Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty i wiąznia - wyprzedaże


p911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w związku z tym, że lada dzień powinny zacząć się wyprzedaże sprzętu narciarskiego zaczynam się przymierzać do zakupu swoich pierwszych własnych nart.

Co możecie polecić dla:

Jeszcze dane w postaci sugerowanej tabelki :

1. Płeć: M

2. Wiek: 34

3. Waga: 100kg (mam nadzieję, że z tendencją spadkową do ok. 85kg :) )

4. Wzrost: 188cm

5. Jak długo jeździsz na nartach: licząc więcej niż jeden dzień jazdy/sezon to jest to drugi sezon

6. Ja się oceniasz wg skali Forum? 6 w 10stopniowej skali

7. Nordica Sportmachine, flex 80-90

8. Aktualnie brak własnych nart

9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy? Średni, lubię też szybciej pojechać

10. Głównie czerwone i niebieskie trasy, nie jeżdżę poza trasami

11. Chciałbym jeździć dynamicznie

12. tydzień-dwa, kondycja może być

13. Możliwości finansowe: przede wszystkim ważne jest dla mnie, aby narta mi dłużej posłużyła, nie mam sztywno wytyczonego budżetu

Szukam nart i wiązań, które posłużą mi przez kilka sezonów - na moje obecne umiejętności ale z pewnymi "możliwościami rozwoju".

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie macie napisane, że 2 sezony po 2 dni?

napisałem, że "licząc więcej niż 1-2 dni jazdy to dwa sezony" - całą swoją "karierę" narciarską oceniam na jakieś 40 dni jazdy (łącznie z 5 lat), i to głownie jazdy a nie siedzenia w barach

a czytając opisy dotyczące umiejętności jazdy "przyklejone" na tym forum oceniam się na 5-6 stopień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...

wyszukiwarka wyszukiwarka a opinie i porady zawsze sie przydadza - zwlaszcza, ze do tej pory slyszalem rozne opinie co do doboru tych nart do mojego wzrostu i wagi (slyszalem opinie, ze beda zbyt miekkie), wiec jesli ktos chce dodac swoja opinie bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś posłuchać kolegi Wojmu!!! Najpierw zrób to co Ci podpowiada, bo ma rację!

wyszukiwarka wyszukiwarka a opinie i porady zawsze sie przydadza - zwlaszcza, ze do tej pory slyszalem rozne opinie co do doboru tych nart do mojego wzrostu i wagi (slyszalem opinie, ze beda zbyt miekkie), wiec jesli ktos chce dodac swoja opinie bede wdzieczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Akurat jeśli chodzi o progres to zależy kto co lubi, ja na nich się uczyłem i nie narzekałem, teraz pewnie bym narzekał. Opcji wyboru nart jest cała masa, można znaleźć dużo lepszy sprzęt w dobrych cenach, kwestia, żeby sobie poszukać odpowiednich promocji i się w nie wstrzelić, macie też takie portale jak kuponowo gdzie stale są jakieś rabaty do poszczególnych sklepów sportowych, można też to obserwować, a ameryki nie odkryję, że najlepiej kupować sprzęt który premierę miał 2-3 sezony temu i po sezonie zimowym. Czasami mam wrażenie, że niektórzy jakby dostali narty za 2 zł to i tak by zapytali, czemu nie za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...