Narty - skionline.pl
Jump to content

Michas222k

Members
 • Posts

  164
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Wrocław

Ski equipment

 • Narty marka
  fisher
 • Buty marka
  head

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Michas222k's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

373

Reputation

 1. Zastanawiam się jak to będzie wyglądało w praktyce. Tam jest orczyk, wsiadać będzie się na jakimś wypłaszczeniu na 1/3 długości?
 2. Jańskie Łaźnie ogłosili na swojej stronie start sezonu 26.11.2022. Niestety tylko na jednej trasie- wyciąg Andel. Piszą coś o trasie 300 metrowej. Pytanie do stałych bywalców czy ta trasa wzdłuż orczyka rzeczywiście jest taka krótka? Na mapie jest podana większa odległość. Zastanawiam się czy warto jechać. Cena karnetu w weekend to 350 koron.
 3. Jak dla mnie to część loli do orczyka świąteczny kamień. Często tylko ta część jest otwarta jak niżej nie ma śniegu.
 4. Subiektywnie czasami czuję luzy przy cieńszych skarpetkach. Plus chęć związkszenia flex z 110 na 130. Do tej pory jezdzilem w nich jakieś 85 razy.
 5. Tzn. ile? Co ile sezonów wymieniacie narty przy założeniu jazdy 20 dni w sezonie? Ja swoje buty mam od 4 sezonów przy tylu dniach jazdy i się zastanawiam nad zakupem nowych po tym sezonie.
 6. Ten sam pośrednik sprzedawał pierwszy rzut karnetów na Zieleniec, też była podana liczba karnetów w sprzedaży. Sprzedały się wszystkie w jeden dzień. Taka mała pula była.
 7. Kupiłem dwa karnety 6 dni kiedy chcesz w pierwszej turze po 581zl sztuka. Teraz jest ponad 40 zł drożej. W zeszłym roku podobny karnet do Czarnej Góry kupiony na black friday kosztował jakieś 440 zł.
 8. Było więcej o 8 rano... Takie ilości dostępnych karnetów to kpina. Sam kupiłem bo dziewczyna lubi Zieleniec;-)
 9. Tak, to był mój pierwszy sezon na nartach ( nie licząc kilku zjazdów) i odrazu załapałem się na otwarty FIS i liczyrzepe ( tak się nazywała trasa z Kopy?).
 10. Hehe, mam dokładnie jak Ty:). Może się doczekamy otwartej trasy. Ostatni raz trasa była czynna w 2019r.
 11. 30% zniżki obowiązywało też na black friday wzeszlym roku. Może w tym roku też to powtórzą... Ja czekam na ofertę Zieleńca. Ktoś coś może wie jak to wyglądało w latach ubiegłych?
 12. W okolicy bardziej opłaca się pojechać do Dolni Moravy - więcej czynnych tras i mniejsze kolejki. Byłem w połowie stycznia na weekend. Wszystkie trasy mieli czynne. W czarnej byłem na 3 króli i to była masakra z kolejkami do wyciągów.
 13. Też widziałem tylko pojedyncze osoby na biegowkach. Narciarzy zjazdowych też bardzo mało, forumowiczki Annaa nie widziałem a może widziałem tylko o tym nie wiedziałem;-);-);-) Dziś też planuje chwilę pojeździć a później wejść na Praded.
 14. Zakończenie sezonu w ośrodku Praded- Ovcarna. Jedyny ośrodek jeszcze czynny w Czechach. Dziś czynne były dwa wyciągi. Dosyć drogo jak na ilość tras. Kupiłem karnet na 4h za 600 koron, cały dzień to 700 koron. Do tej kwoty trzeba doliczyć 100 koron za autobus do ośrodka w dwie strony.
 15. No nie wiem czy kiedykolwiek zrobią drugą sekcje- to jest dojazd głównie ns FIS a wiemy doskonale jak często jest ta trasa otwarta. Na lole można się dostać karkonoszem, wiem że nie na sam początek trasy ale na większa część. Jak ktoś chce całą lole przejechać to może wjechać orczykiem świąteczny kamień na początek tej trasy.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...