Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Uciuany
      Cześć. Planuje w najbliższych dniach kupić sobie gogle. Już praktycznie byłem zdecydowany na fotochromy z marki Smith, ale obejrzałem pewną opinię eksperta a także sporo komentarzy ludzi, którzy twierdzą, że fotochromy nie są najlepszym rozwiązaniem że względu na to, że potrzebują czasem chwili czasu na rozjaśnienie i może być to czasem niebezpieczne i niewygodne. Chciałbym więc zamówić gogle z wymienną szybką, ale nie chcę przeznaczyć też na gogle więcej niż 300-400zł jeśli jest to możliwe. Czy zakup gogli przykładowo z jedną szybą s2-s3 i drugą s0 na zmianę na złe warunki i jazdę w nocy będzie najlepszym rozwiązaniem? I czy jest możliwe kupić takie gogle w takim budżecie? Może macie coś godnego polecenia
      Z góry dzięki
    • By deringer
      Witam, potrzebuje gogli na polskie warunki czyli słońce ale też mgłę i zachmurzenie.
      Najbardziej pasuje mi ten model z Decathlonu (niebieski za 220pln).  Ma on wymienne soczewki na magnez oraz większy kąt widzenia dzięki pełnej szybce. Tutaj tańszy model bez soczewek.
      Czy wentylacja w tych goglach jest dobra?
      Czy istnieje lepszy model w tej lub niższej cenie?
    • By Uciuany
      Cześć. Szukałem trochę, ale znalazłem tylko jeden post na forum sprzed dobrych paru lat na temat kasków z szybką. Przeczytałem bardzo wiele opinii, jedni twierdzą, że wszystko super działa i warto taki kask zakupić, inni mówią, że szyba w kasku potrafi parować i łzawią im oczy bo przelatuje powietrze. Chciałem zakupić taki kask bo i tak jestem zmuszony zakupić nowe gogle i kask a ta opcja wydaje mi się ciekawsza. Czy ktoś z was posiada kask z szybką i może się wypowiedzieć i ewentualnie coś polecić? Z góry dziękuję.
    • By Bumer
      W tych trudnych czasach staram się szukać  dla nas narciarzy czegoś co moglibyśmy uznać za pozytywne. Jak sądzicie, czy w dobie ograniczeń spowodowanych pandemią możemy spodziewać się znaczących obniżek cen sprzętu narciarskiego? Jeśli tak, to może  uda sie nam uzupełnić, lub zmienić sprzęt, kupując po obniżonych cenach? 
    • By siemiatek1803
      Witam serdecznie. Mam zamiar zakupić narty zjazdowe. Moje umiejętności to średnio zaawansowany. 186cm wzrost, 105 kg waga. Stoki przygotowane będą przeważać .  Posiadam buty HEAD VECTOR 110S RS black/anthracite-red. Myślałem o zakupie   ATOMICNARTY REDSTER G9 + X 12 TL GW AASS020561 ATOMIC. Podpowiecie coś?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...