Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Help! Pomóżcie mi wybrać narty


Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

korzystając z aktualnych wyprzedaży chciałabym wybrać pierwsze w moim życiu narty. Jeżdżę drugi sezon, w stylu "dowolno - asekuranckim" - wciąż się uczę i dotychczas moje jeżdzenie było bardziej oswajaniem się z nartami . W przyszłym sezonie chciałabym popracować na techniką jazdy (w ogóle + chciałabym pouczyć się carvingu). Chciałabym wybrać narty, które mi to ułatwią. Marzą mi się narty łatwo skrętne i dobre do edukacji. Nie chcę jednak kupować nart na 1 - 2 kolejne sezony, czyli chciałabym, żeby były one perspektywiczne i dawały mi frajdę później - jak już będę lepiej jeździć. Czy te moje aktualnie dość sprzeczne oczekiwania da się spełnić?

W sklepach polecano mi następujące narty:

Salomon Streetrace 6 W

Dynastar Driver 09 ub 08

Według mnie Streetrace`ry będą dla mnie za trudne. Bliższe z opisu są mi Scramblery 33 lub 55. O nich powiedzono mi w sklepie, że są nieperspektywiczne. Czy rzeczywiście?

A Drivery Dynastara jakie są? Czy ktoś je zna?

A moze znacie jakieś inne modele, które mogłyby spełnić moje oczekiwania?

I jeszcze jedno pytanie? Czy rzeczywiście szukając nart nie warto wybierać miękkich piankowych? Czy rzeczywiście czuć negatywnie ich miękkość przy wchodzeniu w skręt?

Bardzo Was proszę o pomoc. W niedzielę jadę na narty i marzy mi się móc wypróbować własne narty...

Z góry dziękuję

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help! Pomóżcie mi wybrać narty

Hej!! Z tego co wyczytałem w Twoim poście, myśle że odpowiednią nartą dla Ciebie będzie Atomic ST7, będzie to także narta na której pojeździsz troszkę dłużej!! Znam kilka osób, które do tej pory jeździły słabo, gdy przesiadły się na ST7 zaczęły śmigać super!! Myślę że będziesz zadowolona z tej nartki!!

Pozdrawiam Szteker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...