Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gogle do 150zł


IzitapPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowy sezon niedługo się zaczyna więc myślę o kupienie gogli. Jakie polecacie gogle dla osoby noszącej okulary(mile widziane linki do allegro czy innego sklepu), nie muszą być specjalnie robione pod noszących okulary bo zastanawiam się też nad kupnem soczewek. Więc gogle nie konieczne dla osób noszących okulary do 150zł +/- 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowy sezon niedługo się zaczyna więc myślę o kupienie gogli. Jakie polecacie gogle dla osoby noszącej okulary(mile widziane linki do allegro czy innego sklepu), nie muszą być specjalnie robione pod noszących okulary bo zastanawiam się też nad kupnem soczewek. Więc gogle nie konieczne dla osób noszących okulary do 150zł +/- 10zł.

To ja polecam takie które pasują do twarzy i kasku, a dopiero potem z tych co pasują wybierałbym "najlepszy" model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowy sezon niedługo się zaczyna więc myślę o kupienie gogli. Jakie polecacie gogle dla osoby noszącej okulary(mile widziane linki do allegro czy innego sklepu), nie muszą być specjalnie robione pod noszących okulary bo zastanawiam się też nad kupnem soczewek. Więc gogle nie konieczne dla osób noszących okulary do 150zł +/- 10zł.

Jeśli się zastanawiasz nad kupnem soczewek kontaktowych to zrób to koniecznie. Będzie o wiele wygodniej, a i asortyment gogli znacznie się poszerzy. Podawanie linków może nie przynieść spodziewanych rezultatów bo gogle powinno się przymierzyć. Kupno bez przymiarki to jednak ryzyko. Oczywiście najlepiej mierzyć razem z kaskiem. Wtedy osiągniesz pewność, że gogle będą właściwie dobrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście nie ma dobrego sklepu ze sprzętem narciarskim więc chce kupić coś przez internet. Jakie modele są dobre w granicy 160zł.

Dalej nie wiemy czy jeździsz w kasku czy nie, jeśli tak to kupno gogli przez internet mija się z celem i zakoduj to sobie w głowie.

Jeśli nie masz kasku i chcesz kupić jakiekolwiek gogle to zobacz model który Ci poleciłem wyżej, tylko weź pod uwagę, że te gogle są dosyć duże i niekoniecznie muszą Ci pasować (wizualnie) kiedy ubierzesz je do czapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiemy czy jeździsz w kasku czy nie, jeśli tak to kupno gogli przez internet mija się z celem i zakoduj to sobie w głowie.

Jeśli nie masz kasku i chcesz kupić jakiekolwiek gogle to zobacz model który Ci poleciłem wyżej, tylko weź pod uwagę, że te gogle są dosyć duże i niekoniecznie muszą Ci pasować (wizualnie) kiedy ubierzesz je do czapki.

Jeżdżę bez kasku, a jeżeli chodzi o wygląd to dla mnie ważniejsza jest funkcjonalność a nie szpan na stoku :P Czyli Uvex Tomahawk są najlepszym rozwiązaniem w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Uvex Tomahawk są najlepszym rozwiązaniem w tej cenie?

Czy to ma być pytanie retoryczne, zajrzyj do wątku o goglach każdy swoje chwali, ilu narciarzy wypróbowało w ciągu sezonu lub dwóch więcej niż powiedzmy 3 modele (?) dodatkowo w tym konkretnie przedziale cenowym.

Już nie mówiąc o porównaniu tych gogli w różnych warunkach, KAŻDY przekaże Ci swoje subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma być pytanie retoryczne, zajrzyj do wątku o goglach każdy swoje chwali, ilu narciarzy wypróbowało w ciągu sezonu lub dwóch więcej niż powiedzmy 3 modele (?) dodatkowo w tym konkretnie przedziale cenowym.

Już nie mówiąc o porównaniu tych gogli w różnych warunkach, KAŻDY przekaże Ci swoje subiektywne odczucia.

Poczytałem sobie trochę ale nadal nie wiem jakie będą dobre. Ostatnie pytanie: Gogle do 160zł dobre na jazdę w nocy przy sztucznym oświetleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobrze Ci radzą z tymi Uvexami tomahowk. Ale najlepiej idż do sklepu i mierz, mierz, mierz... Jak coś wybierzesz szukaj np.na aledrogo! Nie kupuj w ciemno przez internet. Ja kupiłem kiedyś przez internet gogle carrera na mgłę. Szajs niesamowity, niedokładnie wykonane, po prostu lipa, chyba jakaś podróba. A sugerowałem się swoimi starymi carrera, goglami doskonałej jakości. Takich się spodziewałem a dostałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...