Narty - skionline.pl
Jump to content

marekbtl

Members
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

About marekbtl

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 06/18/1970

Personal Information

 • Imię
  Marekbtl
 • Miejscowość
  Kraków

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic S9, Head e-race Pro, Atomic GS
 • Buty marka
  Head RS 140

Skills

 • Styl jazdy
  Zjeżdżam z góry na dół :)
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To może się spotkamy, ale nie mogę obiecać. Wszystko wyjdzie w praniu.
 2. Może pojadę, ale w niedzielę, przeprowadzkę mam firmy i nie wiem czy ogarniemy to w sobotę, ale jak byś był w sobotę daj znać jakie warunki, narty normalne czy te które już prawie na śmietniku stoją:)
 3. Ja w tym roku też miałem zmienić buty na nowe, właśnie na nowe raptory 140 rs, z tym żelem, stare mam już wygniecione (też raptory 140), znalazłem w ski teamie za 1000 i kupiłem, przymierzyłem i odesłałem. Nie żeby ta wkładka była zła - jest inna i faktycznie ściska nogę w okolicach achillesa, pewnie można się przyzwyczaić - ale dla mnie nie było to komfortowe (podobne są rossi) 1). przysłali 120 rs, 2. rzep się na dzień dobry potargał - tak był słabo odszyty. Jakość pozostawiała wiele do życzenia. Nie wiem jaki jest w 140 nowej, bo mój stary to petarda. Lepsze są klamry w nowych, te poprzedni
 4. Ja jeździłem i kupiłem, dla mnie była najbardziej zbliżona do obecnych (voelkl SL 157 komórka), pewnie na lodzie będzie słabsza, ale w normalnych warunkach jest świetna. Wolniejsza w skręcie niż komórka, ale odbicie przy wyjściu ma równie dobre. Model 2019/20 poprzedni, na takiej jeździłem i taką kupiłem.
 5. isl: 160 cm 121 66 106 r10,7 m - a to prawdopodobnie błędnie podano z islR
 6. Ja znalazłem takie parametry: isl: 160 cm 121 66 106 r10,7 m esl 2020/21: 123/68/108 mm. dla długości 160 cm. r11,5 m. dla długości Length 160 cm. ale być może jest to błąd (przy isl chyba), ale takie parametry przy tej długości znalazłem.
 7. Na Ski24.pl wychodzą 1750 iSL z rabatem 8% (springsale8) - tam kupiłem swoje - wszystko ok.
 8. Ale widzę że parametry się zmieniły, nowe są szersze ciut pod butem i mają większy promień skrętu (inne taliowanie). Ja jeździłem na iSL i wg mnie to b.dobra narta - eSL - nie wiem, pewnie też. Ale swego czasu kupiłem Rossi (a to było dość dawno) na zasadzie - jeździłem na poprzednim modelu na jakimś demo tour, a kupiłem nowy i porażka, rossi zmienił geometrię i były to całkiem inne narty.
 9. eSL - to nowy model i wiązanie lepsze - jeśli cena taka sama - wziąłbym nowy model, no chyba że iSL to RD.
 10. No dzięki, szczegółowa instrukcja, ale z katalogu wynika że to narta juniorska tak de facto - różnica jest w płycie. Budowa, taliowanie etc. takie same jak w SLJ.
 11. Yoss ma rację - Xcell na pewno pasują - są dedykowane do tej narty a zarazem i płyty - race 10 chyba też (to i to marker) - ale warto dopytać - race 10 to raczej juniorskie wiązanie i nie wiem czy płyta - a raczej rozstaw śrub są identyczne jak w wersji dla dorosłych. Co do montażu - banalnie proste dla każdego w miarę ogarniętego serwisu, amatora narciarstwa także. Zawodnicze wiązania są drogie, stąd tez sprzedaż z samą płytą nart - najzwyczajniej u zawodników szybciej się zużywają narty niż przy normalnej eksploatacji, więc część z nich kupuje nowe narty a wiązania są z poprzedniej pary.
 12. No to co Yoss wrzucił i jest to wersja dla dorosłych - to bardzo dobra oferta - 1500-1700 i są twoje (z wiązaniami razem - trzeba poszukać na necie - muszą do płyty pasować). Jeśli szukasz dłuższej to słabo będzie w tej kwocie o nowe - raczej używki lub tzw. potestowe.
 13. Cena dobra, nawet bardzo dobra, ale czym się różnią od juniorskiej - tak naprawdę to nie wiem:) (malowanie na pewno) - parametry ma takie same jak junior w tej wersji. Może sztywność.
 14. Raczej tak - napis na narcie brzmi iSL RD Team - więc juniory. Stąd ta cena atrakcyjna:)
 15. Tak, są, ale cena jak za fis komórkę czyli x 2 w stosunku do juniorskiej, atomic+salomon+elan - nie ma (155 najmniejsze) , head ma teraz 151cm, rossi/dynki 150.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...