Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nocleg w hotelu/motelu za Wiedniem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych często jeżdżacych w stronę Alp do Austrii i Włoch. Potrzebuje namiar na jakiś fajny i dobry a zarazem nie drogi hotel blisko autostrady w okolicach mniej wiecej St. Polten, w styczniu jade do Fiemme i wybieram się tylko w dwie osoby i zaplanowałem że na wieczór bym gdzieś zajechał, nocka i rano ruszyć dalej. Zazwyczaj jeżdże na jednego strzała przez noc ale na zmiane z kimś, ale że żone nie kieruje mam plan na nocleg po drodze. Jeszcze tą opcje rozmyślam ale jakby ktoś coś miał bede wdzięczny. Rozważam też jazde na Graz jakby ktoś miał coś w innym kierunku. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym miejscem na nocleg na trasie jest miejscowość Mondsee nad jeziorem o tej samej nazwie.

Ponieważ to jest kurort głównie letniskowy, więc jest duża baza noclegowa, w zimie niewykorzystana.

Trochę dalej niż St. Poelten, ale bez problemu dojedziesz. Z Nowego Sącza będziesz miał ok. 8,5 godziny jazdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śpię w Czechach, koło Znojma. Tak jest z pewnością taniej. Mój plan to dojazd do hotelu/kwatery w Michalowcach niezbyt póżnym wieczorem, miła kolacja z piwkiem i knedliczkami, no i lulu. Rano śniadanko i w drogę. Aby dostać się do autostrady trzeba się trochę natrudzić, ale spokojnie dojedziesz na godz. 15-17 w każde miejsce włoskich Alp. Oczywiście z przerwami na posiłki po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śpię w Czechach, koło Znojma. Tak jest z pewnością taniej. Mój plan to dojazd do hotelu/kwatery w Michalowcach niezbyt póżnym wieczorem, miła kolacja z piwkiem i knedliczkami, no i lulu. Rano śniadanko i w drogę. Aby dostać się do autostrady trzeba się trochę natrudzić, ale spokojnie dojedziesz na godz. 15-17 w każde miejsce włoskich Alp. Oczywiście z przerwami na posiłki po drodze.

dzięki dzięki ale ja tam od Słowaków ciągnę od Bratysławy. Zaraz sprawdze lokalizację od Chrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nowego Sącza to chyba wszystko jedno czy przez Słowację czy Czechy się jedzie.

Przez Czechy jest dookoła.

Najszybsza trasa jest przez Poprad i Bratysławę: https://maps.google.com/maps?saddr=Nowy+S%C4%85cz,+Polska&daddr=Mondseestr.%2FB154&hl=pl&ie=UTF8&sll=49.052935,16.63986&sspn=4.889007,9.876709&geocode=FS4a9QIdRRc8ASnPlfGzPOU9RzElMvCj5OBlmA%3BFaFB2gIdfZXLAA&oq=Nowy+S%C4%85cz&mra=ls&t=m&z=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...