Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lodowiec Pitztal i Hinetrux październik 25-28 2014


witkac

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wolne miejsca w samochodzie i apartamencie2 dni na każdy lodowiecCztery dni na nartach, sobota - wtorekWyjazd w piątek 24.10.14 o godz. 22.oo z Górnego Śląska, powrót po nartach we wtorek o godz. 17.ooCena wyjazdu - 350 zł. bus - 9 osobowy, noclegi 16-20 euro za noc (uzależniona od rezerwacji i standardu apartamentu oraz ilości osób )http://www.skionline.pl/stacje/lodowiec-pitztal-wyzej-w-tyrolu-sie-nie-da,newsy,6080.html

kolejka pitztal.jpg

57da859edc6df_kolejkapitztal.jpg.f9b49804d7c8021abcbcd90ba1844997.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Hintertuxa i Pitztala, :happy: niestety ciepła jesień w Tyrolu sprawiła, że śniegu na lodowcach nie jest za dużo np w porównaniu z 1-7 września[video=youtube;JYHAhzLbuoc]

nie sądzę aby coś diametralnie się zmieniło przez 2 tygodnie stąd proponuje termin Pitztal i Hintertux 8-11 listopada.4 dni na lodowcach 1 dzień na Hintertuxie i 3 dni na Pitztalu. zdjęcie z 12.10.14

PA120099.JPG

Pitztal 1.jpg

57da82afed3c9_Pitztal1.jpg.55c1318393616a20131e0413935fac1b.jpg

PA120099.JPG.b704e4ca446169ede7ad71ce64c0adee.JPG

Edytowane przez witkac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witkac - byłem na Tuxie pod koniec września i ... warunki mieliście lepsze :tongue: my nie mieliśmy złych były dobre, tylko u Was było optycznie więcej śniegu.

Co do piątkowego wyjazdu jest on praktycznie pewny.

Termin 8-11 listopada jest nieosiągalny dla mnie .

Natomiast pod koniec listopada planuje Solden / Kunthai - wszystko zależy od warunków.

Nie jeżdżę niestety na 4 dni - praca nie pozwala :(

3 - dni /dwa noclegi - optymalne - albo urlop w piątek albo w poniedziałek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się spotkamy, mam w planie dwa wyjazdy do Solden i Obergurgl Hochgurgl Gurgl. 15 - 19 listopada i 29.11.14 - 03.12.14 :happy:

nie planuje wyjazdów kilkudniowych z miesięcznym wyprzedzeniem 15-19 - za wcześnie sądzę że będę patrzył na pogodę 22-24 oraz 29-02

z chęcią się spotkam - bliżej terminu czekam na info.

jedyny wyjazd który mam zaplanowany z dużym wyprzedzeniem to Marilleva 1400 6-15 luty - dużą grupą w super cenie organizowane przez biuro podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko...tych wyjazdów będzie sporo z mojej strony, wybieram się do Solden i Obergurgl Hochgurgl Gurgl jak otworzą te ostatnie w drugiej połowie listopada i napada trochę śniegu

pozdr. witkac

Jakbyś mógł coś więcej o tym wyjeździe w listopadzie skrobnąć na pocztę butnaja@gmail.com

byłabym wdzięczna

pozdrawiam dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...