Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dyskryminacja


CarverGs9.21

Rekomendowane odpowiedzi

dyskryminacja

sa jeszcze niemieckie stacje .. ja ogladalem 2gi przejazd na zywo na zdf ... a co do tvp to napewno zobaczymy skoki i Malysza bo tylko to im sie oplaca.....mimo ze w polsce nie ma kibicow skokow ale sa kibice Malysza i jak on sie skonczy ( co nastapi w tym roku ) to i to przestana pokazywac .....pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskryminacja

nie było tak źle, ja dzięki informacjom od JC oglądałem wszystko na żywca w ORF1.

Proponuję na przyszłość zawczasu wymieniać informacje na temat kto będzie transmitował zawody bo eurosport nawet jak nadaje to często nie wszystko dają bo mają "ważniejsze" rzeczy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskryminacja

Jak w Polsce urodzi sie jakiś narciarz, który będzie się ścigał z czołówką światową, to wtedy zobaczymy transmisję w TVP. Żądza pieniądza.

Ale najpierw muszą znaleźć się pieniądze na "wychowanie" takiego mistrza. Pieniędzy nie ma, więc nici z żądzy hahaha :-))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskryminacja

Nie no myśle, że ja to na pewno nie doczekam transmisji w TVP. Swoją drogą dziwne że w Eurosporcie nie pokazli zawodów na inauguracje, ale miejmy nadzieje, że to tylko wypadek przy pracy i kolejne zawody sobie oglądniemy. Co do polskiego narciarza/narciarki to z czołówką raczej nie będzie się ścigał przez co najmniej przez 10 lat. W naszym przypadku trzeba się cieszyć jeśli jakiś Polak wogule wystartuje w Pucharze Świata. Teraz startowała Agnieszka G. Daniel i straciła w jednym przejeździe ponad 6 sek. Za dużo o jakieś 3sek. ;-) życzę jej żeby się w kiedyś zmieściła w 30tce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...