Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!


Mateo

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą złożoną firmie Sport Elite ( i w ścisłej współpracy z tą "szanowną" firmą ) oraz Wam, drodzy forumowicze, przypominam:

frajerstwem jest zakup nart firmy Head , chyba, że lubisz problemy na stoku i bezsilne gryzienie kłykci.

Zainteresowanych odsyłam do wcześniejszego wątku na n/n temat.

Aha ! Serdeczne pozdrowienie dla firmy Head i jej przydupasa Sport Elite... Zapomniałbym a wychowanie zobowiązuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble ble ble

Chłopie nie kombinuj i nie płacz. Osobiście nie wierzę w ten Twój płacz, rozpieprzyłeś nartę i niekoniecznie tak to było jak opisujesz bo nikt Ci łaski z reklamacji uzasadnionej nie robi. Albo jesteś mało przekonywujacy albo ściemniasz zwyczajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble ble ble

A tyś kolego skądeś się urwał ? Możeś z "szacownej", wyżej wymienionej firmy ?

Nie wiem ile nart miałeś w życiu, ile razy próbowałeś dojść swego z producentem lub dystrybutorem. Prosto z mostu : Pitolicie Hipolicie !!!

Tak się składa, że kilka osób które tu regularnie zagląda było przy tym. Najpierw sam spróbuj dojść , jak to nazwałeś "reklamacji uzasadnionej" a potem pouczaj innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble ble ble

jak się sama rozp... to faktycznie "pech" ale osobiście nie sądzę by się nie dało skutecznie zareklamować ukrytej wady, która istotnie tutaj wystąpiła. Poza tym skoro firma nie chciała przyznać racji to należało powołać rzeczoznawcę na własną ręke. na koniec wreszcie to nie działam na rzecz zadnej firmy, a nart to trochę już przejeździłem.

Jak już kolega będzie miał opinię rzeczoznawcy to proponuję sprawę podać do sądu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

tak mnie zaintrygował ten przypadek że pożyczę sobie te narty do testowania w tym sezonie, jeżeli się potwierdzi ten twój fatalny przypadek to uchylę czoła, jezeli sie nie potwierdzi to też się podzielę opinią. a swoją drogą to niezła reklama, bo jak to sie mówi: nieważne jak o tobie mówią byle po nazwisku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

chłopcy...heli i spyder, rozumiem że przedstawiliście ocenę własnych umiejętności, i z tym nie da sie prowadzić polemiki ,dodatkowo spyder wie że nawet z ciup..em miał problemy. tak to przynajmniej mozna było zrozumieć. ciesze się że skromni jesteście, bo chyba nie miało to być lekceważące z waszej strony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

Tiaaaa.... przyznaję, że dopóki jedna z nich nie wybrała wolności poprzez wyplucie wkrętów mocujących płytę to jazda sprawiała dużą przyjemność. Ci co mogą coś powiedzieć na ten temat muszą przyznać, że "wypieściłem" je na maksa, krawędzie jak lusterka, ślizgi "napuszczone" 5-ciokrotnie race'owym Holmenkolem aż tu jedna wzięła się i puściła... dziwka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

Nie chcę specjalnie wchodzić w polemikę, ale sądzę że narty testuje się na śniegu jeżdżąc na nich, a jeździ sie na stojąco to takie moje skromne zdanie. Rzecz jednak w tym że nie ładnie jest w sposób drwiący poddawać w wątpliwość i to tak a priori czyjeś umiejetności tylko dlatego że ma się odmienne zdanie na jakiś temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

Rzecz jednak w tym że nie ładnie jest w sposób drwiący poddawać w wątpliwość i to tak a priori czyjeś umiejetności tylko dlatego że ma się odmienne zdanie na jakiś temat.

Brawo ! Zdradzę Ci jeszcze jeden sekret - to nie tylko o umiejętności chodzi ;)

Ogólnie można by ograniczyć do:

" nie ładnie jest w sposób drwiący poddawać w wątpliwość i to tak a priori"

Wciąłeś się z postem pt "ble ble ble"

(...)Osobiście nie wierzę w ten Twój płacz, rozpieprzyłeś nartę i niekoniecznie tak to było jak opisujesz bo nikt Ci łaski z reklamacji uzasadnionej nie robi.

Zarzucasz człowiekowi, że kłamie, mimo, że napisał, że to sie stało w obecności grupy ludzi.

Nie znasz również obecnych realiów sądowych. Nie wychodzi się przeważnie do przodu na sprawach sądowych bo zwrot kosztów może być na poziomie dużo mniejszym niż faktyczne koszty. Za stawkę minimalną nie koniecznie adwokat zechce poprowadzić sprawę. Wykorzystując taka sytuację sprzedawcy próbują oszukiwać. Masz gwarancję, a jednak jej nie masz. To jest problem .

Przeważnie jest tak, że jak szanujesz innych to i Ciebie szanują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

Nie ukrywam, że Twoje wejście z postem "ble,ble,ble" wkurzyło mnie. Nie znasz mnie, nie znasz sprawy, Twoja pisanina o gwarancjach czy reklamacjach sprzętu narciarskiego świadczy o zupełnej nieznajomości realiów. Gdzieś usłyszałeś, zobaczyłeś reklamę o prawach klienta w Unii i rościsz sobie prawo do pouczania a wręcz zarzucania kłamstwa. Może przydałoby Ci się znalezienie w takiej samej sytuacji abyś nabrał trochę pokory a przy okazji wq...nia na producentów i dystrybutorów sprzętu narciarskiego. Zlewają nas totalnie najmując pseudo-ekspertów i wciskając kit, że wszystko jest Twoją winą. Generalnie to narty powinny leżeć w pokrowcach w określonej temperaturze i wilgotności.

Trwająca dwa lata reklamacja ( słuszna, co w końcu przyznano ) butów została załatwiona tylko dlatego, że po drugiej stronie znalazł się kolega który potraktował ją poważnie bo zna mnie i zechciał mi pomóc.

Te moje posty są formą odwetu , możliwego dzięki takim forum i internetowi, i mam nadzieję, że kilku z odwiedzających to forum zrezygnuje z zakupu nart firmy która ma w tak głębokim "poważaniu" klientów, zwłaszcza z Europy Wschodniej. Sądzę, że gdybym miał na imię Frantz lub Pierre to zupełnie inaczej by to wyglądało. Mam równie fatalne doświadczenia z Voelkl'em. Na pohybel Head'owi i Felkowi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić Head`a - puknij się w head`a !!!

HM.............. co Ty robisz chłopie z tymi nartami???????? że head i voelkl

Tobie nie odpowiada ????? może je odwrotnie zakładasz??????

Ja miałem już parę reklamacji ale to pisałem do firm a nie do sprzedających

i uznali te reklamacje.A sprawa head to ktos musiał majstrować przy nich

bo nie wierzę że takie coś sie stało fabrycznie .

Mateo pytanie co Ty z nartami działasz?????

Może masz pecha tylko???

Pozdrawiam

ps. i wiecej szczęścia przy nartkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...