Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Red Bull Zjazd Na Kreche 2013!


Przemo_ski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Już 23 lutego powraca finał Red Bull Zjazd Na Kreche!

Mój to bedzie już 3 start ;)

Ale najpierw eliminacje w Zieleńcu... bo bliziutko ode mnie ;)

Bądź gotów, bo już w lutym ze szczytu Kasprowego Wierchu ponownie zjedzie 300 narciarzy i snowboardzistów rywalizujących ramię w ramię o tytuł najszybszego. Najsłynniejszy wyścig narciarsko-snowboardowy - Red Bull Zjazd na Krechę – odbędzie się już po raz piąty!

Każdy, kto chciałby wziąć udział w wyścigu, musi najpierw spróbować swoich sił w eliminacjach, które odbędą się: w Zieleńcu (2 lutego), Jurgowie (9 lutego), Szczyrku (16 lutego) oraz w Zakopanem (23 lutego). Obowiązuje tylko jedna zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. 300 najszybszych w eliminacjach będzie miało szansę, by 24 lutego stanąć na linii startu na Kasprowym Wierchu – „Świętej górze” fanów białego szaleństwa.

Aby wziąć udział w eliminacjach, należy zarejestrować się na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl – zapisy ruszają 10 stycznia 2013 roku. Kto nie zdąży zapisać się w internecie, będzie miał możliwość zgłoszenia się bezpośrednio przed eliminacjami. Ilość miejsc jest ograniczona.

ELIMINACJE:

2 lutego – Zieleniec

9 lutego – Jurgów

16 lutego – Szczyrk, Juliany

23 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2013:

24 lutego – KASPROWY WIERCH, ZAKOPANE

http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Article/zjazd-na-kreche-021243297804085

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Juz jutro 1 eliminacje do Wielkiego Finału na Kasprowym!

Zieleniec - start 18.00

Ja będę na 100% w Zieleńcu.

Czy spotkam tak też kogos z forum???

Mnie tam raczej nie spotkasz ale życzę Ci powodzenia! I jutro i w finale na Kasprowym! :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Wiec... juz po ;)Ustawiny cel: Awansować do Finału na Kasprowym juz w pierwszych eliminacjach w Zieleńcu.Cel zrealizownany!!! 15 czas (00:49:70) spośród 68 marciarzy ;)Więc teraz juz tylko 24 luty, godzina 8:00 i Wielki Finał Red Bull Zjazd na Kreche 2013 - Kasprowy Wierch!!! http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Article/zjazd-na-kreche-021243313042647http://www.redbull.pl/cs/userfiles/file/Zjazd_na_Kreche/znk_zieleniec_narciarze.pdfAle po koleji...Dojechałe do Zieleńca okolo godziny 13, ponieważ start planowany był na godzine 18.W Zieleńcu jak dojechałem to było jedno wielkie mleko! Widoczność tylko na kilka, kilkanaście metrów! Wiec pomyślałem ze bedzie to zjazd wieczorny w mgle.Ale z każdą kolejna godzina mgła schodziła i robiło sie coraz mroźniej.Godz. 18 : Widoczność: bardzo dobra, Tempeatura: -3C, Trasa: super przygotowana, 20 mtrowy start do nart i poźniej 8 bramek kierunkowych.Narciarze startowali w 10 grupach po 8 osób. Ja leciałem w 2 grupie. Zajęłem 2 miejsce w swojej grupie. Przegrałem tylko z rider'em, który uzyskał ogólnie najszybszy czas z wszystkich.Wiec nie przegrałem z byle kim ;) Razem dobiegliśmy do nart ale jego wpięcie było fenomenalne! Usłyszałem tylko "trzask" i "trzask" i już go nie było! Wpinał sie w totalnym biegu. Ja zaraz za nim sie wpięłem i ruszyłem za nim, ale nie było mi dane do dogonić i dojechałem drugi. A ze awans do fianlu na Kasprowym uzyskiwali zwyciezcy każdej grupy + 10 osób z najlepszymi czasami. Wiec musiałe poczekać do oficjalnych wyników i... ogólnie 7 miejsce jako "lucky looser" i AWANS DO WIELKIEGO FINAŁU!!!Poniżej kilka fotek :

DSC00805.jpg

DSC00825.jpg

DSC00828.jpg

DSC00831.jpg

DSC00837.jpg

DSC00805.jpg.c7ea8ef8eb363af58c7a5ed0ce0db616.jpg

DSC00825.jpg.d970fc2175a01bee5ff33b1781243884.jpg

DSC00828.jpg.24460c394adf1d88600637b49effb8bb.jpg

DSC00831.jpg.5bb5a0502c5a982b01a85b6579dc6f53.jpg

DSC00837.jpg.ccd140c5f37213fbbada4a8279cae1d9.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję! :applause: Pierwsza część moich życzeń się sprawdziła. Teraz czas na drugą. :wink: A na jakich nartach wykręciłeś swój wynik?

Prześledziłem sobie rezultaty poszczególnych zawodników. Różnice jednak spore. Widzę, że Ty miałeś ostatecznie 9 czas zawodów. Zastanawiam się nad formułą eliminacji. Ostatni zwycięzca swojej grupy osiągnął dopiero .... 38 czas zawodów! Trochę kiepsko. Aż 15 zawodników, którzy się nie zakwalifikowali miało lepsze czasy od zwycięzcy najgorszej grupy. Dziwnie się te grupy ułożyły.

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję! :applause: Pierwsza część moich życzeń się sprawdziła. Teraz czas na drugą. :wink: A na jakich nartach wykręciłeś swój wynik?

Prześledziłem sobie rezultaty poszczególnych zawodników. Różnice jednak spore. Widzę, że Ty miałeś ostatecznie 9 czas zawodów. Zastanawiam się nad formułą eliminacji. Ostatni zwycięzca swojej grupy osiągnął dopiero .... 38 czas zawodów! Trochę kiepsko. Aż 15 zawodników, którzy się nie zakwalifikowali mieli lepsze czasy od zwycięzcy najgorszej grupy. Dziwnie się te grupy ułożyły.

Dzięki ;) Pierwsza część sie udała. Wróciłem z tarczą ;) Bardzo chciałem awansowac na swojej ziemi w Zieleńcu, który znam jak własną kieszeń ;) Ale w finale wiem ze bedzie trudno, no ale awans do finalu juz jest!

Leciałem na nartach ATOMIC SL 9 - długość 155cm. Króciutkie, ale ze to suuuuuuper je sobie nasmarowałem i same szły hehe ;)

Rok temu w finale w Tatrzańskiej Łomnicy jechałem na Fischerach 205cm, ale były troszke dla mnie za długie hehe

A z tymi czasami to widzicie jak było... wystarczyło trafić na słabą grupe i wygrać ja ze słabym czasem i było się juz w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to juz w niedzielę Wielki Finał Red Bull Zjazd Na Kreche 2013 - Kasprowy!

Super, ze warunki na Kasprowym sa dobre i w końcu po dwóch latach w Slowackiej Tatrzańskiej Łomnicy, finał wraca na Kasprowy Wierch.

Start : niedziela godzina 8:00

Bedzie sie działo ;)

Do tego dochodzi jeszcze start w sobotę na Polanie Szymoszkowej w Mistrzostwach Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim - Slalom G.

Wiec nadchodzący weekend zapowiada sie bardzo ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ze względu na trudne warunki atmosferyczne, wiatr i zatrzymanie kolejki linowej na Kasprowy Red Bull Zjazd na Krechę odbył się w Białce."

http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod=news&strona=1&id=18007

Bania, czy Kaniówka :biggrin:?

a sorry doczytałem 1,5km trasy, to więc chyba gdzieś indziej :wink:

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startował i próbował bronić tytułu z ubiegłego roku nasz instruktor Darek Duda. Prowadził cały zjazd i na koniec stracił dwie setne sekundy i Słowak go wyprzedził. Bardzo mu kibicowaliśmy. To właśnie z nim mamy spróbować sił na Kasprowym. On zjeżdżał na nartach 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...