Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

[kask] tanie kaski


turim

Rekomendowane odpowiedzi

[kask] tanie kaski

hmm... nie wiem czy warto im ufać... lepiej kupić drożej, ale w pewnym miejscu i z papierami i pewnością, że jest to dobry kask... W końcu tu chodzi o zdrowie i życie... a tego kupić się nie da...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

No własnie miałem ten sam problem i... kupiłem kask:P

Niestety nie dostajesz do niego papierów, ale jakąś naklejkę z "certyfikatem" ma...Ale nie wiadomo czy to domowa robota;)

Ja go trochę stunnigowałem zdzierając "wiejskie" naklejki i naklejając "RAFFEISENA":P

Jak narazie miałem pare ostrzejszych gleb i kask się ani nie złamał ani odpiął;)

Nie wiem czy polecam,mi pasuje;) Może w tym roku kupie sobie taki fajny Carrery ze strony www.hm1.com :)))))

Pozdrofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

No własnie miałem ten sam problem i... kupiłem kask:P

Niestety nie dostajesz do niego papierów, ale jakąś naklejkę z "certyfikatem" ma...Ale nie wiadomo czy to domowa robota;)

Ja go trochę stunnigowałem zdzierając "wiejskie" naklejki i naklejając "RAFFEISENA":P

Jak narazie miałem pare ostrzejszych gleb i kask się ani nie złamał ani odpiął;)

Nie wiem czy polecam,mi pasuje;) Może w tym roku kupie sobie taki fajny Carrery ze strony www.hm1.com :)))))

Pozdrofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

Kuba to, że ci kask nie pękł nieznaczy, że jest dobry... on ma absorbować siłę uderzenia i ma prawo pęknąć nawet na pół, głowa ma być cała... wątpie zeby te tanie kaski miały odpowiednio dobrze pochłaniajace energie materiały... turim chce kupic ten kask dla młodszej siostry,zakładam, że ma ok. 10lat (zgaduje) a jak wiadomo... kości u młodszych osób są miękkie i bardziej narażone na urazy, odkształcenia i zwyrodnienia... poza tym dziewczyny i kobiety w większości wypadków mają słabszy szkielet... To chyba tyle, sami wyciagnijcie wnioski...

Lepszy (droższy kask) napewno bedzie bardziej odpowiedni... i zapewni jej większą ochrone niż kaski "noname".

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

Witam

Nie kupuj tego kasku lepiej dolożyć i kupic cos lepszego i na dłuższy czas zeby to służyło. I jedna rada jeszczekup kask z otwore mwentylacyjnym ja mam bez i na koncu sezopnu jak były te sloneczne dni jak jeździlem ot myślalem że umre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

Guma nie wiem ile stoi

kije-ok 150-200pln

buty- ok 1500pln

slalomowki- ok 2800pln

wydatek robi sie niezły ok. 4500pln

Ps: Ceny jak w sezonie podłem... tyle w tym roku wydałem na buty i narty + spodnie 600pln i 2500pln na wyjazd:/

Kurde:P a jeszcze ta kurtke sobie chce kupić kolejny 1000pln albo i więcej:/ skąd n to brać... chyba będe złodziejem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

No własnie...Niezły sport;)

Ja mam:

Guma-650zł

Kije-220zl

Buty-699zł

Slalomki-1800zł

Kask-200zł

Wyjazd-1600zł

Wychodzi ok.5500zł :))

To niezły komp:))

Możemy być razem złodziejami:P:P:P Tylko, że ja pójde na łatwizne i będe kradł sprzet narciarski:D:D:D Hehe;)

Ale tak w ogóle to od czego są rodzice?:P

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj dla kogoś....

hej,

sam w zeszłym sezonie szukałem kasku, przymierzyłem ich sporo i muszę powiedzieć że bardzo trudno dobrać coś wygodnego i pasującego rozmiarem.

Odradzam kupowanie kasku dla kogoś, jeśli ta osoba nie ma wcześniej możliwości przymierzenia, allegro odpada.

Pozdrawiam,

drbru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić tanio kask?

Szukajcie a znajdziecie...

nie jestem pewien ale zobacz na www.skirace.pl watpie zebys tam znalazł kask ale sprawdz... pewnie oprucz allegro nie znajdziesz zadnego sklepu ze sprzedaza kasku ... powód zaostał juz podany.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

Panowie dzięki za szybką odpowiedz, Kozlow w miarę trafnie określiłes wiek mojej siostry, w przyszłym sezonie w końcu zacznie jezdzić na nartach ( wcześniej się bała i dopiero pod koniec tego sezonu przekonała ją do tego moja dziewczyna ) tak więc zaczynam kompletować jej sprzęt żeby potem kieszeń nieodzczuła wszystkich wydatków na raz, a tak to można kupić po fajnych przecenach, narty i kije już mam, zakup butów zostawian na jesień bo jak wiadomo dzieciom szybko rosnie rozmiar stopy, i teraz zastanawiałem sie właśńie nad kaskiem, idąc za waszą radą poszukam czegoś lepszego i z papierami, ps. jakie certyfikaty powinien posiadac kask?? osobiście na głowie nosiłem zawsze co najwyżej czapkę, kto wie może i ja skuszę się na kask??

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

Kup kask w autoryzowanym sklepie ze sprzetem narciarskim(sportowym) ... a o certyfikaty martwić sie nie będziesz musiał

Kask dla twojej siostry np: firmy Rooca bedzie kosztował w granicach 120-200pln.

A dla ciebie to juz zależy czy z miekkimi uszami czy z twardymi... ja mam kask UVEX-a X-ride Basic koszt ok.350pln (miękkie uszy...)

Ps:Siostrze lepiej kup z twardymi uszami ... nawet nie jestem pewien czy robia inne kaski dziecięce...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kask] tanie kaski

koniecznie sprawdz czy ma odpowiednia ilosc wywiecznikow :) moj cebe jest bardzo wygodny, mocny i bezpieczny, ale jak robi sie cieplej zaczynam plynac :/ przy mrozie, deszcze, sniegu jest extra, ale kiedy pojawia sie slonko ja... znikam ;)))

jeszcze jedna sprawa w sumie malo wazna, ale po powrocie zwraca sie na nia uwage... jak duza czesc twarzy zaslania kask... ja w tym roku po powrocie dostalem na pewien czas xywe 'maska' :))) to chyba mowi samo przez sie :)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...