Narty - skionline.pl
Jump to content

Szkolenia weekendowe


Recommended Posts

Witajcie

Interesuje mnie szkolenie jednodniowe bądź weekendowe, na którym będzie jazda na tyczkach (slalom) oraz technika. Najlepiej gdyby było to w Beskidach. Czy ktoś może coś polecić? Chodzi mi o sam kurs: transport, nocleg, wyżywienie- we własnym zakresie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Od dłuższego już czasu takie coś funkcjonuje na Złotym w Istebnej. Treningi prowadzi Robert Zubek – były trener Kadry Narodowej Polski w Narciarstwie Alpejskim, Trener Kadry Olimpijskiej Turyn 2006. Rano stawia GS (o ile dobrze pamiętam o 7 rano start i trening trwa do 9) i po południu GS - chyba 17:30. Nie pamiętam, ile to kosztuje - karnet + szkolenie 50 zł? Nie chcę w błąd wprowadzić, więc najlepiej śledzić stronę ośrodka/fanpage na fejsie. Na pewno na Skolnitym w Wiśle ma się coś podobnego odbywać we wtorki i w czwartki - nie wiem czy na zasadzie treningu pod okiem trenera czy po prostu będą ustawione tyki, ale wiem, ze coś ma być :) A jeśli chodzi o inne miejsca, to chyba wszystko będzie jasne w momencie, kiedy spadnie śnieg. No i na stożku stoi zawsze gigant, ewentualnie slalom. Ja osobiście chyba będę celował w Skolnity - nawet na 100%, bo z Katowic mam najkrótszy czas dojazdu :)

Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić Campy Marcina Szafrańskiego które odbywają się w Mostach u Jabłunkowa w Czechach. Camp rozpoczyna się w piątkowe popołudnie i trwa do niedzieli, szkolenie to głównie GS i mniej SL, jazda zadaniowa. Można korzystać z oferty samego treningu, ale i też można w formule pełna opcja, czyli szkolenie, zakwaterowanie, wyżywienie. Szczegóły co do den i terminów na pewno na stronie Grupy Szafrański.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...