Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Maso corto i co w okolicy


kruger27

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jako że z śniegiem w Włoszech krucho trzeba wybierać z stacji z pewnym śniegiem rozważam Maso Corto z tym że to dość mała stacja jak na 6 dni czy mam jeszcze w zasięgu 1 godziny dojazdu jakieś stacje z pewnym śniegiem . W Maso mam ciekawą ofertę na wyjazd z całą rodziną żona plus 2 synów i córa 3 latka. Hotel oferuje atrakcję dla żony i dziecka basen ,siłownia ,spa.gdyby się nie czuła na siłach dużo jeździć poza tym muszę ją wymieniać przy dziecku. Możecie jesze coś powiedzieć o samej stacji jaka specyfika tras ,chłopaki jeżdżą świetnie mają już kilka wyjazdów w alpy i dolomity za sobą ,żona pierwszy raz pojedzie w takie góry. Szczyrk, Korbielów,Wisła nie sprawiają jej problemów . Ja no cóż powiedzieć pojadę pierwszy raz po zeszło sezonowej kontuzji złamanej nodze i zerwanymi wiązadłami rekonstrukcji jesze nie miałem funkcjonuje normalnie ale i tak mam dusze na ramieniu i jazda z pewnością w stabilizatorze,i tu też sedno pytania o charakterystykę stacji czy znajdę tam trasy na początku niebieskie coś w stylu górnych na Kronplatz Araby czy Cervini bo różnie może być z powrotem na narty,a w szczyrku miałem okazję zjechać w Grudniu z 10 razy na Białym Krzyżu ale co to za trasa żeby coś poczuć w kolanach .Proszę o sugestie z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem swego czasu w Maso Corto, ale był to październik i tyłka nie urywało, za to obsada była niesamowita. A w Soldzie ( jakoś wolę nazwę Solda niż Sulden, bo ta druga kojarzy mi się z zupełnie innym ośrodkiem) byłem 1.5 roku wcześniej w kwietniu. Towarzystwo, może było inne (mało sportowe), ale za to w noc przed naszym dotarciem tam, spadło 1 m puchu i jeszcze nigdy w życiu nie zjeżdżałem w tak fantastycznych warunkach, nie wiadomo w ogóle było gdzie są wytyczone trasy narciarskie, warunki śniegowe naprawdę z bajki. Niestety to już historia, ale jakoś tak mi się skojarzyło. Solda 2007 r Maso Corto 2009 r

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

byłam w 2011 r polecam super warunki trasy fajne, niewymagające (poza jednym zjazdem w dół z czerwonej na czarną ,w połowie jet skręt w prawo a w dół stroma ściana zaliczyłam tam dwa zjazdy jeden na pupie ,drugi na brzuchu ale było fajnie!!! )

super miejsce dla całej rodzinki moje umiejętności nie są wielkie ale pojeżdziłam jak nigdy wcześniej ani póżniej

śnieg pewny (lodowiec )

po ostatnich doświadczeniach z Kaunertalem ,Piltztalem czy Livinio zdecydowanie polecam Maso Corto !!!

pozdrawiam

Edytowane przez aneta676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...