Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie gdzie kupić sprzęt?


Seba_wse

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie.

Nazywam się Sebastian, lat 39 (jeszcze). Kilka dni temu wróciłem z rodzinką ze Szklarskiej. Ja i dzieciaki (6 i 9 lat) uczyliśmy się przez 6 dni jeździć na nartach, za rok ma dołączyć Żona;)

Dzieciaki jeżdżą już dość sprawnie technikami pługowymi (Młody 6 lat zaczyna skręcać równolegle ślizgowo).

Ja opanowałem skręty NW i śmig, potrafię zjechać stok 200 metrów z kawałkiem w kilkanaście sekund.

Panuję nad prędkością, nartami, potrafię szybko, nagle się zatrzymać (bez wywrotki).

W czasie nauki zaliczyłem 3 gleby już na wypłaszczeniu na bardzo lepkim śniegu. Tak więc jakoś mi idzie.

Za rok powtórka, ale już chcemy mieć przynajmniej swoje buty i kaski, wypożyczalnie to generalnie porażka (buty, kaski zresztą też, narty nie wiem ale można poszukać fajnych wypożyczalni z nowymi nartami). Jako, że sezon raczej będzie szedł ku końcowi a mi i Żonie stopy już raczej nie urosną, chcemy w najbliższym czasie kupić buty. Jako, że nie mam doświadczenia w ich doborze (oczywiście są poradniki itd., ale ma porównanie - czytanie o jeździe na nartach a nauka z instruktorem, czytam i nie wiem co czytam a na stoku instruktor pokazuje i wszystko jasne i można się naprawdę szybko i bezboleśnie nauczyć przynajmniej podstaw) chciałbym trafić do dobrego sklepu czyli tam gdzie trafię na fachową obsługę, zakup butów będzie trwał tyle ile trzeba i przymierzę tyle butów ile trzeba i na stoku będę zadowlony z dokonanego zakupu. Mniej więcej wiem jakich butów potrzebuję (z możliwością ugięcia 3 stawów), średni flex, dopasowane.

Jestem z okolic Kołobrzegu. Często bywam w Koszalinie i Szczecinie i tam byłoby najłatwiej, ale mogę też się wybrać do Bydgoszczy lub Poznania (najmniej chętnie, ale jak mus to mus).

Dziękuję:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sebastian,

w Szczecinie jest kiepsko ze sklepami narciarskimi. Oczywiście są sieciówki w centrach handlowych, ale na fachową poradę i cierpliwą obsługę raczej nie ma tam co liczyć. Jest sklep górski Cetus na Kaszubskiej (koło Kaskady), prowadzą również m.in. dział narciarski i mają kompetentną obsługę. Asortyment jest trochę skromny, ale można sobie na spokojnie obejrzeć w domu na ich stronie internetowej. Nie wszystkie towary mają w sklepie internetowym, więc może akurat coś Wam podpasuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...