Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kurtka


SirMarecki

Rekomendowane odpowiedzi

salomony wydają się być najciekawsze z tych propozycji co podałeś. chyba po porostu musisz przekalkulować parametry kontra cena.

ja całkiem niedawno też szukałem kurtki. polecano spydery ale ceny okazały się dla mnie za wysokie i kupiłem w snowshopie oakleya w bardziej przyzwoitej cenie jak dla mnie.

wszystko zależy od zasobności portfela :] ale masz w czym przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dużą rozpiętość cenową jeżeli ja miałbym wybierać w cenie 1200 zł zdecydowanie wybrałbym tą kurtkę http://www.skiteam.pl/odziez-narciarska/Rossignol/1702-Exper-Str-grn/ lub pochodną z tej kolekcji : http://www.ceneo.pl/15107932#tab=click_scroll ( to dokładnie ta opcja kolorystyczna w której ja jeżdżę )

membrana 20 tyś po kilkunastu praniach wygląda i działa jak nowa , jest sporo kolorów więc każdy coś wybierze , ciepła a z drugiej strony człowiek się nie poci ( przy -25 stopniach jeździłem i było ciepło tak samo jak przy 0 stopni ) , dużo kieszeni skrytek , odpinany ocieplany kaptur , "rękawiczki" rzeczy idt , bardzo dobrze wykonana - w ciemno polecam warto kupić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, choć spodziewałem sie znacznie więcej wpisów :-) Zastanawiam się coraz mocniej nad kurtką jmp, cena bardzo dobra, parametry też i w końcu Polski kapitał, po zakupie na pewno sie pochwale na co się zdecydowałem oraz jakie wrażenia z użytkowania.

Wybierz się do M1 w Czeladzi: sklep TKMAXX. Byłem w szoku jak zobaczyłem ceny za Phenixa... Salomona... Killteca. Wybór jak to w tym sklepie: nieduży i różnie z rozmiarami. Ale ceny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka jmp

Ja mam kurtę JMP z Dermizax-em tylko jakiś starszy model sprzed ładnych kilku lat. Jeśli chodzi o parametry techniczne jak najbardziej polecam - można jeździć w spory deszcz i jest sucho. Tyle, że moja ma jeden - jak dla mnie - mankament, a mianowicie jest niezwykle ciepła. Z tego co pamiętam standardowa grubość/cięzar ociepliny to 100- 120, a w mojej JMP jest 140. Dla mnie to za dużo. Jeżeli szybko marzniesz to jest zaleta, a jeśli nie - to już niekoniecznie. NIe zawsze są mrozy -20- 30, choć w takiej temeraturze moja kurtka zapewniała mi dostateczne ciepło i była użytkowana jedynie na jednej warstwie lekkiej bielizny termicznej.

Oglądając zwróć na to uwagę, bo nie wiem jak to w obecnych modelach wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...