Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kiedy (kurde) bedzie zima?


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Baaardzo dawno mnie tu nie bylo ale w najblizszym sezonie sie poprawie. Witam wszystkich "starych" i "nowych". Czy sa tu jeszcze zadymiarze?, jak pamietam czasem bywalo ostro i moze to mnie troche zniechecilo. Ale do rzeczy w najblizszym sezonie stawiam na slalomki rossignola i krotkie tyczki treningowe. Mam tylko pewien problem ktorym jest wiertlo a dokladnie jego cena. Czy moze zna ktos z was gdzie mozna kupic wiertlo w "niekosmicznej" cenie albo moze ktos ma na zbyciu.

Pozdrowienia,

Jarek vel Storm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy (kurde) bedzie zima?

zima juz jest na lodowcach. bede sie wlasnei wybieral na trening w pazdzierniku albo listopadzie. a z wiertlem to maly problem ale slyszalem ze ludzie dorabiaja wiertla (np zaklasy jakies mechaniczje albo cos w tym stylu) ale wiem ze klucze do tyczrek jest latwo zrobic. pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy (kurde) bedzie zima?

Jedź chłopie do castoramy - kupujesz wiertło do betonu śr. 32 mm (ważne żeby nierdzewne). Powinno kosztować w okolicach 120 - 150 pln.

Potem zostaje już tylko zeszlifować uchwyt typu sds (taki prawie prostokątny) na okrągły - w miarę sprawny osobnik i szlifierka są potrzebne i gotowe.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...