować. Zwróć uwagę na to co napisałem - tu cytat " jeżeli trasa byłaby coś w rodzaju dualu lub 4X rzecz jasna przygotowana pod względem promieni zakrętów równiez pod motocykl "wiadomo na trasie gdzie drzewa rosną tak ciasno że rowerem ledwo można pociąć to motocyklem nieprzejedzisz, ale jeżeli tylko jest na tyle szeroko że motocyklem można ciąć to nawet na krętej trasie rower niema szans, widze że nigdy niewidziłałes jak można jechac na motocyklu crossowym. Maszynka DH( rowerek zjazdowy dla niewtajemniczonych ) jest bardziej skrętna, lecz niewiele może zyskać na tym czasu. Powiem szczerze że mylisz sie również w kwestii zjazdu ze stromej górki, motocyklem zjedzisz z takich wzniesień na których rowerzysta walczy o życie. Twoje poparcie że wiesz coś o tym bo smigasz fr i dual jest troszkę nienamiejscu, co innego gdybys ujeżdzał motocykl crossowy oraz rower, ale wtedy zaufaj mi że twoja wypowiedz byłby troszke inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...