Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zima przyszla!


Ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

OJ nie wiem czy przyszła...

... ale na pewno przyjdzie, bo jakby to mogło być inaczej. Nieprawdaż ?

Tak w sumie to zazdroszczę ci tej gleby, bo sam chciałbym ją "wyciąć". Niestety musiałbym sobie przed domem polać wodą i modlić się żeby w nocą lud nad ranem przyszedł pan Mróz. A jego ani śladu w moich okolicach...

Pozdroovka !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszla!

CZEŚĆ

Nie wiem Ignacy gdzie mieszkasz, ale tu gdzie ja, to do zimy jeszcze daleko.

Jak śniegu nie było, tak nie ma!!! Góry choc ciut daleko, widzę z okna i na nich tez specjalnie jakos zasp nie widze :( :( :( :( :(

(Wiem pesymistycznie....)

PADAJ ŚNIEG , NO PADAJ !!! tylko nie w Warszawie czy tez Suwałkach,

a w GÓRACH...........!!!!!!!!!!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszla!

Cześć Ignacy - Warszawa melduje parę centymtrów śniegu i kawałki lodu na chodnikach - mój Kolega wylądował w szpitalu ze skręconą nogą :(

polecam buty z cholewkami oraz rękawiczki w celu uniknięcia utraty krwi oraz tym co mogą zalecam grzane piwo lub wino w celu poprawienia elastyczności układu kostno-szkieletowego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszla!

że się tak wtrące .... winnetou ze stolycy?

tak sie tylko pytam ... bo fajnom imprezke robie na mikołajki:) w wawie własnie:)

... i śnieżnego koleżke s małżonkom:) można by zaprosić ... jeśli oczywiście przedział wiekowy niecałe20 - 30kilka pasuje:) naszemu wodzowi.

a jeśli waść nie z wawy to przepraszam, że się wtrąciłem.

.::HOWK::.

Leski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg na MIKOŁAJA !!!

Trzymam Cię (was) za słowo i 6, w Mikołaja sprawdzę... Czy śnieg jest, czy też będziecie go zwozić ciężarówkami z Warszawy.

---- # # *

/ # o * *

/ # o

// #------ *

O / * *

/ -----Oo

/ / o *

/-----------/ *

* /------------

* I I / * * *

* I I / *

*******----------I---/------------/

*******------------X-----------/

Ps. tylko wtedy poproszę o uprzedzenie w jakiej godzinie będziecie przejeżdżać w rejonie Katowic, abym mogła uniknąć gigantycznych korków.

Wiem, wiem :) ten mikołaj, ale jestem chora, a musze coś robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszla!

Leski, ale TY to jesteś głupi!!! Prawdopodobnie, jak Ci nie wyjaśnię, to nigdy sie nie dogrzebiesz dlaczego tak sądzę, ale nie mam zamiaru ułatwiać Ci życia. Egzystuj w nieświadomości. Aha, i nie zapominaj o samouwielbieniu. Tak Ci w nim do twarzy, jak świrusowi w kaftanie bezpieczeństwa. Doprawdy nie wiem skąd mi się biorą takie porównania... Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszla!

Brawo, brawo, brawo!!!

Bardzo udany początek. Bo to jak narazie twój jedyny post na forum

(pod tym nickiem ... heh). Możesz wstąpić w szeregi, tych którzy mnie nie lubią ... nie mam nic przeciwko temu... może jak będzie was więcej to wymyślicie razem coś na mądrego. Na razie na tym poprzestanę ... zobaczę czym się jeszcze popiszesz.

.::SKI2DIE::.

Ps. doprawdy nie wiem skąd u ludzi bierze się takie negatywne podejście do świata i innych ludzi...

Later.

Leski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszla!

Gdy ja pisałem na tym forum, Ty prawdopodobnie jeszcze moczyłeś pieluchy, chociaż nie mam pewności, czy wciąż tego nie robisz, gdy czytam te Twoje... no właśnie, jak toto nazwać, żeby Cie nie obrazić? Przestałem pisać, gdy okazało się, że Tobie podobnych na tym forum jest coraz więcej i stwierdziłem, że nie mam zamiaru przekrzykiwać się z Wami, pseudointelektualistami, którzy oprócz tego, że potraficie w miarę ładnie składać słowa, tak naprawdę niewiele macie do przekazania. Ty jesteś jednym z lepszych w te klocki i dlatego zaszczyciłem Cię moim postem, ale mam dla Ciebie drugą, gorsza nowinę. Ten jest ostatni. No wiesz, milczenie jest złotem i te sprawy. Ćwicz się dalej, może zostaniesz adwokatem??? Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...