-
Liczba zawartości
407 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2
Ostatnia wygrana gabrik w dniu 18 Styczeń 2024
Użytkownicy przyznają gabrik punkty reputacji!
Informacje osobiste
-
Imię
Paweł
-
Miejscowość
około stolicy
-
O mnie
Ideowiec i romantyk
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
Kastle Scala 171/Blossom N1 RC 176
-
Buty marka
Atomic Prime 120
-
Gogle
Smith 4D
Umiejętności
-
Styl jazdy
Staram się go wypracować :)
-
Poziom umiejętności
3
Ostatnie wizyty
gabrik's Achievements
Średnio zaawansowany (3/6)
544
Reputacja
-
Jak w tytule, 4 całodzienne karnety na Tylicz Ski. 75 złotówek za sztukę.
-
- karnety
- tylucz ski
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przeskocz sobie na Haunold Baranci, powinna Ci się także górka spodobać.
- 11 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- 3 zinnen
- drei zinnen
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wypłaszczyli ją, czy taki płaski obiektyw Marek?
-
Czyli rozumiem, że słowacki Szczyrk "w lesie"?
-
Cześć, jak na dziś sytuacja w Szczyrk, Wisła, Białka, Krynica, Zieleniec?
- 58 odpowiedzi
-
W góry na skitury 2025/2026
gabrik odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Teraz, to raczej kusi powoli coś obok trasy, lub na mocno przeoraną, choć ta Scala dobrze sobie radzi. -
W góry na skitury 2025/2026
gabrik odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
W temacie "zakup nart" jestem zbanowany 🙂. Muszę walczyć na tym co mam, czyli Scala jako ta komfortowa, na której czuję się jak bym umiał jeździć i N1 RC jako ta, która pokazuje, że jestem w błędzie. Ale jak będziesz zamierzał robić porządki w narciarskim kołczanie, dawaj znać. -
Uszkodzone narty Blizzard Quattro RS Carbon
gabrik odpowiedział Riva → na temat → Mój sprzęt narciarski
Jaki model?- 6 odpowiedzi
-
- blizzard quattro rs 70
- uszkodzone
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W góry na skitury 2025/2026
gabrik odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
A nie powinno być o wschodzie, do Edenu? . A co z tymi Twoimi wszystkimi SL, już sprzedałeś? -
W góry na skitury 2025/2026
gabrik odpowiedział sstar → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Tadziu, to że już zaliczyłeś pierwszy zjazd? -
@grimson nie bądź taki tajemiczy, pokaż od strony ślizgów, (przynajmniej te najdłuższe) jaki "bieżnik" posiadasz.
- 58 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Oligarchia ma się dobrze. "Szary" ludek ma wierzyć w wojnę jak za czasów średniowiecza, w sankcje itd. W rzeczywistości np. wino z Włoch, Francji, chemia z Belgii itd jedzie normalnie do Białej Podlaskiej, tam jest przerzucana na białoruskie zestawy i jedzie do Rosji. Gaz, ropa w podobny sposób w drugą stronę. Żymianie, oni się nie bawią w grę pozorów, Bóg obiecał im pewne ziemie i zrobią w imię tego popiół z Palestyńczyków. Reszta, to teatr, póki co pod kontrolą. Oczywiście jak w teatrze, zawsze jest część sceny, która dla spotęgowania efektu może zapłonąć.
-
Zapraszam do dołączenia, mamy dwa miejsca na wyjazd szkoleniowy, pod okiem instruktora 4 level CSIA. Termin 17-24 stycznia 2026. 6 dni jazdy z Peterem Smolikiem, wieloletnim dyrektorem Szkoły Narciarskiej w Nakiska (IO Calgary), zdobywca 2 miejsca w Powder 8 Championship 2013 (Kanada). Obecnie z ramienia CSIA odpowiedzialny za szkolenie i egzaminowanie instruktorów. Domowym ośrodkiem Piotra jest Big White Ski Resort, w kanadyjskiej Albercie. Możliwy wspólny dojazd z Warszawy, Poznania. Kontakt i szczegóły w poniższym video.
-
- szkolenie
- narty wyjazd
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Val Di Fiemme marzec 2025
gabrik odpowiedział gabrik → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Dzień 3 (Latemar), wtorek. Na dole w nocy i nad ranem lekki opad deszczu. Wyżej lekki śnieg 1cm, może 2. W każdym razie warunek jaki większość lubi najbardziej, czyli na wyratrakowanej trasie cienka warstwa "masełka i ten oryginalny dźwięk, naturalnego śniegu pod nartami. Pogoda od tzw.lampy, po przejściową mgłę jak w horrorze. No i trafiła się raz kolejka do krzesła, raz jedyny na 6 dni.- 3 odpowiedzi
-
- 9
-
-
-
- latemar
- alpe lusia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Val Di Fiemme marzec 2025
gabrik odpowiedział gabrik → na temat → Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Dzień 2 Alpe Cermis (poniedziałek). W mieście pada dość intensywny deszcz, nie nastraja narciarsko, ale wyżej ponoć śnieżek i szansa na przejaśnienie...parking zapełniony i do gondoli. Na górze pada coraz intensywniej śnieg, choć już jest warstwa 7-8 cm świeżego na trasach. Po 10 poprawa pogody i z przejściowymi chmurami i chwilami dość silnym wiatrem na górnej stacji, do końca dnia jest przyjemnie i słonecznie, no i ten naturalny śnieg 😀 Początkowe odsypy na niebieskich zostały ubite przez narciarzy, na czerwonych raczej powiększały się z każdą godziną. Do wyciągów z tzw marszu.- 3 odpowiedzi
-
- 9
-
-
- latemar
- alpe lusia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:







