Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole apartamenty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich

Planujemy z kolegami ( 4 ) wyjazd w terminie 2.02-09.09 własnym samochodem

Kierunek Francja , czekamy do końca co będzie z pogodą gdyż szkoda jechać 1800 km i zastać ciągłe chmury z opadami śniegu :mad::

Jeśli pogoda łaskawa to w drogę lecz jeśli nie :confused::

Austria wiadomo można jechać w ciemno i kwaterkę zawsze się znajdzie

Dlatego proszę o pomoc w temacie Włoch i tego regionu ( całego ) , interesują nas tylko apartamenty z własnym wyżywieniem.

Liczę na wskazówki i rady w temacie Val di SOLE

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mieszkał mój kolega:

http://residence-folgarida.com/ (na stoku i warunki fajne, ale super-tanio nie jest)

Ja mieszkałam w apartamentach należących do Hotelu Dimaro (http://www.dimarohotel.it/) ale to jest w Dimaro czyli trzeba codziennie podjeżdżać autkiem na stok. Ja z nimi mailowałam bo oni nie bardzo po angielsku mówią - trzeba wyraźnie zaznaczyć że chodzi o apartament.

Nie wiem jednak jak tam wyglada sprawa z brakiem rezerwacji, bo ja zawsze wszystko rezerwuję niemalże z rocznym wyprzedzeniem :biggrin: ale w okolicznych wioskach (np. w Pellizano, Mezzanie czy Male) też są jakieś apartamenty. Nikt chyba nie zagwarantuje Ci że w ostatnim momencie na bank znajdziesz apartament dla 4 osób zwłaszcza, że luty to szczyt sezonu.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest rozwinięty temat punktów turystycznych gdzie można na miejscu zarezerwować nocleg ?

może jak w Austrii :stupid:

Może te informacje Ci się przydadzą:

CONSORZIO TURISTICO MEZZANA - MARILLEVA

Via IV Novembre,75 38020 Mezzana (TN) Italy - Tel. Mezzana + 39 0463/757588 Fax. +39 0463/757095 - Tel e Fax. Marilleva 1.400 + 39 0463/796306

E-mail: info@marilleva.it

Azienda per il Turismo delle Valli di Sole, Pejo e Rabbi - I - 38027 Male - TN

Tel. +39.0463.901280 - Fax +39.0463.901563

[h=1][/h]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Val di Sole apartamenty

Witam,

Byłam w Val di Sole kilka razy. Zawsze była to Marilleva 1400. Apartamenty położone bezpośrednio na stoku. Super miejscówka. Mnogość tras - kilka regionów połączonych w jeden w tym oczywiście Madonna di Campiglio.

Polecam Rezydencje: Sole Alto, Lores 2 - tam spaliśmy. Ceny w sezonie za apartament 4 osobowy ok. 400 euro/tydzień (czyli wychodzi 100euro za osobę) . Do tego sprzątanie końcowe 40 euro, kaucja zwrotna 100 euro. Na miejscu jest sklep spożywczy (ceny umiarkowane, piwo i wino tanie :-) ) , oraz niedroga pizzeria - ceny pizzy oscylują w granicach 10 euro/szt, piwo 4,5.

Co do samych Rezydencji (czyli apartamentowców), wszystkie są podobne i wszystkie są położone bezpośrednio na stoku. Apartamenty z aneksem kuchennym kompletnie wyposażonym.

Pozdrawiam, Maja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

dla nas mają jedną wadę , te niby 4 osobowe są fajne dla rodzin a my jedziemy 4 chłopa , znajomi , ale żeby spać w jednym łóżku pod kołderką :frown:: to dziękuję :wink:

bo tam dwadzieścia parę metrów i łóżeczko piętrowe plus kanapa

faktycznie na stoku i to jest duży plus

szukamy coś w dolinie tak aby łatwo się poruszać po okolicy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie we Włoszech nie znajdziecie nic tańszego. Kwatera na stoku to ok 100 euro/osoba 7 dni, karnet 170-220 na 6 dni.

Rodzinnie taniej jest w terminach freski. Wówczas ok 250 euro z karnetem za dorosłą osobę z noclegiem. Z tego co pamiętam to w terminie freski dzieci poniżej 9 roku życia ok. 100 euro pobyt z karnetem, 9-16 chyba 20% zniżki od dorosłego. Freski to terminy grudniowe i połowa marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz może coś tanszego jednak z podobnym ukladem? Wybieram się z rodziną jednak koszt nie jest mały

i kupione :cheerful:

Italia .......... fajne zniżki się pojawiły na Interhome i za fajny domek 75m płacimy 2500 zł z 3800

dla nas idealnie

zerknij bo jest w okolicach Pejo za 1700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...