Narty - skionline.pl
Jump to content

Michas222k

Members
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Michas222k's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

368

Reputation

 1. Też widziałem tylko pojedyncze osoby na biegowkach. Narciarzy zjazdowych też bardzo mało, forumowiczki Annaa nie widziałem a może widziałem tylko o tym nie wiedziałem;-);-);-) Dziś też planuje chwilę pojeździć a później wejść na Praded.
 2. Zakończenie sezonu w ośrodku Praded- Ovcarna. Jedyny ośrodek jeszcze czynny w Czechach. Dziś czynne były dwa wyciągi. Dosyć drogo jak na ilość tras. Kupiłem karnet na 4h za 600 koron, cały dzień to 700 koron. Do tej kwoty trzeba doliczyć 100 koron za autobus do ośrodka w dwie strony.
 3. No nie wiem czy kiedykolwiek zrobią drugą sekcje- to jest dojazd głównie ns FIS a wiemy doskonale jak często jest ta trasa otwarta. Na lole można się dostać karkonoszem, wiem że nie na sam początek trasy ale na większa część. Jak ktoś chce całą lole przejechać to może wjechać orczykiem świąteczny kamień na początek tej trasy.
 4. Płaciłem 460 koron, karnet kupiony z tygodniowym wyprzedzeniem przez gopass to dla mnie była okazja w porównaniu do ceny karnetu zakupionego w kasie (1090 koron chyba)
 5. Czechy też w większości się pozamykały. Byłem w sobotę w szpindlu, warunki mieli fantastyczne. Sądzę że dalej mają ok do jazdy, podobnie Pec jak ktoś już pisał na forum.
 6. Zimowe nartowanie w drugiej połowie kwietnia Szpindlerowym Młynie!!! Rano lekko na minusie stan tras rewelacyjny- twardo równo. Warunki chyba najlepsze miałem w tym sezonie narciarskim. Ogromny szacunek dla ośrodka za jakość przygotowania tras:-D
 7. Proca jest super też miałem okazję niestety tylko kilka razy nią wjechać. Inne plusy sezonu to trasa FIS na Szrenicy i zjazd pod wyciągiem od tej trasy ( pod wyciągiem jechałem pierwszy raz).
 8. To moje podsumowanie jak już zaczynamy licząc od najwięcej razy: Czarna Góra, Zieleniec, Harrachov, Dolni Morava i tylko jeden raz Szrenica ( miało być dwa ale wiatr zmienił na Harrachov) plus 3 dni na Hintertux w listopadzie. Jutro jeszcze Szpindlerowy Młyn. Odkrycie sezonu to Dolni Morava- byłem pierwszy raz, drugim odkryciem jest czarna trasa w Harrachovie jak była przygotowana. Na minus Czarna Góra byłem 9 razy i tylko raz w święta 25.12.2021 było naprawdę super, reszta to średnio lub bardzo słabo (trzech króli).
 9. Wiosenne narty w Harrachovie 😉 Słonecznie i ciepło( 15 stopni na dolnej stacji). Czynna jedna trasa, ludzi niewiele. W sobotę planuje jeszcze wybrać się do szpindla.
 10. Na stronie internetowej jest informacja o promocyjnej cenie karnetu w dniu 1.04.2022-1zł. Ciekawe czy to jakiś żart na prima aprilis....
 11. Dziś słoneczny Zieleniec, śnieg był bardzo miękki i wolny od samego rana, typowe wiosenne nartowanie. To był chyba mój ostatni wyjazd na narty w Polsce. Może jeszcze jakiś wyjazd do Czech uda się zrealizować w kwietniu;-)
 12. Ja dziś jeździłem po trasie C od 9:20 rano, początek był super o 12 jak kończyłem jeździć na tym wyciągu też warunki w miarę ok. Na luxa trafiłem dopiero o 13, potwierdzam opinie kolegi wyżej.
 13. Kolejny raz Czarna Góra, dziś warunki dobre z samego rana może przez dwie godziny, w końcu nie ma kolejek do luxtorpedy.
 14. Dziś miałem jeździć w szklarskiej ale przez silny wiatr i niepewność czy otworzą o 10 godzinie wyciągi ( rano nieczynne) wybrałem się do Harrachov. Wreszcie doczekałem się przygotowanej czarnej trasy. Było równo, twardo i dosyć stromo jak dla mnie. Czarna trasa najlepiej trzymała dobry stan biorąc pod uwagę słoneczny ciepły dzień. Czerwona trasa na Ryzoviste w słabym stanie, niebieska niewiele lepiej o godzinie 13. Czerwona trasa do centrum wmiare ok przed 14.
 15. Miałem sprawdzić dziś warunki na Szrenicy ale niestety nieczynne do 10 przez wiatr. O 10 podadzą następny komunikat narciarski. Ja nie mogę czekać w niepewności więc wsiadam w pociąg do Harrachov...:-(
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...