Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Juz jutro wyjazd Valmienier!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dałem sie namówić na ten wyjazd chociaż to ponoć osrodek z II ligi. Na Skimapce nie wyglada tak zle i meteo na cały tydzień zachecajace.

A moze ktoś tam był i mnie podbuduje psychicznie?

Pozdr

Wojtek

Ja byłem i mi sie nie podobało. Mieszkaliśmy w Valloire. Dużo starych i wolnych wyciągów. Sporo tych tras na mapce to wąskie dojazdówki. Dwa z sześciu dni jeździłem do Val Thorens-Orelle Tobie też to polecam jest 50% zniżki na skipass jedno-dniowy jesli pokażesz w kasie skipass na to "dziadostwo". Tam zupełnie jest inny świat.

Na miejscu jest oczywiście 3-4 fajne trasy, ale czy warto tam dla nich jechać:rolleyes:: Ogólnie żałowałem, że tam pojechałem. Lepiej dopłacić 30 % więcej, a otrzymać za to 500% więcej.

Mimo wszystko życzę udanego wyjazdu i wrażeń lepszych niż moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja byłem i mi sie nie podobało. Mieszkaliśmy w Valloire. Dużo starych i wolnych wyciągów. Sporo tych tras na mapce to wąskie dojazdówki. Dwa z sześciu dni jeździłem do Val Thorens-Orelle Tobie też to polecam jest 50% zniżki na skipass jedno-dniowy jesli pokażesz w kasie skipass na to "dziadostwo". Tam zupełnie jest inny świat.

Na miejscu jest oczywiście 3-4 fajne trasy, ale czy warto tam dla nich jechać:rolleyes:: Ogólnie żałowałem, że tam pojechałem. Lepiej dopłacić 30 % więcej, a otrzymać za to 500% więcej.

Mimo wszystko życzę udanego wyjazdu i wrażeń lepszych niż moje.

No to żeś go podbudował. :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie pocieszyłeś. Val Thorens w tym sezonie już zjeździłem w grudniu. Całe szczęście, że nie mam parcia na jazdę od rana do nocy. W takim razie bedzie wyjazd towarzyski, idę kupić jeszcze ze 3 flakony ;-). Bardziej przeraza mnie jazda 2000km autokarem.

Pozdr

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie pocieszyłeś. Val Thorens w tym sezonie już zjeździłem w grudniu. Całe szczęście, że nie mam parcia na jazdę od rana do nocy. W takim razie bedzie wyjazd towarzyski, idę kupić jeszcze ze 3 flakony ;-). Bardziej przeraza mnie jazda 2000km autokarem.

Pozdr

Wojtek

Czekamy na relację i fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byłem, wróciłem. Nie było tak źle. Faktycznie ośrodek z 2 ligi. Tereny fajne, rozwojowe ale niewykorzystane , duzo mozliwości pozatrasowych. Infrastruktura niedoinwestowana i to troche wkurza. Na szczęście nie nastawiałem się na wyczyn ale jazdę turystyczna czyli objazd wszystkiego wkoło codziennie w innej konfiguracji. Pogoda dopisała 4 dni lampa, jeden dzień chmury i snieg i jeden dzień lampa/chmury. Plus: b. mała ilość innych nacji poza Francuzami / czytaj: brak pijanych niemców i angoli/. Valmnier to nieduzy ośrodek cisz, spokój.Wieczorem wrzuce jakieś fotki

325.jpg

355.jpg

387.jpg

167.jpg

189.jpg

I jeszcze link do popołudnia zarejestrowanego na SportsTrakerzehttp://www.sports-tracker.com/#/workout/WojciechKubiski/f50s7q5gpetepr0c?ref=nfPozdrWojtek

387.jpg.ead82fb1a38a826ca5628897c1febbfa.jpg

167.jpg.6477da2605cc41c509ffae727c6061fd.jpg

189.jpg.800c67f98deb133bb235abbd7ae8cdcd.jpg

325.jpg.813bfb40187bff04eb921c72974f5d82.jpg

355.jpg.12003cc1ddc5348361cc5008ff673454.jpg

Edytowane przez logos
fotki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...