Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

nordica dobermann spitfire xbi ct


andrzejd69

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich czy może ktoś z użytkowników w/w nart może opisać przybliżyć te narty w ogóle jest mało recenzji nart tej firmy a podobno są niezłe mam na oku też progresora900 i volkl tigershark10 i za diabła nie mogę sie zdecydowac pozdrawiam

Edytowane przez andrzejd69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Mihumor mam jeszcze parę pytań mianowicie jak te narty zachowują się na takim stoku po 13 -tej czyli rozjeżdżony stok niskie muldy itd jaką bys proponował długość wzrost 172 waga 92kg średnio zaawansowany powiedzmy 6 w/g skali kondycja bardzo dobra generalnie waham sie między tą nordicą a tigersharkiem 10 i progressor 9 mam nadzieję że nie mierzę za wysoko z nartami,ale chcę się wygrzebać z tej szóstki i czy te narty mi tego nie utrudnia jeżdżę troche giganta na tyczkach stąd skłaniam się najbardziej ku nordice a przy okazji miał bym narte uniwersalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość dla Ciebie 170 cm, jak się zachowują to Ci nie napiszę bo to zależy do czego porównać i jak kto jeździ, nie są złe na taki warunek - lepsze od slalomek, gorsze od moich allmountain, narta sztywna generalnie i za muldami nie przepada ale dramatu nie ma , jeśli porównać do Fischera to narty generalnie podobne, z tej samej bajki, Nordica nieco lepsza i też trudniejsza trochę. Volkla nie znam z autopsji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umiejętności na poziomie 6 to zdecydowanie Progressor 8 nie 9. Zresztą 9 to dosyć kontrowersyjne narty, wymagające i nie pasujące każdemu. Przed zakupem dobrze choć raz się na nich przejechać. Wydaje mi się że są do wypożyczenia w Jurgowie: i 8 i 9. Nordica jest zdecydowanie droższa do Fischera i chyba nie warto przy umiejętnościach 6.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co to znaczy 6, ja też mam niby 6 i nie uważam by Progressor 9 był nartą trudną, jeśli się potrafi jeździć to jest nartą dosyć łatwą, jak prawie każde inne włącznie z komórkami, jest tylko kwestii zmęczenia i ekonomi jazdy. Ale znów się ocieramy o ułomność tej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Mihumor ma rację 6 a 6 nie znaczy to samo jeśli chodzi o tą skale myślę,że jeśli jeżdżę skrętem ciętym poprawnie trasy niebieskie i czerwone bez problemu,czarne w stylu który pozostawia wiele do życzenia to chyba 6 może 5 sam nie wiem ta szóstka w skali jest bardzo kontrowersyjna a co do nart myślę,że progressor8 też by był dobry testowałem w zieleńcu troche miękki i mało dynamiczny tigersharka10 mam możliwość przetestować w czarnej górze,ale dobermana nie przetestuję nie ma gdzie

Edytowane przez andrzejd69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...