Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rodzina z niemowlęciem, blisko stoku z aneksem kuchennym


debiecm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie, planujemy krajowy wyjazd w Iszej połowie stycznia 2014.

Czy możecie polecić miejsce na nocleg z aneksem kuchenny w pokoju /apartamencie oraz odległość do stoku jest nie większa niż 200 /300m?

Pozdrawiam

MD

W Istebnej na Zagroniu masz noclegi właściwie na stoku - niestety nie ma aneksu kuchennego z tego co wiem. Zawsze jednak jest opcja czajnik i/lub podgrzewacz. Chyba, że zależy wam na pełnym przygotowywaniu sobie posiłków to całkowicie odpada.

Edytowane przez asiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za info, sprawdzę.

Wolelibyśmy jednak aneks w pokoju. Synek będzie miał wtedy 5 miesięcy i będzie to nasz Iszy taki wyjazd:). Zatem chcemy być przygotowani na "każdą sytuację".

Wiadomo, każdy ma swoje oczekiwania :happy: my byliśmy na letnim wyjeździe z ciut starszym maluchem (9 m-cy) i wystarczył nam w zupełności czajnik oraz podgrzewacz, więc propozycja z "doświadczenia" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest ta różnica że żona ma dietę bezglutenową /laktozową i trzeba gotować na bieżąco.

No tak, to znacznie ogranicza pole manewru - na szczęście uniknęłam tego. W tej okolicy trafiłam na takie info, może was zainteresuje:

http://www.zlotygron.pl/aktualnosc/222-Zamieszkaj_na_szczycie_Zlotego_Gronia

Udanych poszukiwań :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to znacznie ogranicza pole manewru - na szczęście uniknęłam tego. W tej okolicy trafiłam na takie info, może was zainteresuje:

http://www.zlotygron.pl/aktualnosc/222-Zamieszkaj_na_szczycie_Zlotego_Gronia

Udanych poszukiwań :smile:

Właśnie o coś takiego mi chodzi, kuchnia w pokoju.

Tak czy siak jeśli znajdziemy coś spełniającego nasze kryteria, wystawie tutaj posta z namiarem - dla przyszłych rodziców żeby mieli już "z górki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki mniej więcej rejon by Cię interesował? Tylko Polska, czy ewentualnie Słowacja wchodzi w gre? Na słowacji jest bardzo dużo pokoi tego typu no i są mimo wszystko tańsze niż u nas. Ja byłem w rożemberoku w hotelu Fatrapark1. Bardzo przyzwoity pokoik ok 1 minutkę z buta narciarskiego:)

W Polsce obok Harendy mieszkałem 50 metrów od stoku, ale kuchnia była na dole - i była tylko dla gości więc nie było problemu z gotowaniem nawet koło północy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Białka ?? Jest sporo kwater w okolicach Kotelnicy z aneksem lub kuchnią do dyspozycji. Ehh ale by się pojechało, z jednym to nie problem gorzej z dwójką w wieku 11 miesięcy w chwili obecnej :biggrin:

:biggrin: ojjjj, przy dwójce to raczej nie pojeździcie na zmianę :biggrin: A tak na poważnie, masz jakieś namiary na konkretne kwatery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogą być Sudety to proponuję Ci zobaczyć apartamenty Czarna Góra. Cały ośrodek na którym sporo można pojeździć masz w odległości max 100m od apartamentów.Apartamenty nowiutkie, na wysokim poziomie.

A w tym okresie może Ci się też uda w promocję trafić i skipass dostaniesz ze sporym rabatem jak będziesz spał w ich apartamentach. W zeszłym roku były nawet promocje że skipass był gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogą być Sudety to proponuję Ci zobaczyć apartamenty Czarna Góra. Cały ośrodek na którym sporo można pojeździć masz w odległości max 100m od apartamentów.Apartamenty nowiutkie, na wysokim poziomie.

A w tym okresie może Ci się też uda w promocję trafić i skipass dostaniesz ze sporym rabatem jak będziesz spał w ich apartamentach. W zeszłym roku były nawet promocje że skipass był gratis.

O tych właśnie zacząłem szukać (i to jest właśnie przykład o co mi chodzi), niestety ani na mail'a ani na telefon nikt nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych właśnie zacząłem szukać (i to jest właśnie przykład o co mi chodzi), niestety ani na mail'a ani na telefon nikt nie odpowiada.

Pewno wszyscy teraz armat pilnują i nie ma kto telefonu odebrać :wink: Spróbuj zadzwonić do Hotelu Morawa to Cię pewnie skierują jak należy.

Możesz jeszcze zobaczyć apartamenty Lola w Szklarskiej, też przy samym stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Witam,

trochę późno ale zawsze. Byliśmy w Szklarskiej w Styczniu 2014 w LOLi.

Co do LOLi, naprawdę mogę śmiało polecić! Sam apartamentowiec położony dosłownie na stoku - polecam pokoje na parterze, przez balkon i jesteś na stoku. Sam apartament duży, przestronny, urządzony ze smakiem (tu wiadomo kwestia gustu). W pokojach ciepło /cicho. Obsługa recepcji naprawdę super, w szczególności przesympatyczna Pani blondynka (niestety imienia już nie pamiętam). Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji /zdjęć piszcie na prv. my byliśmy w pokoju nr 5. Znajomi w 2 osobowy po przeciwnej stronie.

OGÓLNIE - POLECAM!!! Dla rodzin z małym lub starszym bądź dużym dzieckiem super lokalizacja. Dla par też!

Minus:

- parking, przy tej cenie apartamentu powinien być podziemny (w apartamentowcu jest taki przy narciarni) lub ten na zewnątrz nie powinien być już dodatkowo płatny

Porady:

Jadąc z niemowlakiem /małym dzieckiem zabierzcie wanienkę (prysznicowy brodzik jest za płytki).

SZKLARSKA:

Tutaj nie potwierdzę ani nie zaprzeczę opinii krążących w Internecie. Nas nic nieprzyjemnego nie spotkało, ludzie całkiem sympatyczni. Może to też dla tego że mieliśmy wszystko na miejscu ze względu na samą lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...