Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przygoda z Julią Mancuso


Rekomendowane odpowiedzi

Inna odsłona znanej Zawodniczki...zwariowanej Julii Mancuso :happy:

Wspaniała przygoda free na Islandii...pełna humoru, w przepięknej scenerii, idealna jazda i niesamowity humor - ostatnie klatki filmu... jazda w stroju kąpielowym :eek:

No i ma te same spodnie, co moje "Różowe Portki" :wink:

Zachęcam do oglądania - filmik pobudza wyobraźnię.

[video=youtube;wj4NY95uTPg]

Julia Mancuso (ur. 9 marca 1984 w Reno w stanie Nevada) – amerykańska narciarka alpejska i mistrzyni olimpijska w slalomie gigancie z Turynu (24 lutego 2006) oraz wicemistrzyni olimpijska w zjeździe z Vancouver (17 lutego 2010) oraz superkombinacji (18 lutego 2010). Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 w Soczi zdobyła brązowy medal w superkombinacji (10 lutego 2014), zajmując pozycję liderki po zjeździe. Jest 4-krotną medalistką mistrzostw świata. Jako juniorka wygrywała 5-krotnie mistrzostwa świata juniorek: w kombinacji alpejskiej (2002, 2004), zjeździe (2002), gigancie (2002) i supergigancie (2003). Do września 2013 była narzeczoną norweskiego alpejczyka Aksela Lunda Svindala. Poza narciarstwem interesuje się też modą, projektuje i sprzedaje damską bieliznę.

Źródło: Wikipedia.

Edytowane przez marboru
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz fascynującego filmiku z pierwszego postu...

...trochę Julia o sobie - odnalezione na jej kanale You Tube :happy:

Część I. Good times... hahaha taniec na rurce, na początku - bezcenny.

[video=youtube;E3bUpR_iI64]

Część II. Ride with me, czyli jazda z piękną Julią.

[video=youtube;LnB86h--ew4]

Część III. Girls just wanna have fun - tak, tak... Dziewczyny lubią zabawę!!! hahaha Julia w roli piosenkarki - teledysk oczywiście na stoku.

hahaha gitarka i śpiew na żywo - gratulacje!!! Utalentowana Dziewczyna.

[video=youtube;mUvrRLUbgBM]

Część IV. It's cold outside...Koleżankom zimno...

[video=youtube;GRR1KZpvfUM]

Część V. Untraditional training with big wave surfer Paige Alms - Trening pod wodą, na plaży? Ja chcę razem z nimi!!!

[video=youtube;Lj1HsgxeOXw]

Część VI. Cortina has my heart and my skis - a tak chciałem dwa lata temu do Cortiny... Dolomity, jazda free i magia tego miasteczka...

Mam nadzieję, że tam kiedyś ponartuję - i może rónież jak Julietta - poza trasą.

[video=youtube;nLsjHW8HTPo]

Zachęcam wszystkich do obejrzenia wszystkich filmów :happy: Dzięki nim, poznałem tą Zawodniczkę z zupełnie innej strony...i polubiłem niezmiernie :cheerful:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna odsłona znanej Zawodniczki...zwariowanej Julii Mancuso :happy:

Wspaniała przygoda free na Islandii...pełna humoru, w przepięknej scenerii, idealna jazda i niesamowity humor - ostatnie klatki filmu... jazda w stroju kąpielowym :eek:

No i ma te same spodnie, co moje "Różowe Portki" :wink:

Zachęcam do oglądania - filmik pobudza wyobraźnię.

[video=youtube;wj4NY95uTPg]

Tutaj jest jazda i klimat który mi się strasznie podoba...Góry,przestrzeń,widoki ta biel śniegu ehhh...

pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...