Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val Di Fassa - skipass XL 3+3


sewer32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czy kupując karnet XL 3+3 ( VAL DI FASSA , TREVALLI ) muszę przez pierwsze trzy dni korzystać ze stoków Fassy, a póżniej z Trevalli , czy mogę 1 dzień tu, 2 dzień tam, 3 dzień z powrotem itd. Proszę o pomoc.:laughing:

Znalazłem takie coś:MY FASSA XL 3+3

POSSIBLE COMBINATIONS

Ski pass Fassa XL 3+3 (bought by the ski pass offices in Vigo, Pozza, Campitello and Canazei): 3 ski days in the area Val di Fassa/Carezza (Belvedere-Canazei, Campitello-Col Rodella, Buffaure-Pozza, Catinaccio-Vigo, Carezza-Costalunga Pass, Marmolada-Fedaia Pass) + 3 days at choice in Trevalli (Moena-Alpe di Lusia-Bellamonte, San Pellegrino Pass, Col Margherita-Falcade) or Val di Fiemme/Obereggen districts (Skicenter Latemar, Alpe di Lusia-Bellamonte, Rolle Pass, Alpe Cermis-Cavalese, Oclini Pass). You can choose between these combinations: 1 x Trevalli and 2 x Fiemme/Obereggen, 2 x Trevalli and 1 x Fiemme/Obereggen, 3 x Trevalli or 3 x Fiemme/Obereggen.

Ski pass Fassa XL 3+3 (bought by the ski pass offices in Moena and Soraga): 3 ski days in the area Trevalli (Moena-Alpe di Lusia-Bellamonte, San Pellegrino Pass, Col Margherita-Falcade) + 3 days at choice in Val di Fassa/Carezza (Belvedere-Canazei, Campitello-Col Rodella, Buffaure-Pozza, Catinaccio-Vigo, Carezza-Costalunga Pass, Marmolada-Fedaia Pass) or Val di Fiemme/Obereggen districts (Skicenter Latemar, Alpe di Lusia-Bellamonte, Rolle Pass, Alpe Cermis-Cavalese, Oclini Pass). You can choose between these combinations: 1 x Val di Fassa/Carezza and 2 x Fiemme/Obereggen, 2 x Val di Fassa/Carezza and 1 x Fiemme/Obereggen, 3 x Val di Fassa/Carezza or 3 x Fiemme/Obereggen.

Wychodzi na to że nie muszą to być dni jeden po drugim.Można kombinowac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć czy kupując karnet XL 3+3 ( VAL DI FASSA , TREVALLI ) muszę przez pierwsze trzy dni korzystać ze stoków Fassy, a póżniej z Trevalli , czy mogę 1 dzień tu, 2 dzień tam, 3 dzień z powrotem itd. Proszę o pomoc.:laughing:

Nie muszą być to trzy kolejne dni, możesz tak jak napisałeś: http://www.fassa.com/EN/Prices-Skipass-Fassa-XL-3-plus-3/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, że można kombinować i jeżdzic nie po kolei. Jedziemy grupką o zróżnicowanej technice jazdy, początkujący i średniozaawansowani. Dlatego chcemy kupić ten karnet , na początek Moena - Alpe Lucia, na drugi dzień Canazei Belvedere, a póżniej zobaczymy co komu przypasuje, i pewnie bedzie jazda na przemian, raz tu raz tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, że można kombinować i jeżdzic nie po kolei. Jedziemy grupką o zróżnicowanej technice jazdy, początkujący i średniozaawansowani. Dlatego chcemy kupić ten karnet , na początek Moena - Alpe Lucia, na drugi dzień Canazei Belvedere, a póżniej zobaczymy co komu przypasuje, i pewnie bedzie jazda na przemian, raz tu raz tam.

Pamiętaj tylko iż będąc na Belwederze bardzo łatwo się zapomnieć i zjechać do Arabby, a tego juz ten karnet nie obejmuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wychodzi ten karnet XL 3+3? nie lepiej kupić dolomiti superski i nie martwić się czy dzień pojedziesz tu lub tam, czy przypadkiem nie zjedziesz za daleko i żeby właśnie się nie okazało że Twój karnet tam nie działa?:)

213 euro za 6 dni w niskim sezonie a DSS w tym samym okresie 237 euro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągiem nie wrócisz-wycieczka fo kasy po jednorazowke. Ale zabłądzic trudno, Arabba jest po drugiej stronie przełęczy. Nie daj się zwariowac, ten XL to aż nadto. Kilka razy prowadziłem grupki znajomych i zawsze dziwili sie kiedy im mówiłem że tu jechaliśmy przedwczoraj:-). Zdecydowanie nie rozumiem zwiedzania Dolomitów po japońsku- 2 ośrodki dziennie....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dodam, ja piszę jakbym to zrobił ze swojej strony, czyli kupił cały DSS. Ponieważ tamte tereny znam i byłem w okolicach kilka razy, startowałem i z Canazei, i z La Villi, i z Ortisei. Jak znasz trasy to wiesz że spokojnie możesz startując np z Ortisei pojechać na Belvedera, pojezdzić tam i wrócić. A w inny dzień obrać inny kierunek. Ty jak piszesz jedziesz grupką z różnymi poziomami, może niektórzy pierwszy raz to chcą coś zobaczyć ciekawego a w tym karnecie XL napewno tak będzie bo ośrodków jest sporo. Tylko w tym XL masz pewne, małe ale są, ograniczenia, a w DSS nie ma żadnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę na DSS , przynajmniej ja i moja rodzinka pojezdzi bez żadnego ryzyka. Znajomi dopiero się uczą jezdzic, pewnie zostaną na 6 dni w alpe lusia i passo san pelegrino, no i kilka tras niebieskich w Val Di Fassa. Dla nich karnet XL 3+3.

Oby Wam tylko pogoda dopisała, kiedy się wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewer32 też jadę w tym terminie i kombinuje jak najrozsądniej zagospodarować ten czas i jaki karnet wziąć , ale przynajmniej jeżeli chodzi o karnet to czym dłużej kombinuję to jednak mi wychodzi na to że 3+3 fiemme/superski. koszt o12E większy od XL a możliwości w razie niemca o wiele większe..

jeżeli chodzi o plan zajęć to dostałem w innym temacie trochę wskazówek od bardziej doświadczonych kolegów i na razie rozmyślam..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...