Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cosworth240

Użytkownik forum
 • Zawartość

  762
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  16

Cosworth240 last won the day on 28 Listopad 2018

Cosworth240 had the most liked content!

Reputacja

1500 Excellent

O Cosworth240

 • Ranga
  Średnio zaawansowany
 • Urodziny 26.06.1977

Informacje osobiste

 • Imię
  Sz
 • Miejscowość
  KRK

Sprzęt narciarski

 • Buty marka
  Strolz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Dziś bez większego komentarza. Pięknie jest:
 2. Cosworth240

  Polska warunki narciarskie 18/19

  Proszę wytnij zdjęcia jak cytujesz...
 3. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Nasz trener codziennie dojeżdża VW polo bez łańcuchów do góry. Ale większość 2wd wjeżdża na parking położony 600 metrów poniżej ośrodka i stamtąd kursuje busik, który za darmo podwozi pod wyciąg. Nie ma wiec problemu. Z gigantem i slalomem jest problem, bo rozstawiamy jest przez klub dla członków. Trzeba byłoby to dogadać z trenerami czy można dołączyć. Natomiast jest to trudna trasa i nawet pucharowicze Polski maja spore kłopoty, wiec na początek na pewno nie polecam. Dzisiaj mrozik i piękna pogoda. Zrobiliśmy wycieczkę do schroniska. Niesamowite widoki aż po same Tatry. Stozek to naprawdę magiczne miejsce:
 4. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Młodzież miała co robić. Łatwo nie było...
 5. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Na Stożku dzisiaj zaczęło sie pochmurnie, potem mieliśmy chwile slonka, a skończyło sie śnieżyca. Jutro juz większy mrozik i więcej slonka. Z ciekawostek - z dachu knajpy na dole został zrzucony śnieg przez obsługę - na zdjęciu widać jak wiele go spadło w ostatnim czasie - zdjęcie zrobione przed usunięciem ostatniego problematycznego nawisu, który tez został oczywiście zrzucony na dol:
 6. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Tymczasem na Stożku:
 7. Choć zgodnie z Art 2.12 Reguł antydopingowych fis zabrania sie butli tlenowych na miejscach odbywania sie zawodów: https://res.cloudinary.com/fis-production/image/upload/v1537429916/fis-prod/assets/FISanti-dopingrules2016updatejuly2016_English.pdf To juz w sumie nie wiem. Chyba ze wszyscy wdychają za siatka, ze niby to nie jest miejsce odbywania zawodów, a ekipie Luitza sie coś pomyliło?
 8. Z tego co mówili w Eurosporcie to WADA, czyli agencja antydooingowa nie zabrania tlenu, ale przepisy FIS juz tak. Dlatego Luitz stracił zwycięstwo, ale nie został zawieszony, czy zdyskwalifikowany. Naruszył reguły gry, ale nie przepisy antydopingowe.
 9. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Na Stożku dalej pięknie i zimowo. Sniegu w bród, właśnie włączyli świeża dostawę. Mowa o tym, ze nawet 50 cm sniegu moze spaść do jutra. Ludzi mało, trasy świetne.
 10. Cosworth240

  Stożek Wisła

  Zadekowalem sie na następne 10 dni na Stożku. Sniegu w bród, a jutro ma podobno sypać zdrowo cały dzień. Puszek na ubitym i naprawdę fajna zabawa. Pogoda bardzo zmienna - przejaśnienia a za chwile mega śnieżyca. Jeździliśmy po wszystkich trasach i lasach. Dawno sie tak nie ubawiłem. Kolejek brak.
 11. Dla mnie jednym z wczorajszym highlitow było wpadniecie - w sensie dosłownym - zampy na metę i ta radość...
 12. Akurat z Malpensy (easyjet) nie jest to rzeczywiście najwygodniejsze, bo trzeba się wrócić do centrum (choć do zrobienia), ale z Bergamo (ryanair) masz bezpośredni autobus z lotniska:
 13. Można w teorii załapać się na jakiś lot tanimi liniami do Mediolanu i potem Flixbus do Aosty:
 14. Dobrze pamiętasz - temat trochę już przewałkowany. Na górze się pozmieniało, bo dostawili kanapę na Zbójnicką Kopę i to niby tam z założenia będą kierować się tłumy. Orczyk o którym mówiłeś był podwójny został zastąpiony przez talerzyk, ale też nie 1 do 1, bo dolny peron przesunięto wyżej. Trudno więc powiedzieć jak to będzie w ferie z tymi tłumami do tego wyciągu - najpierw to oni ten talerzyk w ogóle muszą naprawić... czas pokaże.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×