Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski-Amade 11-18.01.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie minął tydzień od przyjazdu z Austri ale nie było czasu opisać co i jak.Więc z domku wyjeżdżamy o 8 i po 9 godzinch bez przygód meldujemy się w ST.Johamn in PongauWarunki mieszkaniowe przyzwoite a przede wszystkim sprawdzone z kilku ostatnich wyjazdów.Cóż jeśli chodzi o warunki śniegowe to w dolinach cóś jakoby wiosna :rolleyes:: i śniegu troszku brakowałoMowa tu tylko i wyłącznie o dolnych odcinkachPierwsze trzy dni pogoda piękna,następnie już nie tak pięknie,choć na plusZa to można się przyczepić do natężenia na stoku,choć nas to chyba ominęło większym łukiem niż kolege Mirka(MB) :wink:Pierwsze 4-dni omijaliśmy z daleka Flachau-Wagrain,oprócz umówionego spotkania z Wróżką i MB do którego nie doszło :sorrow:,ale o tym póżniejNasza jazda zaczęła się od Schlaming,Haus-Ennstal po Pichl,Bad Hafhastein.Dwa ostatnie dni nartowaliśmy we Flachu i Alsoendorf Ogólnie wyjazd udany choć sklamałbym że wszystko było tip-top :redface:Plan był żeby spotkać się z forumowiczami ale szlag trafił telefon a właściwie cholerną karte simWskrzeszona została w ostatni dzień nartowania,ale tak jak już wcześniej pisałem co się odwlecze to nie uciecze :wink:Dobra kończe bo po mału trza się pakować na narty,tym razem ja będe sponsorowany :biggrin:,choć nie wiem jeszcze gdzie,trzyma mnie żonka w niepewnośći :confused::Jedyne co wiem to start w poniedziałek,powrót w niedziele,mam pewne przypuszczenia bo cóś mi grandziła a może byśmy pojechali na ....

IMG_2635.jpg

IMG_2637.jpg

IMG_2646.jpg

IMG_2651.jpg

IMG_2635.jpg.0c29fe317842772a6d096240cae4ebda.jpg

IMG_2637.jpg.431a3c28d50a1f95c676cb083845a98f.jpg

IMG_2646.jpg.f4161201f6a7fa0cc8da09012023bcfc.jpg

IMG_2651.jpg.f3743ec953415ffa852ca2fcdd0a4756.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te zdjęcia oznaczają kierunek gdzie żonka chce Cię porwać :happy:

bo przecież na zdjęciach to Zauchensee

a tak ogólnie to mi się wydawało,że ja to mam poukładane w dom tak jak należy :laughing:

ale widzę,że kiepsko sobie to poukładałem

i boję się,że już tego nie odkręcę :sorrow:

konkretnie to chodzi mi o to

...tym razem ja będe sponsorowany biggrin.gif,choć nie wiem jeszcze gdzie,trzyma mnie żonka w niepewnośći confused.gif

Jedyne co wiem to start w poniedziałek,powrót w niedziele,mam pewne przypuszczenia bo cóś mi grandziła a może byśmy pojechali na

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Mirku,ale obawiam się że to do końca nie będzie jedyny słuszny kierunek :mellow:

Ale cóż dorowanemu..... :tongue:

Troche kobitke podebrałem i wiem że warunki mieszkaniowe mają być :cheerful:,choć dla mnie to trzeciorzędna sprawa

Ale z drugiej strony poczuć się troche jak burżuj chyba nie zaszkodzi :biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był żeby spotkać się z forumowiczami ale szlag trafił telefon a właściwie cholerną karte sim

Wskrzeszona została w ostatni dzień nartowania,ale tak jak już wcześniej pisałem co się odwlecze to nie uciecze :wink:

No sorry Marcin, ale ja tej wersji nie kupuję:rolleyes::

...przyznaj się, jak się okazało że spotkanie ma być z forumowiczką, to żona okazała zazdrość, zagroziła że albo WZF, albo wyjazd niespodzianka, tudzież inne formy nacisku, represji...

...ech, a mnie mówisz że muszę być twardy:tongue:

Jak by to na mnie trafiło, znaczy tel. by padł, to nie wiem... pomysłów 1000:rolleyes::, np. znalazł bym dostęp do netu napisał na forum prośbę o poinformowanie Wróżki i MB, że tego a tego dnia o tej a o tej godz. jestem w tym a tym miejscu i czekam na nich np. 30 min. No normalnie nie widzę opcji żebym się nie dał rady skontaktować, więc jak na wstępie nie kupuję i już:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry Marcin, ale ja tej wersji nie kupuję:rolleyes::

...przyznaj się, jak się okazało że spotkanie ma być z forumowiczką, to żona okazała zazdrość, zagroziła że albo WZF, albo wyjazd niespodzianka, tudzież inne formy nacisku, represji...

...ech, a mnie mówisz że muszę być twardy:tongue:

Jak by to na mnie trafiło, znaczy tel. by padł, to nie wiem... pomysłów 1000:rolleyes::, np. znalazł bym dostęp do netu napisał na forum prośbę o poinformowanie Wróżki i MB, że tego a tego dnia o tej a o tej godz. jestem w tym a tym miejscu i czekam na nich np. 30 min. No normalnie nie widzę opcji żebym się nie dał rady skontaktować, więc jak na wstępie nie kupuję i już:stupid:

Sławek,ja tego nie kupuje :rolleyes:: dlaczego,nie znasz mojej żonki,złoto kobitka serio :smile:

Byłem w poniedziałek na miejscu ale luda tyle że ku.... mać,nie szło

A z Kasią i Mirkiek było mi po drodze ale :stupid:

Edytowane przez SB
naprawa cytatu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,ja tego nie kupuje :rolleyes:: dlaczego,nie znasz mojej żonki,złoto kobitka serio :smile:

A no wierzę...wierzę, dlatego też jak pisałem powyżej to jedna z wersji, w takim razie inna jest taka, że To Ty przemyślałeś i postanowiłeś nie ryzykować przebiegu zdarzeń że MB(dawniej Figo) uwiedzie swoim urokiem osobistym Twoją żonkę:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...