Narty - skionline.pl
Jump to content

Gacek1964

Members
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Gacek1964 last won the day on January 29 2019

Gacek1964 had the most liked content!

Community Reputation

603 Excellent

About Gacek1964

Personal Information

 • Imię
  Grzegorz
 • Miejscowość
  katowice

Recent Profile Visitors

3,237 profile views
 1. Do jutra się jeszcze pomęcze 😄
 2. Wczorajszy zaległy dzień. Do południa jeździmy w Corvigli, natomiast popołudniu ze względu na zalegające tam chmury i mgłę przenosimy się na Corvatsch.
 3. Ludzi bardzo mało jeżeli w całym ośrodku jeździło 100 osób to im tak zawazam. Trasy bardzo fajne z góry do dołu są z 3 warianty, głównie łagodne, jedynie trasa numer 4 była ostrzejsza. Minus to wagon z dołu jeździ co 20 minut. Lagalb dwie czerwone trasy i jedna czarna, generalnie trudniejsze ale według mnie ciekawsze. Z Diavolezzy do Lagalb dojedziesz na nartach natomiast w drugą stronę tylko bus lub pociąg.
 4. Wracając dziś z Diavolezzy widzieliśmy w St Moritz ogromne kolejki jak mniemam do testowania ludnosci.
 5. Dziś była Diavolezza i Lagalb
 6. Jutro sprawdzę Diavolezze. Raczej pojedziemy autobusem bo wychodzi korzystniej czasowo ze względu na przesiadkę.
 7. No oznakowanie jest niespecjalne, przy słabszej widoczności ta mnogość tyczek może bardzo mylić.
 8. Półtorej dnia jeździliśmy na Corvatch, natomiast dziś była Corviglia. Kolejek nie ma żadnych, na trasach pustki szczególnie na Corvatch. Warunki do samego końca bardzo dobre, jedyne do czego można się przyczepić to infrastruktura o wiele słabsza niż w ośrodkach austriackich. A mrozy są spore. Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia z dziś.
 9. Dziś powtórka z wczoraj czyli Corvatsch, pustki wszędzie.
 10. Wczoraj od 13 jeździliśmy na Corvatch. Super
 11. Udało się przez Pfunds. Droga była już otwarta.
 12. Jesteśmy za Insbruckiem, autostrada do Kufstein miejscami biala lub błoto pośniegowe. Teraz wychodzi słoneczko. Niestety dochodzą do nas informacje, że droga za Pfunds zamknięta w obydwu kierunkach. Rodzi się problem.
 13. Za dwie godziny wyjeżdżamy na jakże wyczekiwane narty. Jeszcze we wtorek rano wydawało się, że nic z tego nie wyjdzie, jednakże potem potoczyło się wszystko błyskawicznie :). Najpierw rezerwacja noclegu, potem zamawianie karnetów. Szwajcaria to nowość dla nas, nie licząc Samnaun przy okazji wizyty w Ischgl. Mamy zamiar jutro już parę godzinek pojeździć, zobaczymy jaka forma będzie po podróży. Postaram się powrzucać trochę fotek, jak tylko wi-fi będzie wystarczająco działało, bo wiadomo jak w Szwajcarii z internetem. Pozdrawiam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...