Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ALPY wyjazd 23.03 - 01.04.2012 - ekipa poszukiwana


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Wysypała mi się ekipa wyjazdowa w Alpy :(

Czy na forum znajdą się osoby, które przygarną mnie na wyjazd zorganizowany w Trzy Doliny do Francji ? (wciąż są oferty autokarowe - potrzebuję minimum jednej osoby do pokoju)

Czy na forum znajda się dwie osoby (Warszawa lub Trójmiasto), które wybiorą się ze mną samochodem do Mayerhofen w Austrii ?

pozdroofka Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Wysypała mi się ekipa wyjazdowa w Alpy :(

Czy na forum znajdą się osoby, które przygarną mnie na wyjazd zorganizowany w Trzy Doliny do Francji ? (wciąż są oferty autokarowe - potrzebuję minimum jednej osoby do pokoju)

Czy na forum znajda się dwie osoby (Warszawa lub Trójmiasto), które wybiorą się ze mną samochodem do Mayerhofen w Austrii ?

pozdroofka Robert

Zaraz, zaraz chwilunia. Żebyśmy wszyscy dobrze zrozumieli.

Pierwsza opcja to taka, że ktoś Cię przygarnie na wyjazd do Francji autokarem, tak?

Druga opcja to taka, że to Ty kogoś przygarniesz na wyjazd do Austrii własnym samochodem?

Masz już jakieś konkretne oferty na oku? Ceny? Miejscówki? Termin rozumiem taki jak w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, może zbyt duży skrót myślowy :)

W Trzy Doliny chętnie wybrałbym się na taki wypad : http://www.travelbook.pl/offer_3_6437.html

ale pojedynczego misia nie wezmą więc potrzebuję przynajmniej 1 osoby do pokoju (najmniejsze pokoje są dwuosobowe).

Natomiast na wyjazd do Mayrhofen dysponuję samochodem (dwie osoby mogę zabrać) nocleg załatwię bez problemu w centrum za max. 25,- Eur ze śniadaniem

Na tę miejscówkę jeżdżę od kilkunastu lat ...

W obu przypadkach trzeba liczyć 2500 -3000 PLN w zależności od tego co się je i w jakich ilościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz już wszystko jasne! :wink:

Jeśli chodzi o Francję to może warto jeszcze rzucić okiem tu:http://http://www.espacetrans.pl/francja_autokar.htm

Z wcześniejszych wypowiedzi Kolegów na forum można wywnioskować, że to sprawa godna rozważenia. Ja sam niestety nie miałem okazji jeszcze skorzystać. :sad: Może w przyszłym sezonie :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli termin was nie kurczowo nie trzyma to wybieramy sie z Gdyni 30.03 na typową czterodniówke .Cztery dni solidnego nartowania i czwartego dnia po nartach powrót do domu .

Jedzie w tym czasie również kolega z Krakowa(ma wolne miejsca w aucie również) w ten rejon także nudy nie przewidujemy również po nartach.

Zakładamy dwie wersje wyjazdu -w zależności jakie warunki będą blizej terminu tam tez sie wybierzemy .

wariant 1:

lodowiec w Kaprun (Kitzsteinhorn) + Weisse Gletscherwelt - właściwie też teren lodowcowy, warunki pewne

a do tego może jeszcze coś co się będzie nadawało w okolicy - np. Zillertal Arena, Wildokogel itp.

wariant2:

lodowiec Moelltaler - znany i lubiany :)

+ jednodniowy wyskok na Ankogel - ośrodek może skromny jeśli chodzi o infrastrukturę ale narciarsko bardzo fajny wg mnie, do tego wysoko w lodowcowym "klimacie"

...a może Katschberg do tego - jeśli będzie po co :)

Jedzonko zabieramy z Pl ,obiadki zapakowane prózniowo również także wyjazd lovcostowy (9 w tym sezonie to niestety musi tak być).

Pzdr

Jarek

Edytowane przez jaro323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...