Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JAKIE NARTY WYBRAC volkl rtm 75 czy volkl sensor 3


MAKEY007

Rekomendowane odpowiedzi

witam to mój pierwszy watek wiec sorki jesli cos robie nie tak, nosze sie z zamiarem kupna pierwszych nart po wielu godzinach studiowania wybor padł na volkli,modele które mnie interesuja to RTM 75 lub SENSOR 3, rok 2013, moze ktos doradzi mi ktore narty poleca moje umiejetnosci oceniam na 5 smigac bede głownie w PL, głownie trasy przygotowane choc jak to jest juz norma w PL po kilku godz. stan tras daleki od ideału.Narty maja mi pomoc w doskonalenie techniki ale narty ktore tez wybaczaja błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witaj :smile:

Na początek napisz coś o sobie to jest waga,wzrost

Jeśli chodzi o narty to obie są uniwersalne ,pojedziesz na nich wszędzie

Rtm szersza pod butem powinna ciót lepiej sprawdzać się poza trasą

Sensor 3 będzie lepsza na przygotowanych,z lekkim pazurem :rolleyes::

Ja dla mnie sensor 3 ,jeżdziłem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem podobny dylemat i wybrałem 75IS, ze względu na to, że jest to narta bardziej uniwersalna. Na przygotowanej trasie obie narty zachowują się tak samo, a na "podniszczonej" RTM-ka jest lepsza, lepiej się prowadzi, ma więcej pod butem. Jeśli jeździsz w Polsce to polecam 75 lub 75IS. Wybacza drobne błędy choć zawsze jest granica pobłażliwości dla użytkownika :) Niestety mało danych podałeś więc długości ci nie polecę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć - M

Wiek - 33

Waga - 100

Wzrost - 183

Umiejetnosci - 5 chce sie rozwijac i osiagnac 7

na nartach smigam od 2011 roku 2 krótkie wyjazdy polskie gory + jeden dzień w hali ze sztucznym sniegiem

To ile dni byleś na stoku? Ja 43, teraz 5 sezon na nartach. Nie jeździłeś na długich wymagających trasach w Alpach 6 dni pod rząd. Ja tak i dalej jestem początkującym narciarzem Musisz być bardzo zdolny skoro już 5 na skali. Szacun:smile:Jeśli chodzi o sprzęt to dobrze ci koledzy ,doświadczeni narciarze doradzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako małe dziecko smigałem na nartach wiec cos tam w duszy jeszcze gra a ze mam smykałke do sportow to i postepy robie bardzo szybko w sumie dni na nartach spedzonych mam po ponownych narodzinach 11 czyli jakies 65h ale w tym sezonie robie wypad na kolejne 10 dni w PL wiec bedzie w sumie kolo 125h . nartki chce kupic w marcu kwietniu kiedy ceny mocno spadna a moje umiejetnosci osiagna poziom 5 dlatego tez mowa o poziomie 5 a do nastepnego sezonu kiedy po tym sezonie pozostana tylko foty zalicze kilka slizgow w hali gdzie szkole technike wiec do sezonu zimowego 2013/2014 bedzie silna 5 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile dni byleś na stoku? Ja 43, teraz 5 sezon na nartach. Nie jeździłeś na długich wymagających trasach w Alpach 6 dni pod rząd. Ja tak i dalej jestem początkującym narciarzem Musisz być bardzo zdolny skoro już 5 na skali. Szacun:smile:Jeśli chodzi o sprzęt to dobrze ci koledzy ,doświadczeni narciarze doradzają.

Janek nie obraź się ale nie wiem czy zauważyłeś że kolego jest dużo młodszy od ciebie i stawiam flaszkę że nauka idzie mu dużo łatwiej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płeć - M

Wiek - 33

Waga - 100

Wzrost - 183

Umiejetnosci - 5 chce sie rozwijac i osiagnac 7

na nartach smigam od 2011 roku 2 krótkie wyjazdy polskie gory + jeden dzień w hali ze sztucznym sniegiem

To w takim razie długość 173, dłuższej nie ma :) Ale do nauki i doskonalenia umiejętności długość akurat w sam raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraziłem szacunek koledze MAKEY007. Powiem nieskromnie ,że mimo podeszłego wieku przegoniłem córki w umiejętnościach narciarskich. Obie były na kilku obozach narciarskich. Jeździły dosyć dobrze ,ale od 4 lat prawie nie jeżdżą. ,,Trening czyni mistrza" i to odnosi również do takich zgredów jak ja. Chętnie spotkam się z młodszymi narciarzami na stoku. W czwartek od 13:00 będę na Czantorii , chyba że będzie taka ekstremalna pogoda jak teraz. Pada w okolicy Katowic solidny deszcz przy temperaturze minus 3 stopnie. Od jutra powinno być normalnie czyli mroźno i śnieżnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...