Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wiązania narciarskie POLSPORT "Beta 2"


emperempe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Przeglądając ostatnio piwnice rodziców natrafiłem na nowe oryginalnie zapakowane wiązania z 1983 roku POLSPORT "Beta 2".

Poniżej zamieszczam linka do zdjęć: https://www.dropbox.com/sh/cm3tbutr3fb74wn/AAAEjtERJfVcUqBjcQJsKdr3a?dl=0

Czy ktoś z was orientuje się czy jest jakaś instytucja (muzeum, etc), która była by zainteresowana takimi wiązaniami?

Nie wiem jaka jest "wartość" takich wiązań w stanie nowym ale wydaje mi się, że mając 31 lat i być nowymi wiązaniami to jest coś! :D

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Przeglądając ostatnio piwnice rodziców natrafiłem na nowe oryginalnie zapakowane wiązania z 1983 roku POLSPORT "Beta 2".

Poniżej zamieszczam linka do zdjęć: https://www.dropbox.com/sh/cm3tbutr3fb74wn/AAAEjtERJfVcUqBjcQJsKdr3a?dl=0

Czy ktoś z was orientuje się czy jest jakaś instytucja (muzeum, etc), która była by zainteresowana takimi wiązaniami?

Nie wiem jaka jest "wartość" takich wiązań w stanie nowym ale wydaje mi się, że mając 31 lat i być nowymi wiązaniami to jest coś! :D

Dzięki za pomoc.

Cześć, nie ma takiego sensownego muzeum. Ale . . .

Zajrzyj do mojej galerii na skionline. Brakuje mi wiązań do drugiej pary polsportow z tej galerii.

Wiązania do pierwszej pary dostałem gratis od jednego z forumowiczow :) Nowki z zestawem smarów :)

Gdybyś chciał sie pozbyć swojego znaleziska to daj znać.

Odbiorę w Katowicach i dowioze zimne piwo :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie ma takiego sensownego muzeum. Ale . . .

Zajrzyj do mojej galerii na skionline. Brakuje mi wiązań do drugiej pary polsportow z tej galerii.

Wiązania do pierwszej pary dostałem gratis od jednego z forumowiczow :) Nowki z zestawem smarów :)

Gdybyś chciał sie pozbyć swojego znaleziska to daj znać.

Odbiorę w Katowicach i dowioze zimne piwo :)

W Piwnicznej -Zdrój w muzeum jest największa kolekcja nart w Polsce, ale oni liczą na darowizny:frown::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...