Narty - skionline.pl
Jump to content

Michas222k

Members
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Michas222k's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

137

Reputation

 1. Chciałem sprawdzić czy da się kupić karnet na janskie przez internet (mam konto w ich sklepie). Żeby kupić karnet trzeba dołączyć swój certyfikat w ustawieniach konta.
 2. Nie widziałem tras wyratrakowanych dla biegaczy, ale też ich nie szukałem. Na biegówkach nikogo nie bylo lub poprostu ja ich nie widziałem.
 3. Orczyk widmo, ktoś niby widział w zeszym sezonie to czynne ale może to tylko plotka.
 4. Haha, to jest orczyk "Transit Masarykowa". Pomaga przejechać kawałek płaskiej trasy
 5. Zieleniec startuje w sobotę 4.12, w piątek 3.12 rozgrzewka na stoku diament 😄 https://zieleniec.pl/otwieramy-sezon-2021-2022/
 6. Popieram, pierwsza rzecz to dobre buty i od tego zacznij. Dopiero jak będziesz miała buty pomyśl o nartach, nie wcześniej.
 7. Nie mam, właśnie wyszedł mi problem- nie jadę sam, dziewczyna też musi zaakceptować ofertę ( dla niej kurs dla początkujących). Jej spodobała się oferta z Bielawy. Może ktoś z forum jechał z dobraintegracja i się może wypowiedzieć, ewentualnie zobaczyć ich ofertę i skomentować czy warto.
 8. Okolice Wrocławia. Znalazłem jakieś biuro z Bielawy- ktoś może był z nimi już?
 9. Ktoś zna może jakieś biuro co organizuje wyjazd na narty od 6 listopada z przejazdem? Ewentualnie ktoś planuje w tym terminie jechać i ma 2 miejsca wolne?
 10. Moim zdaniem w janskich nie ma łatwych tras dla początkujących. Zobacz sobie mapkę, trasy głównie czerwone pod koniec robią się niebieskie.
 11. Planuje wyjazd w listopadzie, jakieś biuro/oferty polecicie? Zależy mi na transporcie zorganizowanym.
 12. W sezonie 2019/2020 jeździłem do Harrachov prawe co tydzień, tam jest moja ulubiona niebieska trasa ( wcześniej po niebieskich nie jeździłem bo mało przyjemności z jazdy:-P). W tamtym sezonie w szklarskiej było bardzo mało śniegu, lub wiał mocny wiatr i wyciągi nieczynne. Dopiero za chyba 3-4 podejściem udało mi się odwiedzić szklarską na początku marca tuż przed zamknięciem sezonu. W Harrachov więcej śniegu i bez wiatru.
 13. W lutym napisali na ich stronie że, uruchomią trasy grosik/ złotówka o ile warunki śniegowe pozwolą, najpierw chcieli uruchomić czarną trasę z Kopy (niestety to też się nie udało). W zeszłym roku były też słabe warunki śniegowe- te trasy nieczynne. W 2019 roku wszystkie trasy uruchomili.
 14. Wygląda jak zjazd z Kopy obok czarnej trasy liczyrzepa.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...