Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skipass - prośba o pomoc


daniel_torun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Wybieram się za dwa tygodnie na narty do Włoch wraz z szacowną małżonką i 7- letnim dzieckiem .

Na nartach jeździmy od 4 lat - co roku po 7 dni na polskich stokach ( ostatnio Wisła Cieńków).

W tym roku postanowiliśmy , że czas juz na porządne nartowanie ;-) .

Mamy wykupiony pobyt w Falcade 20-27.01 wraz ze szkółką dla dziecka ( 3h dziennie ) .

W związku w tym , że możemy wyrwać się wcześniej wymyśliliśmy sobie , aby pojechać trochę wcześniej i zarezerwowałem wstępnie dodatkowy hotel 18-20.01 w Cavalese.

Plan mieliśmy tak :

18.01 - przyjazd do Cavalese ok. 10.00. Aklimatyzacja :)

19.01 - rozruch - Alpe Lusia - wieczorem sanki w Obereggen

20.01 - Alpe Cermis lub Latemar i przejazd do Falcade

21.01-27.01 - San Pellegrino , Falcade , wypad na Latemar , dodatkowo sanki oraz Alpine Coaster z Predazzo.

Za skipassy Trevialli za 8 dni zapłacilibyśmy 2x228euro = 448 euro - rabat od biura 10% = 403 euro

Za skipassy DSS - za 8 dni - 2x265 euro = 530 euro .

Różnica spora .......

Zdaje sobie sprawę , że to zupełnie inny "narciarsko" świat niz w Polsce. Dlatego moje pytanie. Czy jest w naszym wypadku kupowanie DSS ? Czy może skupić się tylko na Trevalli ? Mogę zmienić jeszcze hotel np, blizej Alpe Lusia i tam spędzić dwa pierwsze dni....

A jeżeli Trevalli to czy nie mając DSS mogę jakoś skorzystać z toru saneczkowego Obereggen (dziecko) ?

Czy w San Pellegrino i Falcade można jakos "złapać " polskich instruktorów dla nas ?

Z góry dziękuję za rzeczowe rady ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje taki skipass np. 6+2 ? bo nie mogę znaleźć nigdzie kalkulacji... znalazłem 5+2 a potem juz 11+1 ;-) I jak to wygląda w praktyce ... Czy , zakładając ze jest 6+2 to mogę 6 dni w Trevalli + 2 DSS . Czy np. w dzień kiedy jeździłem na Travalli moge jeszcze na DSS ? A co z Alpe Lusia , która jest w zakresie obu karnetów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w waszym wypadku kupił Trevialli. Resztę można nabyć i załatwić na miejscu . Instruktorów różnych nacji jest w Alpach od groma. Jednodniowe skipassy w Bormio kosztowały około 30 E. Macie podobne doświadczenie narciarskie jak ja (około 40 wyjazdów narciarskich) Jest pewna ,,drobna" różnica między Alpami a Beskidami,która uwidacznia się już po dwóch dniach solidnego nartowania (konieczne maści typu Voltaren). Byłem w rejonie Alta Valtellina ,ale to też znany rejon narciarski a wszędzie jest podobne. NARTY NA OKRĄGŁO DO ZNUDZENIA :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...