Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lech-Zuers


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was zna ten rejon,gdzie najlepiej załatwiać mieszkanie/w promieniu 10 km,gdyby były problemy z samym Lech/bo będę załatwiał

kwaterę na super last minute?

Najlepiej przez biuro informacji turystycznej. Jak nie w Lech to w Zug. My mieszkalismy tutaj:

http://www.lechamarlberg.com/pension-haus-mohnenfluh

Czysto i spokojnie. Luksusow nie bylo, ale jak na Lech to przyzwoicie tanio, no i kwaterka ma jeszcze jeden ogromny plus - dom sasiaduje z orczykiem, ktorym wyciaga sie juz na powazniejsze trasy, a wiec w zasadzie z narciarni wychodzi sie prosto na stok. Wlasciciele, jak bylismy tam prawie 4 lata temu juz byli mocno wiekowi i chyba nie wladaja niestety specjalnie obcymi jezykami. Do centrum miasteczka - 5 minut spacerkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się uzbroić w cierpliwość, Wróżka prawie tam teraz jest i jak wróci to na pewno będzie rzeczowa relacja:smile:

Sms z dzisiaj : Dzisiaj robimy Warth-Schroecken. Ruszamy z Lech, pogoda i trasy super! Rano było płaskie światło, a teraz jest lampa:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że muszę oczekiwać cen około 50 euro/dzień/osoba,to dziwne,bo zjeździłem sporo rejonów Alp i wszędzie potrafiłem znaleźć coś w przedziale 15-25 euro...

Lech to specyficzne miejsce w Alpach. Choć szczerze mówiąc, jest tam ładnie ale trudno twierdzić, że jakoś ładniej niż w innych ładnych miejscach, ktorych w Austrii nie brakuje. Miasteczko zaskoczyło mnie swoją zaściankowością - spodziewałem się większego efektu WOW. Infrastruktura taka jak w innych miejscowkach - znow nic hiper tam nie zaskakuje - nie maja tam np. gondol, ani kanap o napedzie atomowym.

Znam kilku Austriakow, ktorzy tylko tam jezdza twierdzac, ze w Voralbergu jest najlepszy snieg w Austrii i oczywiscie tylko to Lech, bo tam po prostu nalezy jezdzic i spotykac sie ze znajomymi. Jest to raczej miejsce celujace w nieco starsza i na pewno bogatsza klientele. Jak to mowili Ci sami znajomi - dla mlodych to jest St. Anton, a dla bardziej statecznych jest Lech.

Mnie sie podobalo, zwlaszcza ze u Strolza dalem sobie zrobic butki narciarskie dzieki, którymi znow cieszę się jazdą na nartach i nie utyskuję na ból stóp. Oczywiście to też nie był tani szpas - jak wszystko w Lech ;-)

Podane przeze mnie wczesniej miejsce zakwaterowania to byla cenowo jedna z bardziej sensownych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,cóż jest w tym miasteczku takiego,czego nie ma np. w moim ulubionym Mayrhofen w Zillertalu,na oko też klimatycznym i szpaniastym,ze sklepami dla rosyjskojęzycznej klienteli, a o połowę tańszym w sferze noclegów?

Chyba,że całę miasteczko to ichniejszy Strolz-mimo wielu różnych możliwości zrobienia w Austrii butów dla ludzi z problemami,co osobiście przerabiałem wielokrotnie,

zawsze istnieje ta najdroższa i nikt nie wie,dlaczego jest najdroższa...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...