Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prosze o pomoc - NOSKI


zbozak

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc - NOSKI

Co prawda nie mam Fischerow ale kiedys mialem i mam bardzo pozytywne doswiadczenia zwiazane z ich firma. Mianowicie rozszczepila mi sie narta po skoku i malym wypadku. W jednym z najbardziej przereklamowanych sklepow w Katowicach jakim jest WIW SPORT nie chciano mi zareklamowac nart. Gdy zagrozilem im sadem, Ci pokazali mi "dokumenty" , ze narta byla juz w Austrii i producent powiedzial , ze wszystko to moja wina. Nie odpuscilem i napisalem prosto do Fischera przez meila z ich strony - ale nie przedstawiciela tylko prosto do producenta. Wyobraz sobie, ze w ciagu praktycznie trzech tygodni otrzymalem nowe narty , wyzszy model !! Austyjak byl bardzo mily i wszystko zalatwil _ mysle ze i tobie by cos poradzil> a co do firmy WIW SPORT, podalem ich do sadu konsumenckiego i wygralem sprawe. Mimo , ze szanuje wlasciciela (chyab wszyscy wiedza kto to) jako sportowca, przestalem go szanowac jako czlowieka. Zero uprzejmosci - nic tylko pieniadze i pieniadze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...