Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie na nartowanie czechy, słowacja, a może austria ale tanio


Rekomendowane odpowiedzi

Bry :biggrin:

Mamy z małżonką pewien dylemat gdzie udać się na nartowanie. Mamy tak na oku Czechy, Słowację ewentualnie Austrię jeśli znaleźlibyśmy jakaś tanią ofertę.

Jakie ewentualnie rejony narciarskie polecacie w tych krajach, ja wiem że wybór jest ogromny, ale na coś zdecydować się trzeba.

Co do wymagań tras to mnie zasadniczo mnie jest wszystko jedno, żona bardziej niebieskie choć czerwona trasą też nie pogardzi :laughing:

Z w/w krajów byliśmy tylko na Chopoku, ale małżon dopiero stawiał pierwsze kroki więc podobało się średnio. Po za tym nocowaliśmy w Demonowej a tam znaleźć jakąś kanjpkę to masakra, chyba że coś się zmieniło, ponieważ byliśmy w 2007 roku.

Jeśli ma ktoś jakieś sprawdzone noclegi w tych krajach to prosiłbym o namiary :angel:

Wszystkie sugestie mile widziane :applause:

Edytowane przez Pinio46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :biggrin:

Mamy z małżonką pewien dylemat gdzie udać się na nartowanie. Mamy tak na oku Czechy, Słowację ewentualnie Austrię jeśli znaleźlibyśmy jakaś tanią ofertę.

Jakie ewentualnie rejony narciarskie polecacie w tych krajach, ja wiem że wybór jest ogromny, ale na coś zdecydować się trzeba.

Co do wymagań tras to mnie zasadniczo mnie jest wszystko jedno, żona bardziej niebieskie choć czerwona trasą też nie pogardzi :laughing:

Z w/w krajów byliśmy tylko na Chopoku, ale małżon dopiero stawiał pierwsze kroki więc podobało się średnio. Po za tym nocowaliśmy w Demonowej a tam znaleźć jakąś kanjpkę to masakra, chyba że coś się zmieniło, ponieważ byliśmy w 2007 roku.

Jeśli ma ktoś jakieś sprawdzone noclegi w tych krajach to prosiłbym o namiary :angel:

Wszystkie sugestie mile widziane :applause:

Dobrze byłoby wiedzieć co oznacza tanio.

Napisz jaki przedział finansowy ciebie interesuje.

Czy to ma być wyjazd zorganizowany czy na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak austria odpada w tym roku, chyba zostanie nam szpindlerowy młyn, może ktoś na namiary na jakieś kwatery w rozsądnej cenie ? i jak w szpindlerowym wygląda sprawa z jakimś knajpami oraz ze skibusem ? czy ewentualnie na miejscu można znaleźć jakieś kwatery gdyby nie udało mi się teraz u nas znaleźć ? czy są ewentualnie jakieś agencje turystyczne albo coś podobnego ? dużo tych pytań ale chce obadać teren przed wyjazdem a jeszcze w tamtych rejonach nie byliśmy.

dzięki za wszystkie informacje oraz rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...